Odpowiedzialność Menedżerów (6693175281)

zakończona
59,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Allegro MiniPaczka InPost 3,94 zł
  • List polecony ekonomiczny 8,30 zł
  • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
  • lokalizacja: Warszawa
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • waga (z opakowaniem): 0.70 [kg]
  • okładka: twarda
  • rok wydania (xxxx): 2016
  • kondycja: bez śladów używania

„Odpowiedzialność Menedżerów” dr Paweł Dec oraz prof. Piotr Masiukiewicz, wydawca- Instytut Organizacji i Zarządzania w Przemyśle „ORGMASZ”
„Najnowsza pozycja wydawnicza Instytutu jest nowatorską monografią dotyczącą niezmiernie istotnej, lecz dotychczasowo pomijanej w różnorodnych książkach kwestii odpowiedzialności kadry kierowniczej. Tematyka tytułowej odpowiedzialności przedstawiona jest w ujęciu interdyscyplinarnym poprzez pryzmat prawa spółek, przepisów kodeksu cywilnego, prawa karnego, prawa administracyjnego jak również prawa pracy. W monografii można znaleźć wiele przykładów odniesień do funkcjonowania przedsiębiorstw, konfrontującej teorię
z praktyką, co dodatkowo wzmacnia walor pozycji. Autorzy w korzystając ze swej wiedzy dokonują swoistego przeglądu regulacji zachowań kadry menedżerskiej
w przedsiębiorstwach, analizując najważniejsze sposoby zarządzania zarówno teoretyczne, jak i praktyczne.”
Zaletą monografii jest przedstawienie skomplikowanego i obszernego materiału
w sposób przejrzysty, nieszablonowy zarówno pod względem charakteru, jak i układu treści, co czyni ją doskonałą i łatwą w odbiorze dla każdego czytelnika.
Co istotne została ona pozytywnie zrecenzowana przez prof. dr hab. Grażynę Leśniak- Łebkowska oraz prof. dr hab. Aleksandra Wernera.
„Książka może się okazać niezwykle pomocną nie tylko studentom i naukowcom, ale również może stanowić ważną pozycję dla przedsiębiorców, menedżerów, oraz wszystkich osób, które chciałyby poszerzyć swój zakres wiedzy z dziedziny zarządzania biznesem.”

Słowo o autorach:

Paweł Dec- dr nauk ekonomicznych, ekspert w restrukturyzacji i prognozowaniu bankructwa podmiotów gospodarczych. Adiunkt w Instytucie Finansów Korporacji i Inwestycji, Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, dyrektor Instytutu Organizacji i Zarządzania w Przemyśle „ORGMASZ”, w latach 2007- 2011 dyrektor w Biurze Zarządu Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.
Piotr Masiukiewicz
Dr habilitowany nauk ekonomicznych, ekspert w zarządzaniu i sanacji banków oraz przedsiębiorstw, prof. SGH w Instytucie Zarządzania Wartością w Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie, Szkoła Główna Handlowa, prezes zarządu Towarzystwa Naukowego Prakseologii, redaktor naczelny miesięcznika Ekonomika i Organizacja Przedsiębiorstwa, były prezes banków w Polsce.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro MiniPaczka InPost 3,94 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Allegro Kurier InPost 12,18 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
List polecony priorytetowy 11,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
List polecony ekonomiczny 8,30 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje