SZABLON SZABLONY AUKCJI + PANEL MINIATUR + GRATISY (6822980115)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
10,00 zł
z 100 sztuk
Koszty dostawy
 • List priorytetowy 0,00 zł
 • List ekonomiczny 5,00 zł
 • lokalizacja: Online
+48 507 550 530
+48 517 705 614

Kontakt możliwy jest w dniach:
Poniedziałek - Piątek 10:00 18:00
W wypadku gdy nie uda się połączyć

przy pomocy komunikatora Gadu Gadu

lub telefonicznie - prosimy o przesłanie wiadomość e-mail - odpowiemy

niezwłocznie po jej odczytaniu.

Wpłaty prosimy zawsze dokonywać na poniższe dane a jako tytuł przelewu wpisać nick allegro - ułatwi to zdecydowanie identyfikację wpłacającego i przyspieszy udostępnienie usługi

Sellhelp Konrad Kamiński

Inteligo Bank
50 1020 5558 1111 1671 3200 0033

Drugą możliwością jest wpłata poprzez Płacę z Allegro - taką wpłatę widzimy po kilku chwilach dzięki czemu szybciej możemy dokonać aktywacji.

Obraz rachunku do druku przesyłamy bezpłatnie każdemu kto zgłosi taką chęć jej otrzymania.

Dla wysyłki rachunku Pocztą Polską listem zwykłym następuje po dopłacie do wyszczególnionej ceny na aukcji 5 zł.

Szablony nabywane w cenie 10 zł można przypisać tylko dla jednego konta allegro - może to być konto inne aniżeli to z którego dokonano licytacji ale należy powiadomić o tym fakcie do 2h po zakupie - inaczej przyjmuje się, że szablony są do konta z którego nastąpił zakup.

Szablonów nie wolno modyfikować, przerabiać czy zmieniać w jakikolwiek sposób (grafiki lub kodu) bez wcześniejszej pisemnej zgody firmy Sellhelp Konrad Kamiński - właściciela marki sellhelp.

Zastrzegamy sobie możliwość przerwy w dostawie wyświetlania grafik szablonów w sytuacjach od nas niezależnych takich jak przerwy w dostawie energii elektrycznej, łącz internetowych, awarii serwera itp. - przywrócenie działania nastąpi wtedy natychmiast gdy tylko będzie to możliwe.

W sytuacjach wyjątkowych zastrzegamy sobie możliwość podmiany grafiki na serwerze zachowując oczywiście tematykę danego szablonu.

SZABLON AUKCJI ALLEGRO W CENIE 10 ZŁ / szt.

Szablon jaki kupujesz został wcześniej przygotowany i jest gotowy do użycia od razu po jego otrzymaniu - przesłanie następuje niezwłocznie po odnotowaniu wpłaty na rachunku bankowym lub informacji z systemu Płacę z Allegro o odnotowaniu takowej opłaty.

Nie musisz znać się na kodzie HTML - jest on gotowy od razu do edytowania graficznego na Allegro lub w naszym Edytorze. Do szablonów dołączone są instrukcje jak krok po kroku wszystko przygotować, dodać zdjęcia i wystawić aukcję.

Licytując jedną sztukę można wybrać dowolny wzór znajdujący się poniżej - należy przy tym po licytacji przesłać informację o wybranym szablonie.

Nasze szablony cechują się wysoką kulturą wykonania, estetyką i brakiem błędów kodu co pozwoli wystawiać ładne i przyciągające uwagę kupujących aukcje. Zachęcamy do przeczytania poradnika jak wystawiać skuteczne aukcje.

GRAFIKI SZABLONÓW DO WYBORU ZNAJDUJĄ SIĘ PONIŻEJ

KLIKNIJ ABY JE ZOBACZYĆ

Po odnotowaniu wpłaty prześlemy wybrany szablon lub szablony.

Przesłane zostaną:

 • plik tekstowy (notatnik) z kodem szablonu aukcji
 • grafiki szablonu (pocięte) do ewentualnego przesłania na swój serwer
 • instrukcję obsługi szablonów

Nasze szablony umieszczone są na serwerze dedykowanym który znajduje się w najlepszej serwerowni OVH - serwer jest stale monitorowany przez wykwalifikowaną obsługę 24h/dobę 7dni w tygodniu.

Serwer ten jest wykupiony przez naszą firmę i stale opłacany - tak więc nie może być mowy o ginących grafikach szablonu.

Gwarantujemy minimum roczne działanie szablonu (hostingowe) od dnia jego zakupu - ale będą one na naszym serwerze zapewne zdecydowanie dużo dużo dłużej !

Allegro co pewien czas zmienia swój kod przez co szablony mogą przestać działać - nie zostawiamy klientów - w cenie gwarantujemy roczne poprawki w takiej sytuacji i przesłanie poprawionych plików.

Zapewniamy Pomoc i wsparcie techniczne dla każdego kto tylko będzie tego potrzebował - przygotowaliśmy instrukcje oraz serwis który znacząco ułatwi całość prac, jeśli mimo tego pojawią się kłopoty - zapraszamy do kontaktu !

--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­----

Przykład działania gratisowego Panelu Miniatur:

Zapraszam także na inne moje aukcje (sellhelp):
© sellhelp

--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­----

--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­----

Uwaga - aby otrzymać gratis należy zgłosić chęć jego otrzymania - nie są one przyznawane odgórnie dla każdego kupującego - należy także podać numer wybranej strony o mnie, gratisowych numerów szablonów i nicku w serwisie sellhelp dla jakiego przedłużyć abonament Panelu Miniatur i Galerii Przedmiotu.

--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­----

#1 Strona o mnie
#2 Strona o mnie
#3 Strona o mnie
#4 Strona o mnie
#5 Strona o mnie
#6 Strona o mnie
#1 Moda, odzież
#2 Moda, odzież
#3 Moda, odzież
#4 Uroda
#5 Uroda
#6 Uniwersalny
#7 Uroda, ciało
#8 Uroda, ciało
#9 Moda, odzież
#10 Moda, odzież
#11 Moda, odzież
#12 Moda, odzież
#13 Motoryzacja
#14 Motoryzacja
#15 Motoryzacja
#16 Motoryzacja
#17 Motoryzacja
#18 Motoryzacja
#19 Motoryzacja
#20 Perfumy
#21 Perfumy
#22 Ślub
#23 Rapidshare
#24 Filesonic
#25 Hotfile
#26 w budowie
#27 w budowie
#28 w budowie
#29 w budowie
#30 w budowie
#31 w budowie
#32 w budowie
#33 w budowie
#34 w budowie
#35 w budowie
#36 w budowie
#37 w budowie
#38 w budowie
#39 w budowie
#40 w budowie
#41 w budowie
#42 w budowie
#43 w budowie
#44 w budowie
#45 w budowie
#46 w budowie
#47 w budowie
#48 w budowie
#49 w budowie
#50 w budowie

Edytor Szablonów jest darmowym narzędziem w serwisie sellhelp.

Dzięki niemu bardzo łatwo wyedytujesz swój szablon, opis aukcji, dodasz do niego szybko i łatwo Panel Miniatur czy galerię Przedmiotu lub po prostu opis i zdjęcia. Zdjęcia dzięki niemu możesz wstawiać bezpośrednio ze swojego komputera bez wcześniejszego przesyłania do internetu (my zrobimy to za ciebie ale należy posiadać wykupiony abonament Galerii Przedmiotu)

W Edytorze zawarliśmy najważniejsze funkcje potrzebne każdemu sprzedającemu na Allegro - sami jesteśmy sprzedającymi, wiemy zatem doskonale jak powinno to działać ! Wczytanie kodu do szablonu jest bardzo łatwe jak i jego późniejsze pobranie - co więcej Edytor ma możliwość zapisania w nim aż 100 szablonów dla każdego użytkownika (zalogowanego) - w każdej chwili możesz wrócić do wcześniej zapamiętanego szablonu.

Na stronie serwisu znajdują się dokładne instrukcje wraz z grafikami jak używać Edytora - zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Panel Miniatur jest narzędziem niezbędnym dla każdego sprzedającego na Allegro. Zapewnia on wyświetlanie w ładnie przygotowanym Panelu wybranej ilości miniatur innych aukcji wraz z informacjami obok każdej jak: ilość ofert (widoczna jest jeśli jest min. 1 oferta), czas do końca tej danej aukcji, tytuł oraz cena.

Kliknięcie w poszczególną miniaturę przenosi do tej właśnie aukcji !

Panel Miniatur Każdy użytkownik może sam ustawić w taki sposób jaki będzie mu najlepszy - mamy tam możliwość ustawień:

 • wybór ilości miniatur
 • tytuł belki górnej (automatyczny lub własny)
 • kolor tła panelu
 • wybór szablonu miniatury (klasyczny lub zaokrąglony)
 • duża ilość opcji ustawień sortowania miniatur w panelu
 • filtrowanie po tytule aukcji (wybór słów)
 • unikalne tytuły aukcji
 • belka dolna - przyciski do wyboru (inne aukcje, komentarze, zadaj pytanie, strona o mnie

Gdy Panel dodany jest do aukcji - dowolnie możesz zmieniać w nim opcje podczas trwania aukcji nie poprawiając przy tym niczego w samej aukcji takie jak: sortowanie, szablon miniaturki, filtrowanie po tytule, unikatowe tytuły czy informacje o poszczególnej miniaturze.

Statystyki - każdy Panel posiada osobne statystyki przedstawiające ilość wyświetleń i kliknięć w poszczególnym Panelu - możesz łatwo sprawdzać jak pomagamy i jakim zainteresowaniem cieszą się Twoje aukcje. Statystyki kasowane są wraz z wykasowaniem danego Panelu.

Każdy otrzymuje po zakupie abonamentu masz możliwość wygenerowanymi aż 20 osobnych Paneli po maksymalnie 20 miniatur każdy - to aż 400 miniatur łącznie ! Nie limitujemy ilości wystawionych aukcji - możesz mieć ich dowolną ilość !

Po dokładne instrukcje zapraszamy do serwisu sellhelp !

Przykładowo wygenerowane Panele Miniatur (tutaj tylko jako plik graficzny - na samym dole są inne już działające Panele

Przykładowy Panel Miniatur z wyborem 9 miniatur (3 x 3), szablon klasyczny, tło klasyczne

Przykładowy Panel Miniatur z wyborem 4 miniatur (4 x 1), szablon zaokrąglony, tło ciemne

Ogólny cennik Panelu Miniatur

Galeria na chwilę obecną jest w tracie kończenia prac i testowania - niebawem podamy więcej informacji !

kategor_ja_22
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 50 1020 5558 1111 1671 3200 0033
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List ekonomiczny 5,00 zł
kolejna sztuka: 5,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
List priorytetowy 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje