Podgląd strony do wydruku

Niniejszy komunikat nie zostanie wydrukowany.


Wydrukuj

Aktualna cena

182,50 zł
Licytacja zakończona
Koszty dostawy
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0 zł

Wszystkie opcje

Lokalizacja: Internet

Sprzedający michaloles (82)
Krajowe w przedmiotach sprzedającego
Wszystkie przedmioty sprzedającego
Pytanie do sprzedającego

oferta nr 4975577154


Windows8.pl


Mam na sprzedaż domenę najnowszego systemu operacyjnego Windows 8. Kiedyś istniał na niej serwis, który osiągał ruch na poziomie kilku tysięcy unikalnych odwiedzin dziennie. Musiałem wyjechać za granicę i nie miałem czasu zajmować się serwisem. Później hosting wygasł i domena została przekierowana na rejestratora.

Największym atutem jest tutaj domena. Nie zarejestrowana tydzień czy miesiąc temu, ale dokładnie 19 sierpnia 2010 r. Obecnie każdy laptop jest sprzedawany z zainstalowanym Windowsem 8, więc ilość wyszukiwań w Google jest ogromna. Sprzedaję, ponieważ pracuję i nie mam czasu tworzyć jeszcze raz strony, a nie chcę żeby zmarnował się potencjał tej domeny.

Przyszły właściciel ma świetną bazę do stworzenia największego serwisu w Polsce. Wystarczy spojrzeć na stronę Windows7.pl. Windows8.pl jeszcze bardziej popularnym systemem, ponieważ jego zasięg jest powiększony o tablety i urządzenia mobilne. Domena jest idealna także dla sklepów internetowych.Sprzedaję w komplecie z domeną windows8.com.pl


Zachęcam do licytacji. Bez ceny minimalnej.
Warto zostać właścicielem tej najlepszej oraz prestiżowej domeny .

Wersja do druku

Wyświetleń: 34