Seneca 8 Camera Manufacturing Co. (7061962478)

zakończona

opis

Seneca 8 Camera Manufacturing Co.

Aparat zachowany w ładnym stanie stanie (patrz zdjęcia). Miech szczelny, prowadnice miecha i fokusa bez uwag. Obiektyw bardzo ładny czysty, bez rys, przebarwień czy grzyba. Otwieranie tylnej klapki prawidłowe. Migawka Wollensak o czasach TB 1~100/sek zacięta do przeczyszczenia. Matówka była pęknięta więc zamówiłem nową, niestety o ok milimetra za dużą, nie chciałem wciskać na siłę więc trzeba ją delikatnie przyciąć.

Aparat bardzo rzadko goszczący na naszych i zagranicznych aukcjach, polecam do uzupełnienia kolekcji. Więcej informacji mogę udzielić telefonicznie: 502 714 511

Na innych aukcjach wystawiam kilka bardzo ciekawych przedmiotów z mojej prywatnej kolekcji, mało spotykanych, zachęcam do zapoznania się.

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 20,00 zł

Lokalizacja: Kraków, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
4 dni robocze

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
O sprzedającym
sm2s
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

14

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0