@@@ Sentinel CCD4 MONITORING DVR 4CH 420TVL @@@ (6541599720)

zakończona
850,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 30,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 35,00 zł
  • lokalizacja: Kalisz
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • stan: nowe
Zestaw monitoringu CCD-4

Witaj na aukcjach firmy EUROON! Na tej aukcji mamy państwu do zaoferowania nowy i oryginalnie zapakowany zestaw monitoringu Sentinel CCD-4, składający się z 4-kanałowego rejestratora cyfrowego DVR oraz 4 kolorowych kamer (2 zintegrowanych i 2 kopułkowych). Sprzęt perfekcyjnie sprawdza się w monitoringu domków jednorodzinnych, biur, sklepów, magazynów, placów, parkingów. Kamery z podświetleniem IR LED o zasięgu 20 metrów gwarantują monitoring o każdej porze dnia i nocy. Kamery przystosowane są do pracy na zewnątrz pomieszczeń - klasa szczelności IP66. Rejestrator używa kompresji H.264, która jest najlepszą kompresją wideo dla rejestratorów cyfrowych CCTV. Urządzenie ponadto posiada wyjście VGA do bezpośredniego podłączenia monitora komputerowego, z możliwością wyboru rozdzielczości obrazu na wyjściu. Dwa porty USB, oprócz możliwości sterowania myszką, poszerzają funkcje o możliwość obsługi zewnętrznych nośników danych tj. pendrive, nagrywarka DVD, zewnętrzny dysk twardy. Do zestawu dołączony jest również pilot zdalnego sterowania oraz myszka. Zestaw ma atrakcyjny design, jest prosty w instalacji i obsłudze, posiada menu w języku polskim. Profesjonalne wykonanie i wysokiej jakości komponenty wykorzystane przy produkcji sprzętu, gwarantują solidność działania i praktycznie bezawaryjność. Wewnątrz obudowy znajduje się wysokiej jakości elektronika.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących zakupu, prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub przez gadu-gadu, postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości. Na towar wystawiamy faktury VAT.

Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z regulaminem obowiązującym na naszych aukcjach. Kliknięcie "Kup-Teraz" oznacza akceptację regulaminu.

Dokonując zakupu na naszych aukcjach możesz wybrać przesyłkę pocztową (priorytetową) lub kurierską (z gwarantowanym terminem dostawy 24h od wysyłki)

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących zakupu, prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub przez Gadu-Gadu albo Skype. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości i profesjonalnie doradzić państwu w zakupie.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Tekst, grafiki, animacje oraz ich kompozycja na stronach www Euroon (włącznie z marką Crown) podlegają ochronie praw autorskich i innych praw. Zawartość stron www nie może być kopiowana i rozpowszechniana w celach komercyjnych ani też udostępniana osobom trzecim.

ZESTAW MONITORINGU WIZYJNEGO Sentinel CCD-4

System monitoringu CCTV oparty na 4-kanałowym rejestratorze Sentinel, przeznaczony jest do profesjonalnych systemów wizyjnych mieszkań, sklepów, biur, magazynów, placów itp. Rejestrację obrazu gwarantują 4 kamery wchodzące w skład zestawu - 2 kopułkowe i 2 zintegrowane. Charakteryzują się wysokiej klasy szczelnością, co umożliwia montaż kamer na zewnątrz budynków i monitoring przestrzeni wokół nich. Kamery wyposażone zostały w 24 diody 5 mm LED IR, gwarantujące monitoring również w nocy oraz przy słabym oświetleniu.

WIDEOREJESTRATOR CYFROWY

Cyfrowy rejestrator video Sentinel CCD-4 to urządzenie przeznaczone do nagrywania obrazu z 4 kamer przemysłowych. Jest to wysokiej jakości rejestrator, w bardzo atrakcyjnej cenie, odpowiednio dostosowany pod względem konstrukcyjnym do pracy w niedużych, ale wymagających systemach telewizji dozorowej. Charakteryzuje go niezawodność, funkcjonalność oraz wysoka jakość nagrań wideo.

Niesamowita funkcjonalność

Do zapisu używana jest kompresja video H.264 - najlepszy dostępny standard kompresji. Dzięki implementacji kodeka H.264 rejestrator DVR oferuje bardzo wysoką jakość nagrań przy jednoczesnej redukcji zapotrzebowania na pamięć dysków, w porównaniu z kompresją MPEG-4 nawet o 30%. Wykorzystanie kompresji H.264 pozwala na płynne przekazywanie obrazu poprzez sieć IP, nawet wtedy, gdy korzystamy z łącza sieciowego o stosunkowo niskiej przepustowości.
Praca w trybie heksaplex umożliwia jednoczesne prowadzenie aż sześciu czynności: zapisu, podgląd obrazu na żywo, odtwarzanie, dostęp zdalny, wykonywanie archiwizacji (backup), przekazywanie obrazu do sieci IP. Jest to najbardziej zaawansowana technologia, z jaką można spotkać się na wyposażeniu współczesnych rejestratorów cyfrowych.
Bardzo przydatna jest funkcja odtwarzania poklatkowego tzn. frame by frame, która pozwala na dokładną analizę szczegółów zapisanych obrazów.

Zachwycająca jakość nagrań wideo

Rejestrator cyfrowy Sentinel, wyposażony w 4 kanały BNC, ma możliwość bezpośredniego podłączenia kamer analogowych. Tym sposobem pozwala na płynne wyświetlanie i nagrywanie obrazu (704x576 PAL) z 4 kamer przemysłowych w tym samym czasie. Łączna prędkość zapisu obrazu dla rozdzielczości NTSC CIF to 120 klatek na sekundę (30 fps dla każdego kanału wideo).

Zdalne sterowanie

Rejestrator cyfrowy Sentinel wyposażony został w wbudowany interfejs RJ45, dzięki któremu można podłączyć rejestrator do sieci komputerowej i prowadzić zdalny nadzór wideo z dowolnego miejsca. Podgląd obrazu z podłączonych do rejestratora kamer przemysłowych realizowany może być dzięki systemowej przeglądarce internetowej Internet Explorer, specjalnemu oprogramowaniu bądź telefonu komórkowego nowej generacji. Zaletą takiego systemu monitoringu jest fakt, iż udostępnia on nam podgląd minitorowanego obiektu w każdym monecie, bez względu na to, gdzie się znajdujemy. Ponadto dołączone do zestawu są myszka na USB oraz pilot do zdalnego sterowania.
Interfej­s użytkownika ma przyjazną grafikę oraz wielojęzyczne menu, w tym język polski.

Niezawodny zapis

System operacyjny urządzenia oparty jest na systemie Linux, gwarantując bardzo wysoką stabilność i bezpieczeństwo. Rejestracja danych audio i wideo na twardym dysku HDD Sata, o pojemności max 2TB, charakteryzuje się dużą prędkością zapisu oraz odczytu danych. Dzięki takiemu systemowi instalacja CCTV pracuje ze zwiększoną jakością. Dodatkowe wyposażenie rejestratora w 2 porty USB umożliwia podłączenie zewnętrznego dysku lub pamięci typu PenDrive, co można wykorzystać do tworzenia, łatwo i szybko, kopii zapasowych oraz do przenoszenia nagrań na inne urządzenia. Kopię zapasową danych można również tworzyć wykorzystując sieć komputerową - zgranie plików z rejestratora przez sieć na lokalny dysk twardy w komputerze. Nagrywanie może odbywać się w trybie ciągłym, to znaczy bez konieczności obsługi systemu ze strony użytkownika. W momencie wyczerpania się miejsca na dysku twardym, rejestrator automatycznie uruchamia alarm.

Dane techniczne Rejestratora DVR

Tryb pracy: heksaplex
Tryb zapisu: manualny, ciągły zapis, alarmowy, detekcja ruchu
Liczba wejść wideo: 4 (BNC)
Liczba wyjść wideo: 2 (BNC) ; 1 (VGA)
Liczba wejść audio: 1 (RCA)
Liczba wyjść audio: 1 (RCA)
Prędkość zapisu NTSC: 60 kl/a D1 ; 120 kl/s HD1 ; 120 kl/s CIF (dzielone na 4 kamery)
Prędkość zapisu PAL: 50 kl/s D1 ; 100 kl/s HD1 ; 100 kl/s CIF (dzielone na 4 kamery)
Kompresja: H.264
Interfejs: RJ45 port (10/100cm)
Interfejs­: RS485 - sterowanie kamerami obrotowymi
Sterowani­e: PTZ kamerami szybkoobrotowymi protokołem Pelco-P & Pelco-D
Archiwizacja danych: 1 x HDD Sata (max 2TB), 2 x USB 2.0
Zdalne sterowanie: pilot, myszka USB
Rozdzielczość (px) NTSC: D1 (704x480)
Rozdzielcz­ość (px) PAL: D1 (704x576)
Rozdzielcz­ość (px) VGA: (1024x768) 60Hz
Protokoły sieciowe: TCP/IP, DHCP, DNNS, PPPoE
Fukcje sieciowe: obraz przez IE (Internet Explorer) & telefon komórkowy
Zasilanie: DC 12V / 3A
Kolor: czarny ze srebrnym frontem
Zakres temperatur: od 0oC do 55oC
Wymiary: 300 x 235 x 45 mm

KAMERA ZINTEGROWANA I KOPUŁKOWA

Telewizja przemysłowa oferuje swoim użytkownikom szereg nowoczesnych kamer, zaopatrzonych w wiele innowacyjnych funkcji, które ułatwiają obsługę i instalację, zapewniając również wysoką jakość pracy. Kamery Sentinel cechują się bezawaryjną pracą oraz precyzyjną jakością wykonania. Podstawową i główną funkcją tych kamer jest monitorowanie obiektów, osób i miejsc w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach oświetleniowych i atmosferycznych.

Masywna obudowa

Wstrząsoodporna i pyłoodporna obudowa kamer Sentinel jest zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wysoka norma szczelności IP 66 umożliwia pracę wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko zalania wodą. Natomiast dodatkowy daszek przy kamerze, zapewnia ochronę przed oślepiającym światłem lub ulewnym deszczem.

Dokładne odwzorowanie obrazu

Kamery Sentinel CCD-4 charakteryzują się rozdzielczością 420 linii TVL oraz przetwornikiem 1/4" 1030 CCD. Pozwalają na doskonałe odwzorowanie kolorów oraz rozróżnienie szczegółów nagrania, zarówno w trakcie monitoringu jak i w późniejszym odtworzeniu wcześniej nagranego obrazu.

Obiektyw

Wbudowany obiektyw o ogniskowej 3,6mm sprawdza się w profesjonalnych systemach telewizji przemysłowej. Dzięki szerokiemu polu widzenia i rejestracji obrazu jest to obiektyw, który sprawdza się w profesjonalnych systemach telewizji przemysłowej.

Funkcje kamery

AWB (Auto White Balance) - automatyczne dopasowanie balansu bieli. Jest to elektroniczny proces, który pozwala na zachowanie ostrych obrazów, o mocnym, żywym nasyceniu kolorów w pełnej palecie barw.

BLC (Back Light Compensation) - automatyczna kompensacja tylnego światła. Jest to funkcja, która umożliwia uzyskanie prawidłowo naświetlonej (czyli nie prześwietlonej i nie niedoświetlonej) części obrazu poprzez kompensację ekspozycji z uwzględnieniem pewnej wybranej strefy kadru.

AGC (Auto Gain Control) - automatyczne dopasowanie poziomu wzmocnienia. Jest to system, który reguluje poziom jasności dla optymalnej wydajności i najwyższej jakości obrazu.

Dodatkowe oświetlenie

Kamery wyposażone są w oświetlacz podczerwieni, w którym zamontowano 24 diody LED IR - 5mm. System ten zapewnia doświetlenie w ciemności o zasięgu reflektora wynoszącym maksymalnie 20 metrów. Dzięki zastosowaniu w kamerze diod IR LED możliwe jest rejestrowanie obrazu w godzinach nocnych oraz w niesprzyjających warunkach (czułość 0 Lux). Kamera automatycznie uruchamia oświetlacz podczerwieni, gdy zachodzi taka potrzeba. Podczas monitorowania w takich warunkach otrzymujemy obraz monochromatyczny.

Dane techniczne kamer Sentinel

Efektywna liczba pikseli: PAL: 792(H) x 698(V); NTSC: 768(H) x 492(V)
Sygnał: PAL/NTSC
Rozdzielczo­ść: 420 linii TV
System skanowania: 2:1
Obiektyw: 3,6 mm
Czułość: 0 Lux
Korekcja gamma: 0,45
Liczba diod IR: 24 - φ5LED
Długość fali IR: 850 nm
Zasięg IR: 20 m
Migawka elektroniczna: PAL: 1/50 s - 1/100,000 s NTSC: 1/60 s - 1/100,00 s
Automatyczny balans bieli
Automatyczny AGC
AUtomatyczny BLC
S/N: >48 dB
Wyjście wideo: 1,0 Vp, 75 Ω
Zasilanie: 12 V
Pobór prądu: < 3 W
Szczelność: IP 66
Zakres temperatur: od -10oC do +50oC
Kolor: czarny

SKŁAD ZESTAWU

Rejestrator DVR 4-kanałowy
Zasilacz
­Pilot
Myszka USB
Instrukcja obsługi
Oprogramowan­ie
2 Kamery zintegrowane Sentinel
2 Kamery kopułkowe Sentinel
Uchwyty i śruby mocujące
Okablowanie 4 x 10 m

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 30,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 35,00 zł
kolejna sztuka: 5,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT