SENCOR KOMBIWAR SMH 330 1400W (6912019876)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
59,00 zł
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 14,50 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 14,50 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 16,00 zł
Zakupy od 1 000 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Tarnów, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • moc (W): 1400
 • kolor dominujący: przezroczysty
 • waga (z opakowaniem): 3.0 [kg]
 • Masz pytania ?
 • chętnie na wszystkie odpowiemy
 • Pon - Pt od 7.00 do 17.00
telefon
793 130 200

email

allegro@argorecyklin­g.pl

godziny otwarcia
Pon - Pt 7.00 - 17.00 Sobota 7.00 - 13.00

adres

ARGO-RECYKLING
Ul. Fabryczna 7a
33-100 Tarnów

Przedmioty wysyłamy do 24 h od momentu otrzymania wpłaty
Paczki wysyłamy
 • Paczka - 14,50
 • Paczka pobraniowa - 16,00
 • Kurier Przedpłata - 14,50 zł
 • Kurier Pobranie - 16,00

Wpłaty prosimy wykonywać za pośrednictwem allegro lub przelewem tradycyjnym.

Nr. konta
58 1050 1562 1000 0092 1760 3860

ING BANK ŚLĄSKI

Regulamin dostępny na naszej stronie o mnie.

Zanim dokonasz zakupu wejdź na stronę o mnie i zapoznaj się z moim regulaminem. Dokonanie zakupu na mojej aukcji jest równoznaczne z akceptacją mojego regulaminu.

SENCOR KOMBIWAR SMH 330 1400W

Stan Techniczny :

W 100% sprawne technicznie !

Testowane przez nasz Serwis.

Stan Wizualny :

Stan Bardzo dobry.

Opis Szczegółowy :

Ukruszony róg pojemnika .!

Moc:1400W

Wystawiamy F-Vat lub paragon !

Gwarancja 14-dniowa !

Zapraszamy Na Nasze Inne Aukcje !!!

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u tivik7 za co najmniej 1 000 zł.
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 14,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Paczka pocztowa priorytetowa 14,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

ARGO RECYKLING Skrzypek, Wcisło Spółka Jawna
Fabryczna 7a
33-100 Tarnów
NIP: 993-065-31-32
REGON: 122953694
KRS: 0000478139

Proponowane na naszych aukcjach przedmioty pochodzą z recyklingu, są to sprawne, naprawione lub z przeznaczeniem na części przedmioty.

Są to też nadwyżki serii, lub zwroty konsumenckie .

Zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami ponowne użycie to jedna z najlepszych form odzysku, zalecana przez Unię Europejską jak i przez polskie ustawodawstwo.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
ARGO RECYKLING Skrzypek, Wcisło Spółka Jawna
Fabryczna 7a
33-100 Tarnów
 
PRAWO KONSUMENTA DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY . 1. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. 2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. 3 .Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas: Argo Recykling ul. Fabryczna 7a 33-100 Tarnów Tel.793 130 200 o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład: pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). 4. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 5. Skutki odstąpienia od umowy: a.W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu otrzymane od Państwa płatności, prócz kosztu wysyłki (ew. z kosztami przesyłki gdy zwrot następuje z naszej winy. ) Zwrotu płatności dokonamy na podany numer konta . Zwrot płatności realizujemy dopiero po otrzymaniu zwracanego przedmiotu . b. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres określony w pkt. 3, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. c. W przypadku zwrotu rzeczy odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 6. Zastrzegamy sobie prawo do odmówienia zwrotu jeżeli stwierdzimy ingerencje w podzespoły wewnętrzne przedmiotu oraz nie prawidłowe korzystanie z danego przedmiotu lub nie poprawnego podłączenia .

pozostałe informacje

Gwarancja : Proponowany sprzęt jest używany i nie ma gwarancji producenta ! Na oferowany sprzęt udzielamy 14 dniowej gwarancji rozruchowej ! Jednostronne odstąpienie od umowy sprzedaży przez kupującego : Prosimy o jak najszybsze poinformowanie nas o sposobie płatności oraz podanie wszystkich danych koniecznych do prawidłowi finalizacji transakcji.W przypadku braku wpłaty podejmiemy kontakt, celem przypomnienia, o transakcji i ustalenia koniecznych danych.Jeśli jednak, pomimo przypomnień, w ciągu 14 dni od zakupu, nie nastąpi wpłata, w takim wypadku uznajemy, że odstąpiliście Państwo od umowy sprzedaży. Przedmiot zostanie przeznaczony ponownie do sprzedaży. A temu Kupującemu zastanie zablokowana możliwość zakupu na naszych aukcjach. W stosunku Osób, które z ważnych przyczyn, nie mogą dokonać wpłaty a deklarują gotowość zapłaty za przedmiot , będziemy stosować odmienne zasady, każdorazowo i indywidualnie ustalane z Kupującym. Zwrot z tytułu niezgodności przedmiotu z opisem : 1. W przepadku niezgodności towaru z opisem, mają zastosowanie stosowne przepisy dotyczące praw Klienów indywidualnych lub firmowych. 2. Wszystkie sprzedawane przedmioty są używane, w związku z tym okres reklamacji z tytułu niezgodności z opisem jest skrócony do 1 roku 3 Koszt transportu towaru do serwisu pokrywa Klient. 4. Jeśli roszczenie z tytułu niezgodności z opisem zostanie uznane, i nie będzie możliwe usuniecie wskazanej wady, Klientowi zostanie zwrócone określona przepisami kwota. W tym celu nastąpi korekta dokumentu sprzedaży. Jeśli korygowana będzie faktura, konieczne będzie odesłanie podpisanej przez Klienta korekty. Należne środki zostaną przelane, po otrzymaniu podpisanego dokumentu korekty. Kwota ta zostanie zwrócona na podane przez Klienta konto bankowe.