Zestaw głośnomówiący Parrot MKi9000 !TEST! +GRATIS (6042602962)

zakończona

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • marka: Pozostałe

opis

Kontakt

Telefon: +48 41/362 68 89

Skype: d.jurek89

E-mail: allegro@amervox.com

Kielce

Warunki dostawy

Wysyłana przesyłka zawsze jest ubezpieczona (firma kurierska).

Gwarantujemy zwrot pieniędzy w przypadku zaginięcia przesyłki.

Dokonując zapłaty za towar, PROSZĘ DOLICZYĆ kwotę za transport w wysokości 17,00 zł.

WYSYŁKA jest realizowana w ciągu 24 godzin po wpłynięciu należności na nasze konto.

Informacje dodatkowe

Wystawiamy faktury VAT, wylicytowana kwota jest ceną brutto (zawiera podatek VAT).

Nie wysyłamy za zaliczeniem pocztowym, tylko przelew na konto.

Link do informacji o mnie.

Bezprzewodowy zestaw głośnomówiący do każdego samochodu i telefonu.

Polskojęzyczny PARROT MKi9000

Test MKi9000

Zanim przeczytasz opis aukcji, kliknij w poniższą grafikę i zapoznaj się z testem urządzenia.

Opis produktu

Zestaw MKi9000 sam odczyta imię i nazwisko z książki zapisanej w telefonie i poinformuje głosem, kto dzwoni. Jeśli mamy zapisany kontakt i nazwisko ma polskie litery ą, ę i inne, zestaw odczyta kontakt używając polskich znaków.

Wybieranie głosowe bez potrzeby nagrywania znaczników głosowych. Syntezer mowy zestawu MKi9000 potrafi również rozpoznać głos i dopasować go do spisu kontaktów w książce telefonicznej.

Aby połączyć się z osobą, której numer jest zapisany w książce telefonicznej, wystarczy nacisnąć zielony przycisk na bezprzewodowym pilocie. Zestaw zapyta: Do kogo chcesz zadzwonić? Należy wypowiedzieć nazwę kontaktu po krótkim sygnale. Przy czym należy powiedzieć nazwę w taki sposób jak jest ona zapisana w kontaktach. Nie ma znaczenia czy pierwsze będzie imię czy też nazwisko. Zestaw sam je dopasuje do kontaktu.

Można powiedzieć zarówno: Jan Kowalski jak również: Kowalski Jan. Zestaw przeszuka książkę telefoniczną i jeżeli znajdzie pasujący kontakt, wybierze jego numer.

Zestawy serii MKi, obsługują połączenia dwóch telefonów jednocześnie. Na czas rozmowy z jednego podłączonego telefonu, drugi jest odłączany, aby potencjalnie przychodzące połącznie nie zakłóciło aktualnie prowadzonej rozmowy. Po zakończeniu rozmowy, drugi telefon automatycznie zostanie podłączony spowrotem. Aby przełączyć się na drugi telefon, należy wcisnąć i przytrzymać czerwoną słuchawkę na pilocie.

MKi9000 rozpoznaje kilka numerów danego kontaktu. Jeżeli Jan Kowalski posiada telefon komórkowy, stacjonarny w biurze oraz domowy, zestaw po rozpoznaniu kontaktu zapyta: telefon komórkowy, firmowy, do domu?. Należy wtedy odpowiedzieć o który numer chodzi - np.: komórka

Procedurę wybierania głosem można skrócić. Po naciśnięciu zielonego przycisku, gdy zestaw zapyta: Do kogo chcesz zadzwonić? i usłyszeniu sygnału, wystarczy powiedzieć: Jan Kowalski Komórka aby zestaw zadzwonił na jego numer komórkowy.

Zawartość zestawu

1. CENTRALA MKi9000 /nr kat. MKI90AC PL/ polskojęzyczna Ver. 3.0
2. WIĄZKA ZASILAJĄCA ISO /nr kat. MKIAWZ/
3. PILOT STEROWANIA /nr kat. MKIAK/
z akcesoriami montażowymi /nr kat. MKIAO/
4. MIKROFON /nr kat. MKIAM/
5. WIĄZKA MUZYCZNA /nr kat. MKIAWM/
6. Instrukcja obsługa
7. Karta gwarancyjna

Szczegóły aukcji

Na tej aukcji kupujesz samochodowy polskojęzyczny zestaw głośnomówiący PARROT MKi9000, do którego jako gratis otrzymasz uchwyt Parrot do telefonu.

Ważne informacje dotyczące 24 miesięcznej gwarancji PARROT

Podstawą przyjęcia sprzętu do naprawy gwarancyjnej jest dostarczenie go wraz z kartą gwarancyjną do serwisu Parrot SA w POLSCE: Amervox Sp. z o.o. w Kielcach.

Każdy zestaw głośnomówiący Parrot w Polsce jest sprzedawany z karta gwarancyjną z umieszczonym w niej numerem seryjnym urządzenia. W przypadku zakupienia zestawu Parrot bez karty gwarancyjnej (lub jej zagubieniu czy zniszczeniu) naprawy mogą być wykonane tylko odpłatnie.

Kupując zestaw pochodzący z za granicy z kartą gwarancyjną z innego kraju (Niemcy, Francja, Czechy i każdego innego) w przypadku uzyskania naprawy gwarancyjnej urządzenie należy odesłać do kraju zakupu urządzenia.

Kupując zestaw głośnomówiący zawsze żądaj polskiej gwarancji. Każdy nasz partner handlowy otrzymuje ją z każdym zestawem.

Możliwości wiązki multimedialnej zestawów Parrot

Najważniejsze funkcje wiązki multimedialnej:

 • Aktualizacja zestawów poprzez złącze USB
 • Możliwość słuchania muzyki poprzez złącze USB/line-in
 • Możliwość naładowania telefonu

Informacja na temat zastosowania wiązki multimedialnej PARROTInterfejs

Dzięki użyciu zaawansowanego interfejsu głosowego można zrezygnować z wyświetlacza, który rozprasza uwagę kierowcy.

Sprawdź porównanie zestawu MKi9000 i zestawu z wyświetlaczem.Kompatybilność

Zestaw MKi9000 współpracuje z prawie 100% telefonów na rynku.

Bezprzewodowa konsola sterująca

Parrot w serii zestawów MKi posiada bezprzewodową konsolę sterującą / pilot do obsługi zestawu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza że można go zamontować na kole kierownicy lub w dowolnie wybranym miejscu.

Kliknij> Dowiedz się więcej o dwóch sposobach montażu

Pilot jest zasilany baterią litową, która wystarcza nawet do pięciu lat pracy.

Oprócz przycisków do odbierania i kończenia rozmowy posiada wielofunkcyjne pokrętło do nawigacji po menu zestawu, a także przyciski do sterowania funkcją odtwarzania muzyki.

Funkcje bezprzewodowej konsoli:

 • Zielony przycisk: odbieranie rozmowy, wywoływanie rozpoznawania głosowego
 • Czerwony przycisk: odrzucanie, kończenie rozmowy
 • Wielofunkcyjne pokrętło: regulacja głośności rozmowy telefonicznej, regulacja głośności odtwarzania muzyki, nawigacja po menu
 • Środkowy dolny przycisk - odtwarzanie, zatrzymywanie odtwarzania muzyki
 • Prawy dolny przycisk: następny utwór
 • Lewy dolny przycisk: poprzedni utwór

Dodatkowe możliwości

TTS - Funkcja Text To Speach - Syntezer mowy, niezależny od telefonu. Odczytywanie tekstu zapisanego - w tym przypadku odczytywanie nazw kontaktów, dokładnie w taki sposób, jak są zapisane w pamięci telefonu.

Dzięki tej funkcji, użytkownik nie musi odrywać wzroku od sytuacji na drodze. Podczas sygnalizacji rozmowy przychodzącej, usłyszy informację odczytaną przez syntezer mowy - nazwę kontaktu, który próbuje połączyć się z właścicielem zestawu. Funkcja ta jest w pełni spolonizowana. Można wybrać Grzegorza Brzęczyszczykiewicza!

TRYB ROZMOWY PRYWATNEJ - Właściciel zestawu może przełączyć rozmowę na telefon. W tym trybie rozmowa będzie prowadzona z telefonu trzymanego przy uchu - pasażerowie samochodu nie będą słyszeć co mówi osoba po drugiej stronie. Kolejna przychodząca rozmowa będzie odebrana w trybie głośnomówiącym.

Panel wyświetlacza LCD również jest montowany w sposób umożliwiający zabranie go ze sobą podczas wysiadania z samochodu. Na panelu wyświetlane są informacje o stanie baterii telefonu, zasięgu sieci GSM, nazwie operatora oraz nazwa telefonu aktualnie przyłączonego do zestawu. Dodatkowo w trybie odtwarzania muzyki wyświetlana jest nazwa pliku.

Można również podpiąć inny odtwarzacz muzyczny używając standardowego złącza minijack. W ten sposób można odtwarzać muzykę np. z przenośnego odtwarzacza CD lub MINIDISC a także z telefonu iPhone.

iPhone jest w tym czasie ładowany. Zamiennie do tego portu można podłączyć iPoda, który również będzie w tym czasie ładowany.

Moduł Bluetooth zestawu MKi9000 pracuje w standardzie A2DP (Bluetooth Music) - dzięki temu można bezpośrednio z telefonu słuchać muzyki w formacie MP3 zapisanej na karcie pamięci aparatu telefonicznego. Nie trzeba nic podlączać w samochodzie - wystarczy wsiąść do samochodu, włączyć silnik i nacisnąć przycisk PLAY na konsoli sterującej MKi9000, telefon sam uruchomi odtwarzanie muzyki zapisanej na jego karcie przez głośniki samochodowe.

Zestaw MKi9000 posiada również zestaw złączy pozwalający na podłączenie zewnętrznej pamięci masowej. Jest to standardowe złącze USB. Do złącza można podpiąć pendrive o pojemności nawet 32 GB.

Przez złącze USB można dokonać aktualizacji oprogramowania zestawu, bez potrzeby demontowania go z samochodu. Umożliwi to współpracę zestawu z telefonami konstruowanymi w przyszłości, gdyż producent będzie miał możliwość udostępnienia nowego oprogramowania właścicielom zestawów.

Montaż

UWAGA!

Kupujesz urządzenie bez montażu.

Przed zakupem skontaktuj się z jednym z certyfikowanych zakładów montażowych aby dowiedzieć się, czy Twój samochód wymaga dodatkowej wiązki i dowiedz się o koszt instalacji w Twoim samochodzie zestawu MKi9000.

Lista instalatorów dostępna jest >>> TUTAJ <<<

Uniwersalny uchwyt samochodowy do telefonów mocowany do kratki wentylacyjnej samochodu.

GRATIS

Uchwyt posiada regulowany rozstaw. Mocowany jest na kratce wentylacyjnej. Nie zasłania widoczności kierowcy. Doskonale pasuje do wszystkich smartfonów o szerokości od 5,8 do 7,6 cm. Pozwala zamontować telefon w pionie lub w poziomie. Pozwala to np. na korzystanie z nawigacji.

Uchwyt wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa. Sprawdzi się podczas codziennego korzystania jak również podczas wakacji czy podróży biznesowych. Uchwyt jest prosty w użyciu i montażu. Pasuje do większości rodzajów kratek.

Włóż dowolną kartę z portfela do klipsa i przekształć go w wygodny stojak na telefon. Możesz ustawić go w pionie lub poziomie. Jest to idealne rozwiązanie do oglądania filmy czy grania w czasie gdy czekasz na samolot lub jesteś w pociągu.

Obrotowa głowica umożliwia zamontowanie telefonu pionowo/poziomo.

Pasuje do wszystkich telefonów z ekranem do 5", m.in do:Zaprezentowany w teście uchwyt Parrot do telefonu jest również dostępny w sprzedaży.

Nasze aukcje

Dostawa i płatność
od 17,00 zł

Lokalizacja: Kielce, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
17,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
21,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Punkty odbioru

Amervox
Warszawska 312
25-414 Kielce
woj. świętokrzyskie

 • poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00

płatność tylko gotówką
kontakt nie jest wymagany

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

F.H. Amervox Sp. z o.o. Sp. K
Warszawska 312D
25-414 Kielce
Dodatkowe informacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem allegro@amervox.com lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: -imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, -datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, -przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, -wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

F.H. Amervox Sp. z o.o. Sp. K.
Warszawska 312
25-414 Kielce

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
O sprzedającym
AMX-AMERVOX
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

312

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 601 77 28 28
 • 41 362 68 89
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Firma handlowa „Amervox” Sp. z o.o. Sp. K. została założona w 1996 roku i jest firmą z udziałem kapitału zagranicznego. 

Firma jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę w handlu samochodowymi systemami alarmowymi oraz sprzętem audio amerykańskiego koncernu AUDIOVOX CORPORATION. 

Obok systemów zabezpieczających samochody przed kradzieżą, znajdą Państwo w ofercie firmy szereg urządzeń poprawiających bezpieczeństwo i wygodę użytkowania pojazdów oraz ochrony środowiska. Zapraszamy do zapoznania się z czujnikami parkowania, automatycznymi włącznikami świateł mijania, zamkami centralnymi, sterownikami klimatyzacji oraz pozostałymi akcesoriami oferowanymi przez firmę Amervox.

 Wszystkie oferowane przez firmę Amervox systemy alarmowe oraz pozostałe urządzenia charakteryzują się najwyższą jakością i niezawodnością, posiadają oznaczenia E i CE. 

Rok 2004 zapoczątkował współpracę z francuską firmą PARROT w zakresie dystrybucji zestawów głośnomówiących bluetooth. Po raz kolejny firma poszerzyła swoją ofertę i jako jedyny dystrybutor firmy PARROT z powodzeniem realizuje politykę zakładającą szczególną dbałość o bezpieczeństwo klientów. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma Amervox wprowadziła do sprzedaży również specjalistyczne systemy wizyjne i bezpiecznego cofania angielskiej firmy Brigade. Oferta przeznaczona do samochodów ciężarowych, autobusów, samochodów specjalistycznych, takich jak cysterny, śmieciarki itp., cieszy się dużym zainteresowaniem, a duży wybór produktów pozwala zaspokoić potrzeby każdego z klientów.

Pozostałe informacje

Nr konta: 41 1140 2020 0000 2790 0700 1001

NIP: 9590831941

REGON: 290737626

KRS: 539918