SERWETKI BALONIKI NIEBIES 1 URODZINY ROCZEK 16 SZT (6542447288)

zakończona
7,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 8,50 zł
  • Pocztex Kurier48 10,00 zł
  • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 11,00 zł
  • lokalizacja: Poznań, Polska
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • waga (z opakowaniem): 0.08 [kg]

Kontakt

e-mail: biuro@partyabc.pl

Wysyłka

Zakupione przedmioty wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kurierem DPD w ciągu 1-2 dni roboczych.

Płatności

Przedpłata na konto, przez PayU lub płatność za pobraniem. Nie ma możliwości odbioru osobistego. Na wyraźną prośbę możliwość wystawienia faktury.

Serwetki na Roczek baloniki niebieskie 16 szt.

16 sztuk serwetek papierowych (33x33 cm) z nadrukiem jak na zdjęciach.

Wszystkie prawa zastrzeżone - kopiowanie szablonu, opisu i zdjęć zabronione! Party ABC 2016.
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 83 1050 1520 1000 0092 2432 5010
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Pocztex Kurier48 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 300
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 8,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 300
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Pocztex Kurier48 pobraniowy 12,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 300
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 11,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 300
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie ma możliwości odbioru osobistego. Prowadzimy wyłącznie sprzedaż wysyłkową.
W przypadku chęci otrzymania faktury, prosimy o wpisanie takiej informacji wraz z danymi w wiadomości do sprzedającego w formularzu wyboru sposobu płatności i dostawy.

dane sprzedawcy

PartyABC Magdalena Laskowska
os. Czecha 77/87
61-289 Poznań
NIP: 7822216161
REGON: 300661666

pozostałe informacje

Nie ma możliwości odbioru osobistego. Prowadzimy wyłącznie sprzedaż wysyłkową. Koszt wysyłki jest jeden niezależnie od ilości zakupionych przedmiotów, dotyczy dostaw na terenie Polski. Przesyłki wysyłamy w dni robocze. Dane do przelewów: Party ABC Magdalena Laskowska os. Czecha 77/87 61-289 Poznań ING 83 1050 1520 1000 0092 2432 5010 W tytule przelewu prosimy wpisywać nick z allegro.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Magdalena Laskowska
os. Czecha 77/87
61-289 Poznań
PL
Dodatkowe informacje

Prawo odstąpienia od umowy 

Prawo odstąpienia od umowy dotyczy wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. Zgodnie z obowiązującymi przepisami (Ustawy o prawach Konsumentów z dnia 30 maja 2014 r) mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas Magdalena Laskowska Party ABC os. Czecha 77/87, 61-289 Poznań, biuro@partyabc.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 

Skutki odstąpienia od umowy 

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy. Proszę odesłać nam rzecz na adres Magdalena Laskowska os. Czecha 77/87, 61-289 Poznań niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący, nie odbieramy przesyłek wysłanych za pobraniem.

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 2 lata (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
Magdalena Laskowska
os. Czecha 77/87
61-289 Poznań
PL
Dodatkowe informacje

Party ABC Magdalena Laskowska jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, z tytułu rękojmi za wady w zakresie określonym w Kodeksie Cywilnym, w szczególności w art. 556 oraz art. 556[1] - 556[3] Kodeksu Cywilnego. Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, spisanie protokołu szkody z osobą przekazującą przesyłkę, a następnie skontaktowanie się z nami. Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną: - Poinformuj nas o zamiarze złożenia reklamacji (biuro@partyabc.pl. -Prześlij do nas produkt, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji). - W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy. - Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Poznaniu. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”. Firma Party ABC Magdalena Laskowska nie jest producentem towarów. Producent ponosi odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego towaru na warunkach oraz przez okres wskazany w karcie gwarancyjnej. Jeśli dokument gwarancyjny przewiduje taką możliwość, Klient może zgłaszać swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio w autoryzowanym serwisie, którego adres znajduje się w karcie gwarancyjnej.