Shell Gadus S2 V220 2 Opole 20l (6482200094)

zakończona
370,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 15,00 zł
Zakupy powyżej 2 000 zł
  • lokalizacja: opole
  • pojemność opakowania [l]: 20.00 [l]
  • marka: Shell
  • waga (z opakowaniem): 20.00 [kg]

Masz problem z olejem lub filtrem - zadzwoń do nas - doradzimy - tel.602 694 697.

Firma Janex Serwis zajmuje się doradztwem technicznym w zakresie gospodarki olejowo-filtracyjnej zarówno w małych firmach, jak też i dużych zakładach produkcyjnych.

Oferujemy do sprzedaży oleje i smary wiodących producentów polskich i zachodnich.

Posiadamy szeroką ofertę filtrów oleju, powietrza, paliwa, kieszeniowe i inne, do maszyn budowlanych, rolniczych, samochodów osobowych, maszyn przemysłowych.

W naszym serwisie produkujemy i naprawiamy przewody hydrauliczne oraz przewody do klimatyzacji i wspomagania. Oferujemy serwis 24h.

Opis produktu

Shell Gadus S2 V220 to najwyższej jakości, wielozadaniowy smar posiadający bazę mineralną o wysokim wskaźniku lepkości oraz zagęszczacz litowy. Zawiera dodatki przeciwzużyciowe oraz inne dodatki zapewniające szeroki zakres zastosowań. Shell Gadus S2 V220 jest dedykowany do uniwersalnego smarowania łożysk tłocznych i ślizgowych oraz połączeń przegubowych i powierzchni ślizgowych, które można znaleźć w wielu zastosowaniach przemysłowych i transportowych.

Poprzednia nazwa: Shell Alvania EP(LF), Alvania GL 00, Retinax EP

Wybrane zalety i możliwe korzyści
- Shell Gadus S2 V220 posiada specjalnie dobrane dodatki przeciwzużyciowe utrzymujące film smarny nawet w warunkach wysokich lub szokowych obciążeń.
- Smar nie zmienia swojej konsystencji nawet w przypadku wibracji. Gwarantuje to utrzymanie doskonałych własności smarnych i zapobiega wyciekaniu smaru z łożysk.
- Shell Gadus S2 V220 jest odporny na wymywanie wodą.
- Specjalnie dobrane frakcje bazy olejowej mają doskonałą wytrzymałość na utlenianie.
- Shell Gadus V220 wykazują dobre przyleganie do powierzchni metalowych i dzięki temu chronią powierzchnie łożysk przed korozją, nawet gdy smar jest zanieczyszczony wodą.Zastosowania

Shell Gadus S2 V220 0 jest przeznaczony do:
- Walcowni gdzie konieczne jest zastosowanie miękkiego smaru w wyspecjalizowanych systemach dozowania.
- Wysokoobciążonych łożysk tocznych wykorzystywanych w ciężkich warunkach.
Shell Gadus S2 V220 1 jest przeznaczony do:
- Wysokoobciążonych łożysk tocznych smarowanych przez systemy centralnego smarowania.
- Obciążonych przekładni pracujących w temperaturze otoczenia.
- Łożysk tocznych i ślizgowych pracujących pod dużym/szokowym obciążeniem, w wysokich temperaturach i w obecności wody.
- Do smarowania urządzeń pracujących w niskich temperaturach.
Shell Gadus S2 V220 2 i 3 są przeznaczone do:
- Wysokoobciążonych łożysk i ogólnych zastosowań przemysłowych.
- Łożysk tocznych i ślizgowych pracujących pod dużym/szokowym obciążeniem, w wysokich temperaturach i w obecności wody.
- Pracy w zakresie temperatur od -20 do 100 0C dla łożysk pracujących z 75% prędkości maksymalnej, a czasowo do 120 0C.

Dopuszczenia i aprobaty
ASTM D4950-08 LB

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u janexserwis za co najmniej 2 000 zł.
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 15,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Janex Serwis Mariusz Złotowski 45-763 Opole, ul.Żniwna 3 Organ rejestrujący : CEIDG NIP 771-186-83-57 Konto Bankowe: ING Bank Śląski 30 1050 1504 1000 0091 0621 8010 Adres e-mail: janexserwis2@gmail.com Telefon kontaktowy : 602 694 697602 694 697

kontakt

  • 602 694 697
    Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 7.30 do 18.00, a w soboty od 8.00 do 14.00.

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
Janex Serwis Mariusz Złotowski
Żniwna 3
45-763 Opole
Polska
darmowy zwrot
 
ZWROTY: Zwrot towaru/Odstąpienie od umowy Klient sklepu ma prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia towaru. By odstąpienie było skuteczne klient musi w terminie 14-dniowym powiadomić naszą firmę pisemnie np. za pomocą formularza zwrotu ( dołączonego do towaru i zamieszczonego poniżej niniejszego regulaminu) i wysłanego pocztą ( najlepiej listem poleconym ) lub drogą mailową: sklep@arttag.pl, a następnie w terminie 14 dni odesłać towar na adres sklepu : Janex Serwis Mariusz Złotowski ul. Biasa 30, 45-751 Opole Klient może skorzystać z wzoru formularza, nie jest to jednak obowiązkowe.Przesyłka wysyłana jest na koszt nadawcy. Nie przyjmujemy przesyłek nadanych jako płatne przy odbiorze. Prosimy o korzystanie z usług renomowanych przewoźników. Sklep w terminie do 14 dni po otrzymaniu towaru zwróci całą należność otrzymaną od klienta. Dla uznanych zwrotów poniesione przez Państwa koszty transportu zostaną zwrócone ( z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w naszym sklepie). W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu mailowego - janexserwis2@gmail.com .................................................................................................................................................. Szanowni Państwo, Bardzo dziękujemy za dokonanie zakupów w naszym sklepie JanexSerwis.pl Mamy nadzieje, ze zakupione w naszym sklepie artykuły spełnią Państwa oczekiwania. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt w godzinach od 07.30 do 18.00 od poniedziałku do piątku i od 08.00 do 14.00 w soboty poprzez: - nr.tel. +48 602 694 697 - email: janexserwis2@gmail.com Pozdrawiamy serdecznie Zespół JanexSerwis.pl ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Adres, na który należy wysłać zwracany towar: Janex Serwis Mariusz Złotowski ul.Biasa 30, 45-751 Opole

reklamacje

REKLAMACJE : Reklamacje: Zobowiązujemy się do dostarczenia towaru wolnego od wad, jednak w przypadku stwierdzenia wady produktu lub jego uszkodzenia należy go dostarczyć lub przesłać, najlepiej w oryginalnym opakowaniu, na nasz adres : Janex Serwis Mariusz Złotowski ul.Biasa 30, 45-751 Opole wraz z dowodem zakupu oraz opisem uszkodzenia. Reklamowane produkty należy dostarczyć do nas na swój koszt, który zostanie zwrócony po uwzględnieniu reklamacji. Nie przyjmujemy przesyłek nadanych jako płatne przy odbiorze. Prosimy o odpowiednie zabezpieczenie towaru na czas transportu. W przeciągu 14 dni od otrzymania reklamowanego produktu, powiadomimy Państwa o sposobie rozpatrzenia reklamacji. 2. Gwarancja Gwarancja ważna jest tylko po spełnieniu poniższych warunków: 2.1. Uszkodzenia produktu wynikają z jego wady ukrytej, a nie na skutek: uszkodzeń mechanicznych, chemicznych, zabrudzenia, zalania płynem, oddziaływania wysokiej temperatury lub ognia, wyładowania atmosferycznego, samodzielnego ingerowania w produkt. 2.2. Prosimy o dostarczenie wraz z kopią dowodu zakupu (paragonem lub fakturą VAT), jednak nie jest to obowiązkowe. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu mailowego - janexserwis2@gmail.com .................................................................................................................................................. Szanowni Państwo, Bardzo dziękujemy za dokonanie zakupów w naszym sklepie JanexSerwis.pl Mamy nadzieje, ze zakupione w naszym sklepie artykuły spełnią Państwa oczekiwania. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt w godzinach od 07.30 do 18.00 od poniedziałku do piątku i od 08.00 do 14.00 w soboty poprzez: - nr.tel. +48 602 694 697 - email: janexserwis2@gmail.com Pozdrawiamy serdecznie Zespół JanexSerwis.pl

pozostałe informacje

Zamówienia złożone i opłacone do godz.13.00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Towary oferowane przez nas, zarówno na Allegro jak i w naszym sklepie, pochodzą z oryginalnych źródeł.