!!!!! ANTYK - PARA OGROMNYCH FIGUR - MIŚNIA XIXw.! (7048122862)

zakończona
22 000,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Przesyłka kurierska darmowa
  • lokalizacja: Piaseczno, Polska
  • czas wysyłki: natychmiast

parametry

  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • czas powstania: do 1850
  • uszkodzenia: porcelana bez defektów

opis


© AllegroPromo

Szanowny Kliencie,

NIE LICYTUJ bez sprawdzenia kosztów wysyłki !!! NIE OCZEKUJEMY zaniżonych ocen z tytułu kosztów transportu skoro są one z góry znane. Staramy się ŁĄCZYĆ zakupy do wysyłki (również z naszym kontem Antyk_Market), ale tylko kiedy jest to możliwe i nie ma wpływu na bezpieczne dotarcie towaru do Państwa.

PARA OGROMNYCH FIGUR
(WYSOKOŚĆ 47-48 cm)
MIŚNIA
XIX w.
Nie wiem dlaczego niektóre poniższe linki nie otwierają się prawidłowo poprzez kliknięcie na nie a trzeba je skopiować i otworzyć w nowym oknie:
1.
2.
3.

http://lot-tissimo.c­om/de/i/8790187/meis­sen-figur-um-1800-bl­aue-schwertermarke-b­odensign-modell-nr-1­64-rokoko-kavalier-w­eisporzellan

4.

https://www.the-sale­room.com/en-us/aucti­on-catalogues/auktio­nshaus-franke/catalo­gue-id-srauka10001/l­ot-0996bcce-86d3-4a3­c-8cad-a40c00d00667

DOMY AUKCYJNE NIE ZAWSZW WIEDZĄ CO SPRZEDAJĄ:

5.

http://www.invaluabl­e.com/auction-lot/a-­meissen-style-porcel­ain-figure,-height:-­18-1-2-346-c-117454c­bd3

6.

https://davidduggleb­y.com/auctions/11042­015/0/1/

PairlargeNapoleonIII­FontainebleauFrenchp­orcelainfiguresbyJac­.aspx?search=

RÓWNIEŻ ZDANIA ZNAWCÓW SĄ SKRAJNIE PODZIELONE:

"...Tak bez wątpienia to MIŚNIA ! rysy figurek są szlachetne jak i proporcje sylwetek malatura jest piękna i skomplikowana a kwiatowe festony starannie wycyzelowane . Sygnatura obiega nieco od typowego szablonu miecze są szerzej rozstawione przy rękojeściach a także są nieco krótkie ale wszystko zależy od malarni w jakiej wyroby były dekorowane. Jest to dobry oryginalny wyrób miśnieński

z XIX w ..."

"...Sygnatura - dwa miecze z kropką przy rękojeściach (w dolnej części) sugeruje datowanie figur na lata 1763-1800 ale wykonanie szczegółów (twarze, włosy, dłonie) oraz sama sygnatura (nieprawidłowy kształt) i oznaczenia dodatkowe (nieczytelne nie oznaczające nic)

… wg. mnie nie są to oryginalne wyroby manufaktury Meissen

Figurki tej wysokości 46/48 cm z lat 1763 - 1800 manufaktury Meissen można spotkać w muzeum w Meissen oraz w dobrych domach aukcyjnych jak Christi's / Sotheby’s ceny takich figurek wahają się w granicach 20-30 tyś funtów brytyjskich za parę …"

Wymiary wg miarek na załaczonych zdjęciach

МЫ ГОВОРИМ ПО-РУССКИ !!!

ZOBACZ NASZE INNE AUKCJE

TELEFON KONTAKTOWY 695 100 019
Prezentowane antyki w większości mają angielskie pochodenie. Wystawiamy również antyki z innych krajów europejskich, które trafiły przed laty do Anglii (noszą więc często tlumaczone sygnatury lun po prostu napis FOREIGN).

Anglia jest „kopalnią antyków” doświadczając ostatniego najazdu w 1066 roku dokonanego przez Wilhelma Zdobywcę, oraz będąc w przeszłości potęgą kolonialną i kolebką rewolucji przemysłowej, co przekładało się na zamożność społeczeństwa i rozwinęło upodobanie do zbytku.

Zainteresowanych nie musimy z pewnością namawiać do zakupu antyków. Oczywistym jest, że przedmioty wykonane przed laty „mają duszę” ponieważ wykonane zostały z pietyzmem przez rzemieślników-artyst­ów i mają swoją historię.
Są oczywiście również znakomitą lokata kapitału.

OPIS PRZEDMIOTU

Sprzedawane przez nas antyki prezentowane są w stanie w jakim się zachowały. Zazwyczaj jest to stan bardzo dobry choć oczywistym jest, że noszą ślady użytkowania. W przypadku jakichkolwiek wad prezentujemy ich fotograficzne zbliżenia.

Treść naszych opisów aukcji jest bardzo lakoniczna i ogranicza się zazwyczaj do nazwy przedmiotu (umieszczonego we właściwej kategorii), producenta i kraju pochodzenia oraz daty wykonania. Na jednym ze zdjęć zazwyczaj widoczna jest miarka dająca pogląd co do rozmiary przedmiotu. Staramy się rownież w opisie umieścić link, który uwiarygodnia sygnaturę lub zapewnia dodatkowe informacje o przedmiocie. Wystawiamy również przedmioty kolekcjonerskie bez ww. informacji.
Tytył wszystkich naszych aukcji w celu łatwiejszego ich wyszukiwania rozpoczyna się od słowa ANTYK...
Ornamenty podkreślające urodę i wartość przedmiotów uważamy za zbędne.

FINALIZACJA TRANSAKCJI

Wszystkie niezbędne informacje konieczne do finalizacji transakcji otrzymają Państwo automatycznie po zakończeniu aukcji. Prosimy zapoznac sie z naszą stroną "O mnie".
Realizujemy bezpieczne dostawy z ubezpieczeniem.
DOKONANIE ZAKUPU ONACZA AKCEPTACJĘ WARUNKÓW SPRZEDAŻY ZAWARTYCH NA STRONIE "O MNIE"
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Piaseczno, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
1 dzień roboczy
Dodatkowe informacje

PROSIMY PRZED ZAKUPEM O ZAPOZNANIE SIĘ Z NASZĄ STRONĄ "O MNIE"

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

  

W ZWIĄZKU ZE SPECYFIKĄ SPRZEDAWANEGO TOWARU - PRZEDMIOTY UŻYWANE / ANTYKI - REKLAMACJE UZGLĘDNIANE SĄ JEDYNIE W PRZYPADKU KIEDY ZAKUPIONY PRZEDMIOT ODBIEGA OD JEGO OPISU NA AUKCJI, W KTÓREJ ZOSTAŁ ZAKUPIONY.

  

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

ANTYK LIMITED
KAŻDORAZOWO INNA
00-000 KAŻDORAZOWO INNA
Dodatkowe informacje

W ZWIĄZKU ZE SPECYFIKĄ SPRZEDAWANEGO TOWARU - PRZEDMIOTY UŻYWANE / ANTYKI - REKLAMACJE UZGLĘDNIANE SĄ JEDYNIE W PRZYPADKU KIEDY ZAKUPIONY PRZEDMIOT ODBIEGA OD JEGO OPISU NA AUKCJI, W KTÓREJ ZOSTAŁ ZAKUPIONY. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

KAŻDORAZOWO INNY
KAŻDORAZOWO INNY
00-000 KAŻDORAZOWO INNA

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje


   

ADRES ZWROTU ZOSTANIE PODANY W PRZYPADKU JEGO KONIECZNOŚCI.

ADRESY ZWROTU MOGA SIĘ RÓŻNIĆ W ZALEŻNOŚCI OD KONKRETNEGO PRZEDMIOTU.

   

O sprzedającym
ANTYK_Ltd
98,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

2540

 

11

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 695100019
  • 227360094
poniedziałek - niedziela
09:00 - 22:00

Informacje o sprzedającym

UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Bierzemy udział  w programie SUPER SPRZEDAWCA. 

Większość z Państwa nie zdaje sobie sprawy jak istotne sa w nim wystawine przez Państwa cząstkowe oceny po zakupach. 

Nasze działania podlegają Państwa ocenie jednak KOSZT TRANSPORTU jest znany i podany przed decyzją o zakupie. 

Dlatego prosimy: 

NIE KUPUJ JEŻLI UWAŻASZ, ŻE WYSYŁKA JEST ZA DROGA A JEŻELI KUPISZ I DALEJ TAK UWAŻASZ TO NIE WYSTAWIAJ OCENY NIŻSZEJ NIŻ 5 GWIAZDEK SKORO ZAAKCEPTOWAŁEŚ PODANY KOSZT WYSYŁKI.


Witaj ,  

Dziękujemy za udział w transakcji i zakup mając nadzieję, że spełni on Pani/a oczekiwania. Należność za towar wraz z kosztem transportu  prosimy wpłacić poprzez PayU lub na rzecz ANTYK LIMITED bezpośrednio na podane w opisie konto bankowe. Prosimy  o podanie w treści przelewie Państwa loginu/nick'a co przyspieszy zaksięgowanie transakcji i realizację wysyłki.  Poniżej podajemy kilka zasad współpracy, aby uniknąć ewentualnych nieporozumień.

 1.

WYSYŁKI ZAKUPIONEGO TOWARU REALIZUJEMY PO DOKONANIU WPŁATY. W PRZYDADKU ZAKUPU KILKU PRZEDMIOTÓW PROSIMY REALIZOWAĆ JEDNĄ WPŁATĘ CO RÓWNIEŻ DAJE NAM INFORMACJĘ O ZAKOŃCZENIU PRZEZ PAŃSTWA ZAKUPÓW I JEST SYGNAŁEM DO ZREALIZOWANIA WYSYŁKI.  

2.  

KOSZT WYSYŁKI PODANY JEST NA AUKCJACH, ALE ŁĄCZYMY ZAKUPY WE WSPÓLNĄ WYSYŁKĘ (RÓWNIEŻ Z NASZYCH INNYCH KONT). W PRZYPADKU DUŻYCH ZAKUPÓW PROSIMY O SPRAWDZENIE Z NAMI KOSZTÓW WYSYŁKI.  

3.  

WYSYŁKI KURIEREM SĄ REALIZOWANE ZGODNIE Z TERMINEM PODANYM NA KAŻDEJ AUKCJI.  

4.  

W PRZYPADKU ZAAKCEPTOWANIA PRZEZ NAS WYSYŁKI „ZA POBRANIEM” DO KOSZTÓW WYSYŁKI DOLICZANA JEST OPŁATA ZA TĘ USŁUGĘ.  

5.  

PRZESYŁKI SĄ UBEZPIECZONE !!! W PRZYPADKU JAKICHKOLWIEK PROBLEMÓW Z PRZESYŁKĄ PROSZĘ WEZWAĆ KURIERA. WARUNKIEM UZNANIA REKLAMACJI PRZEZ KURIERA JEST OTWORZENIE PRZESYŁKI PRZY KURIERZE I SPORZĄDZENIE PROTOKÓŁU SZKODOWEGO.  

6.    

PROSIMY O FINALIZACJĘ TRANSAKCJI W CIĄGU  TYGODNIA PO JEJ ZAKOŃCZENIU. PO TYM TERMINIE PRZENOSIMY JĄ DO NIEUDANYCH I TOWAR WRACA NA AUKCJĘ. OCZYWIŚCIE NIE DOTYCZY TO OSÓB, KTÓRE KONTYNUUJĄ ZAKUPY LUB, Z KTÓRYMI UZGODNIMY PRZEDŁUŻENIE TERMINU  

7.    

OCZEKUJEMY PRZEMYŚLANYCH ZAKUPÓW I WYWIĄZANIA SIĘ Z TRANSAKCJI NA USTALONYCH WARUNKACH. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ ZE WSZYSTKIMI WARUNKAMI ZAWARCIA TRANSAKCJI I PRZY ZAKUPIE LUB LICYTACJI Np. SKALKULOWAĆ SOBIE CAŁKOWITY KOSZT TRANSAKCJI WRAZ Z KOSZTEM TRANSPORTU. ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW.  


Zespół ANTYK LIMITED  


Добро пожаловать 

Мы благодарим Вас за участие в сделке и покупку. Мы надеемся, что он оправдает Ваши ожидания. Мы можем также включить в отправку продукты купленные на нашем аккаунте в сервисе Allegro. Сумму за лот вместе со стоимостью транспорта пожалуйста уплатите в пользу: 

ANTYK LIMITED 73 Lowther Street, Whitehaven, Cumbria, England, CA28 7AH Bank Zachodni WBK S.A.  в Польшe: Счет №:  30 1090 1694 0000 0001 1635 4905 Swift банка: wbkpplpp ИЛИ: 

WESTERN UNION:   

ИЛИ: 

 PayPal:   antyk_ew@wp.pl 

ЧТОБЫ ПОЛУЧИТЬ ИНФОРМАЦИЮ НА ТЕМУ СОВМЕСТНОЙ СТОИМОСТИ ТРАНСПОРТА ПОЖАЛУЙСТА ОБРАТИТЕСЬ К НАМ ПОСЛЕ ПОКУПКИ. Пожалуйста в назначении платежа приведите Ваш логин/ник, это ускорит одобрение сделки и отправку. 

Группа ANTYK LIMITED  


Pozostałe informacje

PT KLIENCIE

Jeżeli z jakiejś przyczyny  JESTEŚ NIEZADOWOLONY SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI  NAJPIERW !!! 

MOŻEMY ANULOWAĆ TRANSACJĘ I ZWRÓCIĆ WPŁATĘ UDZIELIĆ RABATU PROMOWAĆ KOLEJNE ZAKUPY POPRAWIMY OPISY NA PRZYSZŁOŚĆ BĘDZIEMY SIĘ STARALI POLEPSZYĆ OBŁUGĘ NIE WYSTAWIAJ NAM NEGATYWNEGO KOMENTARZA LUB ZANIŻONYCH OCEN 

Bierzemy udział w kwalifikacji do Super Sprzedawcy Allegro i zależy nam na pozytywnym komentarzu i pozytywnych ocenach - wystawieniu 5 gwiazdek w każdej kategorii oceny sprzedaży. 

JESTEŚMY ZDECYDOWANI ABYŚ BYŁ ZADOWOLONY Z PRZEPROWADZONEJ TRANSACJI: TEJ UDANEJ JAK RÓWNIEŻ TEJ Z PROBLEMAMII !!! Dziękując z góry pozostajemy 

z poważaniem, 

ZESPÓŁ ALLEGRO LIMITED