Spinka listwy bocznej progu AUDI 80 100 A6 (5514716487)

zakończona
1,70 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 5,99 zł
  • Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
  • List polecony priorytetowy 7,99 zł
Zakupy od 249 zł wysyłka gratis
  • lokalizacja: OPOLE, Polska

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

OPIS
CENA "KUP TERAZ" JEST ZA 1 SZT.

SZCZEGÓŁOWE DANE TOWARU:
nr kat. Romix: A14278
nazwa: spinka listwy

Marka Modele Zastosowanie Uwagi Zamiennik do OEM
Audi 100 C3 listwy boczne 443853909A
Audi 100 C4 listwy progowe zewnętrzne 443853909A
Audi 80 B3 listwy boczne 443853909A
Audi 80 B4 listwy boczne 443853909A
Audi A6 C4 listwy progowe zewnętrzne 443853909A


O SPINKACH SAMOCHODOWYCH


Spinki tapicerskie to drobne elementy wykończenia jak zaślepki, różnego rodzaju mocowania bądź wieszaki do tylnych półek. Części te łatwo zgubić, przeoczyć czy po prostu uszkodzić podczas demontażu i ponownego składania elementów samochodu.

Romix Company to firma handlowa obecna na naszym rynku już ponad 20 lat. Prawie od początku działalności zaopatruje rynek motoryzacyjny oraz rynek pierwotny różnych branż w specjalistyczne elementy mocujące, wysokiej jakości listwy samochodowe oraz litery i znaki chromowane. W Polsce mocowania z oferty Romix-u obecne są w największych sieciach sprzedaży części samochodowych.
Firma ROMIX, współpracująca z osiemnastoma producentami mocowań z całego świata, oferuje pełną gamę niedrogich zamienników o wysokiej jakości. Są to przede wszystkim mocowania plastikowe, a także metalowe i gumowe - od np. gumowych wieszaków półki tylnej po zestawy naprawcze podnośników szyb bocznych, czy zestawy naprawcze reflektorów, zestawy mocowań osłon pod silnikiem.

Na stronie producenta Romix Company jest dostępny katalog on-line , w którym można sprawdzić zastosowania a także znaleźć numery innych spinek do Twojego auta. Wyszukiwarka pozwala również na wyszukiwanie spinek po następujących parametrach: nazwa spinki, zastosowanie, marka, model, numer katalogowy Romix, numer OEM.

SPRAWDŹ, CO JESZCZE MOŻESZ U NAS KUPIĆ!
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u AUTO-SKLEP za co najmniej 249 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Allegro MiniPaczka InPost
pierwsza sztuka:
7,20 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
200
Allegro Paczkomaty InPost
pierwsza sztuka:
8,60 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
200
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
13,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
200
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka:
7,99 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
100
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka:
5,99 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
100
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka:
9,99 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
200
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka:
7,99 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
200

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka:
18,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
200
Pocztex Kurier48 pobraniowy
pierwsza sztuka:
12,99 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
200
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka:
10,99 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
200

Punkty odbioru

AUTO-CZĘŚCI Grzegorz Worobiec
ul.Budowlanych 20
45-121 Opole

  • Poniedziałek - Piątek 10:00 - 16:00
  • Sobota - Niedziela zamknięte

Płatność kartą i gotówką
Prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT

Reklamacja

2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji

AUTO-CZĘŚCI Grzgorz Worobiec
ul.Budowlanych 20
45-121 Opole
Dodatkowe informacje

Sprzedawca ponosi odpowiedzialność za wady towarów (rękojmia za wady). Jeżeli towar ma wadę Kupujący może żądać obniżenia ceny albo odstąpić od umowy, chyba że Sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności wymieni rzecz wadliwą na wolną od wad albo wadę usunie. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli rzecz była już wymieniona lub naprawiona przez Sprzedawcę albo nie uczynił zadość obowiązkowi naprawy lub wymiany. Kupujący będący konsumentem może żądać zamiast usunięcia wady wymiany towaru lub zamiast


wymiany żądać usunięcia wady chyba, że doprowadzenie do zgodności z umową w sposób wybrany przez


Kupującego jest niemożliwe lub wymagałoby nadmiernych kosztów. Kupujący nie może odstąpić od umowy, jeżeli wada jest nieistotna.Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od dnia wydania towaru Kupującemu.


Część towarów posiada gwarancję producenta obowiązującą na terenie Polski. Każdorazowo warunki realizacji gwarancji są określone w Karcie gwarancyjnej, o ile takowa została załączona do towaru przez Producenta. Reklamacje gwarancyjne należy składać zgodnie z treścią gwarancji. Dokument gwarancji będzie przesłany wraz z towarem.PROCEDURA ROZPATRYWANIA REKLAMACJIKupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej umowy pod adresem sklep@autoelements.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:


imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,


datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,


przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,


wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.


Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.Reklamowany towar należy odesłać pod adres: AUTO-CZĘŚCI Grzegorz Worobiec, ul.Budowlanych 20, 45-212 Opole. Do odsyłanego towaru należy dołączyć kopię / ksero paragonu lub faktury.


Reklamacja rozpatrywana jest w terminie 14 dni od otrzymania przez Sprzedawcę zgłoszenia w prawidłowej postaci oraz reklamowanego towaru.


Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.


Brak odpowiedzi Sprzedawcy w ciągu 14 oznacza uznanie roszczeń Kupującego.Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Opolu. Informacje o sposobie dostępu do w/w trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce "Rozstrzyganie sporów konsumenckich".
Zwroty

14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

AUTO-CZĘŚCI Grzegorz Worobiec
ul.Budowlanych 20
45-121 Opole

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

POUCZENIE O PRAWIE DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY KUPNA-SPRZEDAŻYNa podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania


przyczyny, w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać drogą pocztową na adres siedziby firma AUTO-CZĘŚCI Grzegorz Worobiec (wskazany wyżej), lub drogą elektroniczną na adres e-mail: sklep@autoelements.plTermin 14-sto dniowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, rozumianego jako objęcie rzeczy w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez konsumenta osobę trzecią inną niż przewoźnik.Towar należy odesłać niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie później niż w terminie 14 dni, w stanie niezmienionym.W przypadku odstąpienia od umowy poprzez złożenie oświadczenia za pomocą poczty elektronicznej, Kupujący otrzyma potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy na adres mailowy z którego wysłano oświadczenie.W przypadku odstąpienia od umowy we wskazany wyżej sposób, umowę uważa się za niezawartą, a jeżeli Kupujący będący konsumentem złożył oświadczenie o odstąpieniu od umowy zanim Sprzedawca przyjął jego ofertę, oferta przestaje wiązać.


Sprzedawca niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Kupującego o odstąpieniu od umowy, zwraca Kupującemu koszty zakupu towaru.  Sprzedawca zastrzega sobie możliwość wstrzymania się ze zwrotem zapłaty za towar do chwili otrzymania towaru z powrotem. Kupujący ma obowiązek zwrócić towar Sprzedawcy lub przekazać ją osobie upoważnionej przez


Sprzedawcę do odbioru niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem.


Kupujący ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.


Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Zwroty towaru powinny być kierowane na adres: AUTO-CZĘŚĆI Grzegorz Worobiec ul. Budowlanych 20, 45-121 Opole. Do odsyłanego towaru należy dołączyć kopię / ksero paragonu lub faktury.FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)AUTO-CZĘŚCI Grzegorz Worobiec


ul. Budowlanych 20


45-121 Opole


e-mail: sklep@autoelements.plJa ........................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących


rzeczy..........................Data zawarcia umowy ................Imię i nazwisko ..........................Adres ..........................................nr i data paragonu fiskalnego lub faktury .................................Podpis (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)Data ............................................