INDYWIDUALNY SZABLON ALLEGRO HOSTING PANEL JAKOSC (6959006956)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
129,00 zł
z 3000 sztuk
Koszty dostawy
  • List ekonomiczny 0,00 zł
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Greenford, Wielka Brytania

opisSzablon oparty jest na jednym z dostępnych poniżej układów do dowolnego wyboru, przygotowywany jest zawsze w oparciu o potrzeby zamawiającego i zgodnie ze wskazówkami. Szablon indywidualny sprzedajemy tylko raz, więc się nie powtórzy u konkurencji.

HTML - nie musisz być programistą aby używać szablonu, nie trzeba znać kodu html, całość oparta jest na prostych zasadach użytkowania "kopiuj, wklej" po czym można już wpisywać teksty i dodawać zdjęcia. Obsługa jest intuicyjna - do szablonu dodajemy instrukcje gdyby były jednak potrzebne.

Czas realizacji to zazwyczaj 48h. Może on ulec wydłużeniu w wypadku gdyby było więcej poprawek niżeli standardowo, będzie w jednym czasie wiele zamówień (co można zaobserwowac po ilości zalicytowanych przedmiotów na aukcjach) lub zakup nastąpi przed lub w weekend. Pracujemy od poniedziałku do Piątku - zdarza się, że i w sobotę jeśli jest taka potrzeba.

Gdy potrzebujesz szablonu "na wczoraj" czyli w trybie najszybszym lub nawet w niedzielę, napisz do nas, sprawdzimy terminy i podamy możliwości takiego wykonania.

Przed realizacją zadamy kilka pytań, które pozwolą nam najtrafniej przygotować grafikę, pozwoli to też zminimalizować ilość poprawek. Każy szablon tworzony jest z myślą o danym zamówieniu i oczywiście nie będzie juz nikomu dalej odsprzedawany.
Do szablonu zostanie także przygotowana strona "O Mnie" w stylu zaakceptowanego szablonu (strony o mnie nie przygotowujemy do wglądu). Jej instalacja jest podobnie jek z szablonem prosta i intuicyjna na wszelki jednak wypadek przygotowaliśmy i do tego instrukcje "Krok po kroku"
W cenie szablonu jest rok utrzymania grafik na naszym serwerze z możliwością przedłużenia na kolejne lata. Serwer jaki oferujemy jest nowoczesną i stale monitorowaną maszyną znajdującą się w serwerowni OVH. Gwarantujemy poprawne działanie grafik szablonu w czasie nie mniejszym niż 98 % uptime. Szablon możemy też zainstalować na dowolnie wskazanym serwerze darmowym czy Państwa indywidualnie opłacanym (potrzebujemy wtedy tylko dane ftp i link lub my prześlemy grafiki do wgrania na serwer i podania ścieżki do nich w sieci).
Nie trzeba być programistą aby obsługiwać szablon - nie trzeba niczego robić z kodem, wszystko sprowadza się do skopiowania kodu z pliku tekstowego (notatnik) i wklejenia w allegro czy w edytorze szablonu. Całość jest bardzo intuicyjna i niemal każdy sobie z tym poradzi, mimo to przygotowaliśmy instrukcje dostępne cały czas na stronie internetowej jak krok po kroku postępować z szablonem aby wszystko się udało !
Po zakodowaniu otrzymają Państwo do użycia spakowany plik, w którym będą pocięte grafiki szablonu, kod szablonu w pliku tekstowym oraz w pliku html. Na życzenie wysyłamy także plik roboczy szablonu (.psd) oraz strony o mnie.
Jako gratis każdy otrzyma Panel Miniatur innych aukcji (w serwisie sellhelp.pl) na 60 dni. Otrzymają Państwo kody szablonu z już wstawionym do niego Panelem oraz czysty (bez Panelu) tak aby ułatwić dodanie go do opisu. Zostanie on ładnie wkomponowany w opis w odpowiednim miejscu tak aby nie zakłócić działania innych elementów szablonu. Oczywiście używanie Panelu nie jest obowiązkowe - to tylko dodatkowy gratis. Po 60 darmowych dniach można przedłużyć na kolejny okres za niewielka opłatą. Nie ma obowiązku używania go po tym czasie. Przykład działania takiego Panelu mogą Państwo sprawdzić tu - klik

Do wyboru jest 5 układów i jest to podzielone na sekcje - poniżej troszkę wyjaśnimy ich przeznaczenie i jak działają

Baner - w tym miejscu będzie ładnie wykonany baner zgodnie z tematyką (zamówieniem)

Menu - przyciski przypisane do konta do jakiego będzie szablon będą to zazwyczaj "Moje aukcje, Komentarze, Ulubione, Zadaj pytanie, Strona o nas. Menu może być podświetlane po najechaniu kursorem jak to w naszej aukcji lub stałe (do wyboru)

1,2,3,4 - miejsce na "Kontakt, Dostawa, Płatności, Regulamin" - pola te będą dostosowywały się do ilości wpisywanego tekstu automatycznie (do dołu)

Miejsce na dane i zdjęcia (mniejsze) - miejsce na wstawianie opisów i zdjęć, będzie się ono dostosowywało do ilości danych w pionie. W miejscu tym max szerokość grafik to zazwyczaj ok 720 px (w układach 1,2,3) większe grafiki w polu poniżej

Miejsce na dane i zdjęcia oraz Panel - miejsce na wstawianie opisów i zdjęć - jak powyżej tylko tu będzie to ok 930 px szerokości - w polu tym też wstawia siePanel miniatur innych aukcji

Stopka - baner kończący lub same informacje o zakazie kopiowania opisów i grafik itp.


Zapraszam także na inne moje aukcje (sellhelp):
Inne aukcje | Strona o mnie | Komentarze | Zadaj pytanie © sellhelp

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
List ekonomiczny
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
5
Przesyłka elektroniczna (e-mail)
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury