Serce Jezusa - NA SZKLE MALOWANE - Ewa Skrzypiec (6911188659)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
199,00 zł
Dostawa
  • Przesyłka kurierska 26,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 31,00 zł
  • lokalizacja: Nowy Sącz, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • temat: religia
  • czas powstania: po 2000

opis

szablon_

Od poniedziałku - do piątku

od godz. 8 do 17

E-mail:

galeria.kaspi@gmail.­com

TELEFON:

18 442-03-64

Co przed dokonaniem zakupu ?

Co po dokonaniu zakupu ?

Termin wysyłki

Zwroty i reklamacje

Zakończenie transakcji

Wszystko to znajdziesz w naszym regulaminie, który znajduje się na stronie "O mnie" i w zakładkach: "Dostawa i płatność" oraz

"Informacje od sprzedającego"

Dokonanie zakupu w formie "Kup Teraz" jest potwierdzeniem, że Kupujący zapoznał się z regulaminem
i w pełni go akceptuje.

Płacę przez PayU

Płacę przez INTELIGO

Zwykły przelew

Płatność za pobraniem

Gotówka przy odbiorze

Przesyłki wysyłamy w bezpiecznym opakowaniu

KURIEREM DPD


Kupujący jest zobowiązany każdorazowo do sprawdzenia stanu i zawartości przesyłki w obecności kuriera w trakcie jej odbioru. Przyjęcie przesyłki przez Kupującego bez zastrzeżeń powoduje wygaśnięcie roszczeń w stosunku do Sprzedającego z tytułu ujawnionej wady (ubytku lub uszkodzenia przesyłki)


na szkle malowane
temat: "Serce Jezusa"

autor: Ewa Gocek-Skrzypiec


Ewa Gocek-Skrzypiec – maluje na szkle kobiety i ornamenty jakby żywcem przeniesione z dzieł Alfonsa Muchy. Inspiruje ją nie tylko secesja – część prac poświęca motywom religijnym, przenosząc na szkło postaci Jezusa i Matki Bożej, stylizując je na ikony lub malarstwo naiwne. Z równym zapałem uwiecznia na kruchych taflach portrety postaci w ludowych strojach i w miasteczkach jak z bajek. Tworzy własne, oryginalne sposoby wykorzystania szkła, jako płaszczyzny do nakładania farb. Laureatka wielu konkursów i przeglądów twórczości artystycznej. Jej obrazy zyskały uznanie w wielu krajach.

Wymiar samego obrazka (szkła) 15,5x28cm

Wymiar max. (z ramą) 23x5cm

Obraz oprawiony w ramę drewnianą szer. 4cm postarzone złoto z delikatnym ornamentem

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT

INFORMUJEMY !!!

Indywidualne ustawienia monitora oraz oświetlenie przedmiotu podczas robienia zdjęć

mogą mieć nieznaczny wpływ na różnice w kolorystyce prezentowanego przedmiotu

Interesują Cię inne tematy ludowe malowane na szkle przez p. Ewę Gocek-Skrzypiec ?

NIC PROSTSZEGO !!!

odwiedzaj regularnie nasz sklep lub zapytaj pisząc do nas na adres: galeria.kaspi@gmail.­com

Na tej aukcji wystawiony jest obraz, którego zdjęcie znajduje się poniżej

UWAGA !!!

Zastrzegamy sobie możliwość zakończenia aukcji przed czasem

ponieważ przedmiot jest wystawiony również w innych galeriach.Zobacz nasze pozostałe aukcje:

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Jeżeli nie będziesz w pełni usatysfakcjonowany to możesz zgodnie z ustawą

"O ochronie niektórych praw konsumentów" zwrócić nabytą rzecz bez podania
przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

(wszystko na temat zwrotów w regulaminie)Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 26,00 zł

Lokalizacja: Nowy Sącz, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
26,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
31,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
2 dni robocze
Dodatkowe informacje

/// Zgadzam się na wysyłkę za granicę/// Jeżeli wystawiony do sprzedaży przedmiot, ma być wysłany za granicę, to Kupujący jest zobowiązany, każdorazowo przed przystąpieniem do zakupu - zasięgnąć informacji u Sprzedającego - odnośnie kosztów i warunków wysyłki do kraju dostawy. Formą płatności jest przelew na konto Sprzedającego . /// Płatne za pobraniem/// Opcja ta dotyczy Kupujących, którzy są zarejestrowani na Allegro.pl i posiadają przynajmniej 10 komentarzy pozytywnych na swoim koncie .

Punkty odbioru

NOWY SĄCZ
DŁUGOSZA 24
33-300 NOWY SĄCZ
woj. małopolskie

  • poniedziałek - piątek 08:00 - 17:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna WITRAŻ Ryszard Kasprzycki
Długosza 24
33-300 NOWY SĄCZ
Dodatkowe informacje

  

Jeżeli Kupujący stwierdzi, że zakupiony towar jest wadliwy, uszkodzony lub niekompletny - zobowiązany jest natychmiast poinformować o tym Sprzedającego. Przedmiot podlegający reklamacji należy przesłać przesyłką pocztową na w/w adres z napisem REKLAMACJA wraz z otrzymanym paragonem lub fakturą oraz sporządzonym opisem przyczyny reklamacji. Informujemy, że nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Gwarantujemy że wszystkie reklamacje zostaną rozpatrzone w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia.

a) W przypadku uwzględnienia reklamacji Sprzedający wysyła na swój koszt zakupiony prze Kupującego przedmiot wolny od wad lub zwraca Kupującemu kwotę, którą Kupujący zapłacił za przedmiot w przypadku gdy nie posiada tożsamego przedmiotu wolnego od wad na rachunek bankowy wskazany przez Kupującego.

b) W przypadku nieuwzględnienia reklamacji Sprzedający zwraca przedmiot zakupu wraz z uzasadnieniem, po uprzednim opłaceniu kosztów ponownej wysyłki przez Kupującego.

- Jeśli zakupiony towar został uszkodzony w trakcie transportu to za szkody powstałe winę ponosi firma przewozowa. W związku z tym, że z chwilą odbioru przesyłki na nabywcę przechodzi prawo własności towaru – więc nabywca czyli Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia czy przesyłka nie posiada uszkodzeń lub śladów otwierania. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia koniecznie należy spisać protokół szkody w obecności kuriera dostarczającego przesyłkę. Protokół ten stanowi podstawę do składnia reklamacji.  Następnym krokiem jest natychmiastowe poinformowanie o tym Sprzedającego. Przesyłkę wraz z otrzymanym paragonem lub fakturą oraz protokołem szkody należy odesłać przesyłką pocztową na w/w adres wraz z napisem REKLAMACJA. Informujemy, że nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Odesłany, produkt naprawimy lub wymienimy na pełnowartościowy. Jeśli jednak nie będzie to możliwe, zwracamy pieniądze. Równowartość opłaty pocztowej poniesionej przy odesłaniu do nas wadliwego towaru zwrócimy natychmiast po otrzymaniu przesyłki i przyjęciu reklamacji.

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących zwrotów prosimy o kontakt w dni robocze od pn - pt w godz. 8-17 

telefonicznie - numer telefonu: 18 442-03-64 

lub elektronicznie - numer e-mail: galeria.kaspi@gmail.com 


Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna WITRAŻ Ryszard Kasprzycki
Długosza 24
33-300 NOWY SĄCZ

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą - O ochronie niektórych praw konsumentów - klient ma prawo do zwrotu nabytej rzeczy lub w przypadku usług, zawarcia umowy - bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Odstąpienie jest możliwe tylko wtedy, gdy kupujący jest konsumentem, a zakup nastąpił przez opcję Kup Teraz u przedsiębiorcy. 

Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli. Zwracany towar, w stanie nienaruszonym należy odesłać wraz z paragonem zakupu lub wystawioną na życzenie fakturą Vat - zwykłą przesyłką pocztową z napisem ZWROT na w/w adres firmy. 

Informujemy, że nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem lub bez napisu: ZWROT. Koszty transportu zakupionego, a następnie zwracanego towaru pokrywa osoba Kupująca. Sprzedający natomiast zwraca Kupującemu wartość zakupionego, a następnie zwracanego towaru i koszt pierwszej wysyłki nie większy jednak niż najtańszy, zwykły sposób dostarczenia towaru, oferowany przez niego w dniu jego sprzedaży. 

Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro.pl nie przysługuje Kupującemu w odniesieniu do umów: 

a) o świadczenie usług, jeżeli sprzedający wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą kupującego, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu przez sprzedającego utraci prawo odstąpienia od umowy 

b) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji kupującego lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, wykonywanych na zamówienie lub wykonanych na wymiar ścisły, na życzenie klienta lub pomalowanych na kolor oraz wszelkich zmian dokonanych przez sprzedającego na życzenie klienta w wystawionym do sprzedania towarze jak np. zmiana ramy w obrazie na inną, zmiana koloru passepartout itd... 


 W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących zwrotu zakupionego towaru, prosimy o kontakt w dni robocze od pn - pt w godz. 8-17
telefonicznie - numer telefonu: 18 442-03-64 

lub elektronicznie - numer e-mail: galeria.kaspi@gmail.com 

O sprzedającym
5Zibi5
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

208

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 18 442-03-64
poniedziałek - piątek
08:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna "WITRAŻ" Ryszard Kasprzycki

- to najstarszy zakład usługowy w Nowym Sączu i najprawdopodobniej jeden z najstarszych zakładów w Polsce, świadczący usługi w zakresie INTROLIGATORSTWA i OPRAWY OBRAZÓW. Trzy pokolenia doświadczeń. Ponad sto lat do dyspozycji klientów.

Niewątpliwym atutem naszej firmy jest wieloletnie doświadczenie oraz bardzo rzadko spotykane połączenie dwóch form świadczonych usług tj. ramiarstwa i introligatorstwa co  niewątpliwie daje nam bardzo dużą przewagę nad innymi firmami ramiarskimi.

GALERIA KASPI

- to sklep internetowy  na Allegro.pl - firmy WITRAŻ oferujący do sprzedaży:

OBRAZY RĘCZNIE MALOWANE;

OBRAZY SAKRALNE;

REPRODUKCJE;

RAMY;

LUSTRA;

RZEŹBĘ i RĘKODZIEŁO.

Pozostałe informacje

INFORMUJEMY !!! Szczegółowy regulamin, który obowiązywał do dnia 25 grudnia 2014 roku i szczegółowy regulamin obowiązujący od dnia 25 grudnia 2014 r. znajdują się w zakładce "O mnie" na każdej stronie wystawionego do sprzedaży przedmiotu. Internetowa sprzedaż prowadzona w sklepie Galeria Kaspi, odbywa w formie Kup Teraz za pośrednictwem serwisu aukcyjnego Allegro i jest umową zawieraną na odległość, pomiędzy składającym zamówienie czyli Kupującym - zwanym dalej Kupującym, a Firmą Handlowo Usługowo Produkcyjną WITRAŻ Ryszard Kasprzycki - przyjmującym zamówienie - zwanym dalej Sprzedającym. W zakupach mogą brać udział osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Dokonując zakupu Kupujący akceptuje w pełni warunki zawarte w niniejszym regulaminie i tym samym przystępując składa ofertę kupna przedmiotu aukcji, która wiąże Kupującego w swych skutkach prawych i nie może być wycofana przez Kupującego. Kupujący powinien zatroszczyć się o to, aby oferty z jego konta nie były składane lekkomyślnie, omyłkowo lub też bez zapoznania się i zrozumienia konsekwencji składania oferty zgodnie z niniejszym regulaminem. Po dokonaniu zakupu Kupujący otrzymuje automatycznie wiadomość od Allegro.pl z danymi Sprzedającego potrzebnymi do finalizacji transakcji (w tym numer konta). W odpowiedzi, Kupujący zobowiązany jest niezwłocznie poinformować Sprzedawcę o wybranej formie płatności i przesyłki. Jeżeli przedmiot zakupu ma być wysłany na inny adres niż podany w Allegro.pl - Kupujący jest zobowiązany każdorazowo do poinformowania o tym Sprzedającego zaraz po dokonaniu zakupu. Jeżeli wystawiony do sprzedaży przedmiot ma być wysłany za granicę, Kupujący zobowiązany jest każdorazowo przed dokonaniem jego zakupu, zasięgnąć informację u Sprzedającego odnośnie warunków wysyłki przedmiotu zakupu do danego kraju i kosztów z tym związanych. Do każdej przesyłki dołączany jest paragon fiskalny. Aby otrzymać Fakturę VAT Kupujący jest zobowiązany poinformować o tym Sprzedającego zaraz po dokonaniu zakupu i podać niezbędne dane do wystawienia faktury Vat. Zapłata za zakup. Kupujący, składając ofertę kupna, przyjmuje do wiadomości, że domyślną formą płatności za zakup jest płatność z góry przelewem na konto Sprzedającego. O wybraniu innej formie płatności, Kupujący zobowiązany jest poinformować Sprzedającego zaraz po dokonaniu zakupu (powyższe nie dotyczy zakupu z wysyłką za granicę gdzie jedyną formą płatności jest przelew na konto Sprzedającego) - Płatne przez PayU - jest najszybszą formą zapłaty podobnie jak przelew z konta Inteligo o wpłacie jesteśmy natychmiast powiadamiani co znacznie przyspiesza wysyłkę. Przy wpłacaniu na konto proszę podać w tytule wpłaty: numer aukcji oraz NICK z Allegro – ułatwi nam to szybką realizację zamówienia. - Płatne za pobraniem – dotyczy Kupujących, którzy posiadają przynajmniej 30 komentarzy pozytywnych i są zarejestrowani na Allegro.pl - Wybierając tę opcję Kupujący jest zobowiązany poinformować o tym fakcie Sprzedającego zaraz po dokonaniu zakupu. - Płatne przy odbiorze osobistym – wybierając tę opcję, Kupujący powinien poinformować Sprzedającego zaraz po dokonaniu zakupu, że wybiera taką formę płatności i podać termin odbioru zakupionego przedmiotu. Czas oczekiwania na wpłatę Czas na dokonanie wpłaty to 7 dni liczonych od dnia dokonania zakupu. Za moment zapłaty uznaje się moment uznania rachunku bankowego Sprzedawcy w pełnej wysokości (tzn. koszt zakupionego przedmiotu powiększony o koszty przesyłki). W przypadku nie dokonania wpłaty w powyższym okresie Sprzedający wysyła przypomnienie. Jeżeli po kolejnych 3 dniach Kupujący nie dokona wpłaty lub nie skontaktuje się ze Sprzedającym, Sprzedający występuje do serwisu Allegro.pl o zwrot prowizji od sprzedaży z pełnymi tego konsekwencjami (łącznie z zawieszeniem konta). Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za przetrzymywanie zakupionego przedmiotu dłużej niż 10 dni i po tym czasie przedmiot może zostać wystawiony ponownie do sprzedaży. Wysyłka towaru Zakupione przedmioty wysyłamy w terminie 2 dni (roboczych) od chwili zaksięgowania wpłaty na naszym koncie - jeżeli w opisie aukcji nie jest zaznaczone inaczej. Przesyłkę wysyłamy w bezpiecznym opakowaniu firmą kurierską DPD. O wysyłce Kupujący jest informowany za pośrednictwem poczty elektronicznej. Odbiór towaru Kupujący zobowiązuje się odebrać przesyłkę. Jeśli Kupujący nie odbierze przesyłki, wraca ona do Sprzedającego. Ponowna wysyłka jest możliwa jedynie po uregulowaniu przez Kupującego kosztów przesyłki zwrotnej oraz kosztów ponownej wysyłki. Kupujący jest zobowiązany każdorazowo do sprawdzenia stanu i zawartości przesyłki w obecności kuriera w trakcie jej odbioru. Przyjęcie przesyłki przez Kupującego bez zastrzeżeń powoduje wygaśnięcie roszczeń w stosunku do Sprzedającego z tytułu ujawnionej wady (ubytku lub uszkodzenia przesyłki). Rzeczy bez wad. Oświadczamy, że sprzedawane i wysyłane przez nas zakupione rzeczy są wolne od wszelkich wad z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. Komentarz Transakcję uważamy za zakończoną po otrzymaniu komentarza. Prosimy o wystawienie go po otrzymaniu przesyłki jako, że jest to jedyna informacja dla nas, że przesyłka dotarła i wszystko jest w porządku. Sprzedający wystawia komentarz jako drugi. W przypadku jakichkolwiek niejasnych sytuacji prosimy o kontakt z nami.