SFA SANIPRO ROZDRABNIACZ DO WC + UMYWALKA WANNA (6910609191)

zakończona
1 270,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 20,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
 • lokalizacja: Łaziska Górne, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
)
 • Masz pytania ?
 • chętnie na wszystkie odpowiemy
 • Pon - Pt od 9.00 do 17.00
telefon
32 2243500
503020714
507143946
email
laziska@poseidon.com.pl
godziny otwarcia
Pon - Pt 9 - 17
adres

sklap POSEIDON
P.H.U. BOŻENA WIECZOREK
Ul. Ogrodowa 42a
43-170 Łaziska Górne

Przedmioty wysyłamy do 48 h od momentu otrzymania wpłaty
Paczki wysyłamy
kurierem :
INPOST lud DPD

Pompa SFA SANIPRO Silence rozdrabniacz do WC + umywalka wanna natrysk itp

SFA-SR
SANIPRO

Możliwe połączenia

 • WC
 • Umywalka
 • Prysznic
 • BidetS
anipro XR Silence to podstawowy sanirozdrabniacz umożliwiający odprowadzanie ścieków z całej łazienki (WC, umywalka, natrysk, bidet). Jak każdy rozdrabniacz w technologii Silence zapewnia najcichszą na rynku pracę

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 24105013151000009065570443
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Towar wysyłam:
- po wcześniejszej wpłacie na moje konto
- po dokonaniu płatności po przez płacę z allegro
- przesyłką kurierską z płatnością przy odbiorze
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

P.U.H Bożena Wieczorek
ul.Ogrodowa 42a
43-170 Łaziska Górne
NIP: 651-122-83-39
REGON: 072873730

kontakt

 • +48507143946
  od poniedziałku do piątku 9:00 - 17:00
 • 507143946
  od poniedziałku do piątku 9:00 - 17:00
 • 0322243500
  od poniedziałku do piątku 9:00 - 17:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
P.U.H Bożena Wieczorek
ul.Ogrodowa 42a
43-170 Łaziska Górne
 
Odstąpienie od Umowy sprzedaży 1. Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.2. Bieg terminu na odstąpienie od Umowy sprzedaży rozpoczyna się od chwili objęcia Towaru w posiadanie przez Klienta. Klient może odstąpić od Umowy sprzedaży składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu. Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór został zamieszczony przez Sprzedawcę na Stronie Internetowej Sklepu pod adresem: Formularz odstąpienia. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient może odstąpić od Umowy sprzedaży, składając Sprzedawcyoświadczenie o odstąpieniu za pośrednictwem formularza udostępnionego na stronie internetowej pod adresem: Elektroniczny Formularz odstąpienia. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Sprzedawca niezwłocznie potwierdza Klientowi otrzymanie formularza złożonego za pośrednictwem strony internetowej.3. W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży, jest ona uważana za niezawartą.4. Jeśli Klient złożył oświadczenie o odstąpieniu od Umowy sprzedaży zanim Sprzedawca przyjął jego ofertę, oferta przestaje wiązać.5. Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu odUmowy sprzedaży, zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszt Dostawy Towaru do Klienta. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta do chwili otrzymania z powrotem Towaru 6. Jeżeli Klient korzystający z prawa do odstąpienia wybrał sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób Dostawy oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.7. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.8. W wypadku odstąpienia Klient ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu Towaru.9. Jeśli ze względu na swój charakter Towar nie może zostać w zwykłym trybie odesłany pocztą, Sprzedawca informuje Klienta o kosztach zwrotu rzeczy na Stronie Internetowej Sklepu.10. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru.

reklamacje

http://poseidon-laziska.pl/protokol-reklamacyjny-r55.html

pozostałe informacje

Jesteśmy sklepem oferującym armaturę i technikę sanitarną. Działalność rozpoczęliśmy od roku 2003. Zajmujemy się również sprzedażą naszego asortymentu na www.allegro.pl. , na Allegro działamy od 2006-07-03 , jak widać po komentarzach, wciąż z rosnącym gronem zadowolonych klientów. oto nasze dane laziska@poseidon.com.pl P.H.U. Bożena Wieczorek ul.Ogrodowa 42a 43-170 Łaziska Górne Poniedziałek-Piątek 09.00 - 17.00 tel . 322243500 kom. 507 143 946 NR KONTA: ING Bank Śląski 24 1050 1315 1000 0090 6557 0443 NASZE ZASADY :- Na każdy zakupiony u nas towar wystawiamy FAKTURĘ , która stanowi podstawę do roszczeń gwarancyjnych - Towary wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej SIÓDEMKA-DPD lub kurierem INPOST - Po wysyłce informujemy klientów e-mailem o numerze listu przewozowego aby ułatwić odbiór przesyłki - Wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto, jeżeli wpłata jest zaksięgowana do godz. 13.00 danego dnia wówczas przesyłka jest wysyłana tego samego dnia - Przesyłki pobraniowe wysyłamy do 48H od licytacji i potwierdzenia zakupu Zakupiony towar podlega możliwości zwrotu lub wymiany do 14 dni roboczych od daty zakupu pod warunkiem, towar jest nieuszkodzony, nieużywany i w oryginalnym opakowaniu za okazaniem dowodu zakupu. Przy zwrocie całości towaru prosimy załączyć oryginał faktury lub paragonu, przy częściowym zwrocie kserokopię paragonu lub faktury. Brak dokumentu zakupu uniemożliwia zwrot lub wymianę towarów. KOSZT ZWROTU PRZESYŁKI POKRYWA KUPUJĄCY KWOTĘ ODDAJEMY NA PODANE KONTO W razie wystąpienia podczas eksploatacji wad fabrycznych zakupionego towaru z naszych aukcji w okresie gwarancji, należy reklamację należy zgłosić do nas w formie pisemnej. W zależności od indywidualnych postanowień producentów towar zostanie wymieniony lub będzie skierowany serwis producenta do domu klienta. Nabywca traci gwarancję w razie wszelkich prób napraw podejmowanych przez nieupoważnione osoby fizyczne lub firmy. Podstawą uwzględnienia reklamacji jest dowód zakupu (faktura ) UWAGA!!! Wszystkie przesyłki są ubezpieczone. Prosimy odpakować przy kurierze przesyłkę i sprawdzić czy towar nie jest uszkodzony,oraz czy przesyłka jest kompletna. Gdy przesyłka zostanie uszkodzona kurier ma obowiązek spisać protokół szkody. Na podstawie takiego protokołu wyślemy ponownie nową przesyłkę. Bez dokumentu reklamacyjnego nie ma możliwości reklamowania towaru u spedytora!! Protokół musi być spisany w momencie doręczenia przesyłki , jezeli zostanie to zrobione w późniejszym terminie wysyłka nowego towaru jest możliwa dopiero po otrzymaniu od firmy ubezpieczeniowej decyzji o uznaniu reklamacji , czas trwania takiej reklamacji nie jest zależny od nas. WSZYSTKIE TOWARY CERAMICZNE WYSYŁAMY NA PALETACH !!!!