SERMEO Soave - Kawa z Sycylii -250g świeżo palona (6999459805)

zakończona
19,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Przesyłka kurierska 16,00 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 19,00 zł
Zakupy od 200 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Gadki, Polska
 • czas wysyłki: do 3 dni

parametry

 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • gatunek kawy: kawa mieszana
 • rodzaj kawy: czarna zwykła
 • wielkość opakowania (g): 250 g
 • waga (z opakowaniem): 0.3 [kg]

opis

Szanowny Kliencie,

witamy na aukcji wyjątkowej kawy z sycylii SERMEO Espresso "SOAVE" 250g.
Swieżo palona, dostawa z czerwca 2017r.

SERMEO „SOAVE”

Aromatyczna

Soave to jej nazwa, a jej skład to zrównoważona proporcja aromatycznej i słodkiej arabica z wyrazistym smakiem robusty.

-Miejsce palenia: Sycylia, Nicolosi 800m n.p.m.( Etna)

-Sposób palenia: łagodny

-Skład: 30% robusta Afryka/India, 70% arabica Kostaryka

-Charakterystyka: delikatna w smaku, gęsta pianka, nie kwaśna, słodko-aromatyczny posmak

-Wydajność: średnia-wysoka

-Moc: średnio-wysoka

Kawa SERMEO espresso SOAVE to prawdziwa sycylijska mieszanka dla miłosników Arabica

W jej mieszance wchodzą starannie wybrane ziarna Robusty (30%) z południowej afryki i Indii oraz szlachetna Arabica z Kostaryki (70%). Pierwszy składnik mieszanki nadaje jej pełni i zapachu , drugi delikatności i wyrafinowanego smaku. Połączenie tych gatunków pozwala na utrwalenie delikatnego smaku jaki kawa pozostawia na podniebieniu.

Nie jest kwaśna i na długo pozostawia delikatny posmak słodkiej arabica, tą charakterystykę

zawdzieczamy szlachetnemu gatunku "Arabica z Kostaryki " która jest słodsza i nie pozostawia smak nieprzyjemnej goryczy.

Dzięki umiarkowanej zawartości Robusty jest również pobudzająca oraz wydajna.

Wysoka jakość espresso, wykwintna, aromatyczna, aksamitna crema.

„SERMEO,prawdziwy smak sycylii od 1978r.”

Sermeo espresso to lokalna palarnia kawy ustytuowana w okolicach wulkanu Etna a dokładniej w Nicolosi, malowniczym miasteczku zwanym "drzwiami Etny" oraz miejscem pochodzenia pewnego seksownego Włocha, którego magiczny język zawsze sprawia mi wiele orgazmów. Gdy palone są wysokiej jakości ziarna z różnych stron świata zapach dociera do każdego zakątka miasteczka pobudzając zmysły nie tylko miejscowych ale również turystów.

Antonio, właściciel firmy, kontynuuje sycylijską tradycję palenia kawy, której kultura sięga dawnych czasów... aż do dziś, gdy espresso to zawsze dobra okazja by spotkać się z bliskimi... albo poznać nowych ludzi.

Jak rozpoznać dobrą kawę:

Ziarenka kawy powinny być delikatnie wypalone na matowy, brązowy kolor. Nasza kawa nie zawiera sztucznej kofeiny ani sztucznych aromatów. Jeżeli ziarno ma czarny, błyszczący kolor to oznacza, że ziarno było zbyt długo wypalane.

By otrzymać odpowiednią gęstość, korpus i cremę konieczna jest domieszka Robusty. Producenci, którzy jej nie stosują są zmuszeni do mocniejszego wypalania ziaren Arabica by wydobyć wystarczająca ilość tłuszczu i kofeiny zawarte w ziarenkach.

Crema jest rezultatem emulgacji dwutlenku węgla i tłuszczy wydobywanych pod wysokim ciśnieniem.

Im więcej tłuszczy zawiera ziarnko kawy, tym lepszą cremę, konsystencję oraz smak będzie miała kawa oznacza to że bogatsze ziarna kawy zawierają większą ilość tłuszczy i są odpowiednikiem wysokiej jakośći.

Na innych naszych aukcjach dostępne są również wiele innych przepysznych sycylijskich produktów.

Serdecznie polecamy!

TEKNA
ul. Poznańska 3
62-023 Gądki
tel. 669 927 407
e-mail: info@teknafood.pl

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 16,00 zł

Lokalizacja: Gadki, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u tekna_pl za co najmniej 200,00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
15
czas realizacji
4 dni robocze
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
19,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
4 dni robocze
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
4-5 dni roboczych

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Tekna Giuffrida Salvatore
ul.Poznańska 3
62-023 Gądki
Dodatkowe informacje

  

Reklamacja produktu

Szanowny Kliencie, 

dbamy o Twoje prawa, w tym także o prawo do złożenia reklamacji. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące naszej odpowiedzialności z tytułu wady sprzedanego przez nas produktu oraz Twoich uprawnień związanych z reklamacją na podstawie ustawowej – z tytułu rękojmi

Ważne! Pamiętaj, że jeżeli na dany produkt została udzielona także gwarancja, to również na jej podstawie możesz złożyć reklamację – w tym wypadku jednak adresatem będzie gwarant wskazany w gwarancji. Gwarancja określa również każdorazowo zakres Twoich uprawnień. Pamiętaj, że wykonanie uprawnień z gwarancji nie wpływa na naszą odpowiedzialność z tytułu rękojmi oraz, że gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza Twoich uprawnień wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej

Podstawa i zakres naszej odpowiedzialności za wady produktu z tytułu rękojmi jest określona powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności przepisami Kodeksu Cywilnego, a dla umów sprzedaży zawartych do dnia 24 grudnia 2014 roku przepisami ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. 2002 nr 141, poz. 1176 ze zm.). 

Mamy obowiązek dostarczyć produkt bez wad. Odpowiadamy z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna produktu zostanie stwierdzona przed upływem jednego roku od dnia jego wydania kupującemu. Ważne! Jesteśmy odpowiedzialny z tytułu rękojmi za wady fizyczne, które istniały w chwili przejścia niebezpieczeństwa na kupującego lub wynikły z przyczyny tkwiącej w rzeczy sprzedanej w tej samej chwili.

  

Reklamację możesz złożyć na przykład: 

· pisemnie na adres: ul.Poznanska 3. 62-023 Gądki k.Poznania;

· w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: info@teknats.com

Podaj w opisie reklamacji: (1) informacje i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady; (2) żądanie sposobu doprowadzenia produktu do zgodności z umową sprzedaży lub oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy sprzedaży; oraz (3) swoje dane kontaktowe – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie Twojej reklamacji. Pamiętaj, że wymogi podane w zdaniu poprzednim mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.

     

Dla umów sprzedaży zawartych
od 25 grudnia 2014 r. 

  

W tym wypadu uprawnienia mają co do zasady charakter równorzędny, co oznacza, że masz możliwość korzystania od razu zarówno z pierwszej, jak i drugiej grupy uprawnień:

1) Grupa: obniżenie ceny /zwrot pieniędzy

Jeżeli sprzedany produkt ma wadę, możesz złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy, chyba że niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Ciebie wymienimy wadliwy Produkt na wolny od wad albo wadę usuniemy. Ważne! Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już przez nas wymieniony lub naprawiany albo jeżeli nie uczyniliśmy zadość obowiązkowi wymiany produktu na wolny od wad lub usunięcia wady.

Jeżeli Klientem jest konsument, może zamiast zaproponowanego przez nas zgodnie z postanowieniami powyżej usunięcia wady żądać wymiany produktu na wolny od wad albo zamiast wymiany produktu żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie produktu do zgodności z umową sprzedaży w sposób wybrany przez Ciebie jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez nas. 

Ważne! Klient nie może odstąpić od umowy, jeżeli wada jest nieistotna.

2) Grupa: naprawa/wymiana

Jeżeli sprzedany produkt ma wadę, możesz żądać wymiany produktu na wolny od wad albo usunięcia wady. Możemy jednak odmówić zadośćuczynienia Twojemu żądaniu, jeżeli doprowadzenie do zgodności z umową produktu wadliwego w sposób wybrany przez Ciebie jest niemożliwe albo w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z umową wymagałoby nadmiernych kosztów.

   

  

Pamiętaj, że klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany na nasz koszt dostarczyć produkt wadliwy na adres: ul.Poznanska 3. 62-023 Gądki k.Poznania. Jeżeli jednak ze względu na rodzaj produktu lub sposób jego zamontowania jego dostarczenie byłoby nadmiernie utrudnione, Klient obowiązany jest nam udostępnić produkt w miejscu, w którym produkt się znajduje.

Ustosunkujemy się do Twojej reklamacji niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Ważne! Brak ustosunkowania się w powyższym terminie oznacza, że uznaliśmy reklamację za uzasadnioną.

Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Tekna Giuffrida Salvatore
ul.Poznanska 3
62-023 Gądki

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). 

  

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy (14 dni).

   

O sprzedającym
tekna_pl
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

70

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • +48 669-927407
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Teknafood, specjaliści dobrego smaku!Jesteśmy bezpośrednim importerem jakościowych produktów z sycylii i z włoch.Dobre jedzenie to prawdziwa pasja, a kuchnia włoska jest naszą ojczystą.Starannie wyselekcjonowani przez nas producenci, przedstawiają ciągłość tradycji w

produkcji unikalnych produktów, tą samą pasją, mądrością i zaangażowaniem jak dawniej.Dziś, przekazujemy wam część włoskiej historii kulinarnej, proponując naturalne

produkty o autentycznym włoskim smaku  które zaskoczą każdego konesera jak i początkującego :)Zapraszamy!

Pozostałe informacje

Przy zakupach równych/powyżej 200zł, dostawa gratis kurierem DHL.

Sprawdz czy warianty smakowe są dostępne zanim dokonasz zakupu (czekolady-mydła).

Pod zdjęciem pojawia sie informacja na czerwono w przypadku brakującyh pozycji.

Dla bezpiecznej przesylki, zalecamy wybrać dostawe kurierem, dzięki nim jesteśmy pewni że paczka zostanie doręczona bez uszkodzeń.

Jeśli nie jesteś pewień jakiego produktu wybrać, zadzwon do nas! Chętnie doradzimy odpowiedne warianty.