STEPPER E-JOG /PROWELLNESS (6695778900)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
8 900,00 zł
z 100 sztuk
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska gratis
 • Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
 • lokalizacja: Rzeszów
 • czas wysyłki: do 3 dni
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • marka: Inna marka
 • płeć: nie dotyczy
STEPPER E-JOG /PROWELLNESS
Kod magazynowy: PR-WL-035
Producent:
PROWELLNESS


Parametry
DOSTĘPNOŚĆ: Od ręki

Stepper „e-jog” firmy Sanyo to innowacyjne urządzenie do ćwiczeń. Dzięki skrętom schodów lewo/prawo „e-jog” wymusza na użytkowniku wykonywanie ćwiczenia, a ruch góra/dół nadaje tempo ćwiczeniom, zawsze optymalne dla maksymalizacji efektów. Na podstawie pulsu oraz indywidualnych danych, „e-jog” automatycznie kontroluje prędkość ćwiczeń utrzymując puls w optymalnej do spalania tłuszczu strefie.

A więc:

 1. Ćwiczymy nie myśląc o tym (tempo i ruch wymusza "e-jog")
 2. Ćwiczymy tylko efektywnie ("e-jog" nas zna i na podstawie danych i pulsu dobiera tempo ćwiczeń)
 3. Ćwiczymy bezpiecznie ("e-jog" zgodnie z naszym wiekiem zwalnia i ostrzega przy przeciążeniach)
 4. Ćwiczymy bez obciążeń (nie odrywamy stóp od schodów, a więc nie cierpią kolana)
 5. Ćwiczymy bez wytchnienia ("e-jog" nie pozwala nam się obijać, od pierwszej do ostatniej zaplanowanej minuty ćwiczymy równie efektywnie. Ważne jak ćwiczysz, a nie ile czasu)

Rezultaty ćwiczeń na podstawie przeprowadzonych badań:

 • Redukcja wagi (średnio o 1,7 kg po 3 msc)
 • Redukcja tkanki tłuszczowej podskórnej względem wagi ciała (średnio o 10% po 3 msc)
 • Redukcja tkanki tłuszczowej trzewnej względem wagi ciała (średnio o 17% po 3 msc)
 • Redukcja obwodu w talii (średnio o 4,5 cm po 3 msc)


" width="425" height="349" scrolling="no" frameborder="0" class="def">

Specyfikacja produktu

 • Stepper E-jog to oryginalne japońskie urządzenie firmy Sanyo. Solidność i precyzja wykonania gwarantuje satysfakcje i bezpieczeństwo.
 • Sanyo E-jog reguluje prędkości pracy mechanizmu podczas automatycznych ruchów góra - dół, zapewniając płynny start Twojej sesji treningowej oraz płynne zmiany prędkości podczas wykonywania ćwiczenia.
 • Poręcze wraz ze stojakiem pomagają utrzymać balans podczas schodzenia lub wchodzenia na stopnie oraz podczas wykonywania ćwiczeń.
 • Stepper E-jog jest łatwo składany dla wygodnego przechowywania.

Programy ćwiczeń:
Auto Programy z Sensorem: SLOW WALK / QUICK WALK / JOG
Programy Predefiniowane: Stały, Schodkowy, Interwałowy

Regulacje prędkości: Auto Programy z Sensorem: Automatycznie Programy Predefiniowane: 10 poziomów


Wystawiono z oprogramowania
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 88 2490 0005 0000 4500 6534 1971
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
Przesyłka kurierska gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

TROPS
ul. Szarotkowa 4/5
35-604 Rzeszów
NIP: 813-334-97-86
REGON: 180173330

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
TROPS Damian Skiba-Klaczkowski
ul. Boya-Żeleńskiego 16, lokal 5 (Budynek Inter-Bau)
35-105 Rzeszów
Polska
 
PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć stosowne oświadczenie woli, poprzez przesłanie na adres sklepu ss24.pl lub przesyłając na adres e-mail: allegro@ss24.pl Formularz odstąpienia od umowy: http://ss24.pl/upload/ss24/pdf_files/Others/odstapienie-od-umowy-ss24-pl.pdf

reklamacje

OPIS PROCEDURY REKLAMACYJNEJ: Większość produktów posiada gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Dokładne adresy punktów serwisowych znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów i tam Kupujący powinien kierować reklamowany produkt. W przypadku braku gwarancji producenta Kupujący może składać reklamacje Sprzedawcy pod adresem allegro@ss24.pl , lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Kupujący winien odesłać produkt na adres Sprzedawcy bądź dostarczyć osobiście do Punktu Odbioru Osobistego mieszczącego się w Rzeszowie. Informacje o czasie trwania gwarancji i miejscu realizacji znajdują się również na stronie internetowej www.ss24.pl.Sklep ss24.pl odpowiada za wady produktu na podstawie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku sprzedaży niebędącej sprzedażą konsumencką, wyłącza się przepisy o rękojmi zawarte w Kodeksie Cywilnym. Reklamacje z tytułu rękojmi można złożyć w formie elektronicznej na adres allegro@ss24.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sklep niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep Sport-Shop.pl albo sklep nie wymienił produktu na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Sklep Sport-Shop.pl rozpoznaje reklamację z tytułu rękojmi w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznało żądania za uzasadnione. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep ss24.pl