dane sprzedawcy

Firma Usługowo-Handlowa C. P. Jeans s.c.
Gromadzka 21
43-220 Bojszowy
NIP: 646-23-85-204
REGON: 276250510
Nazywam się Łukasz Czyrwik i reprezentuję Firmę Usługowo-Handlową C.P.-Jeans S.C. Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą odzieży dżinsowej oraz sztruksowej. Działalność handlową prowadzimy od roku 1989 w tym jako Spółka Cywilna od 1998 r. Od marca 2007 prowadzimy także sprzedaż w serwisie Allegro.

kontakt

  • 601714101
    W dni wolne od pracy telefon może być nieodebrany.
  • lukczyr@gmail.com
    Odpisujemy od poniedziałku do piątku w przeciągu 24 godzin, z wyłączeniem zgłoszonego urlopu.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
CP-Jeans SC
Międzyrzecze, Gromadzka 21
43-220 Bojszowy
Polska
 
Klientowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia bez podawania jakichkolwiek przyczyn (ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta – obowiązująca od 25 grudnia 2014 r.) W przypadku odstąpienia od umowy zakupiony towar w stanie nienaruszonym, bez oznak użytkowania, z oryginalnymi metkami, paragonem oraz wypełnionym formularzem zwrotu (http://cp-jeans.pl/pdf/dok_zwrotu.pdf) należy odesłać na koszt własny na nasz adres. Nie odbieramy przesyłek płatnych przy odbiorze. W przypadku zwrotu dokonujemy przelania na wskazany rachunek bankowy całej kwoty zapłaconej za zamówione a zwrócone przedmioty wraz z wpłaconym kosztem przesyłki. Przelew zlecamy do siedmiu dni po otrzymaniu zwrotu. Występujemy też do Allegro o zwrot pobranej prowizji od sprzedaży. W przypadku zakupu więcej niż jednego przedmiotu a zwrotu tylko części zakupionych przedmiotów a pozostawieniu drugiej części, zwrotu wpłaty dokonujemy tylko w wysokości równej sumie wartości przedmiotów zwróconych.

reklamacje

Oferowane przez nas przedmioty są przedmiotami nowymi, chyba że w opisie konkretnej oferty wyraźnie zaznaczono inaczej. Otrzymaną przesyłkę należy sprawdzić w obecności kuriera a w razie widocznych uszkodzeń przesyłki, należy sporządzić protokół uszkodzeń. Nowe przedmioty oferowane przez nas objęte są gwarancją. Reklamacje odnośnie wysłanego towaru rozpatrywane są w przeciągu dwóch tygodni. Można je zgłaszać drogą e-mailową.

pozostałe informacje

Ważne!!! Na stronie http://cp-jeans.pl/dobor-rozmiaru mamy szczegółowy opis w jaki sposób należy dobierać rozmiar. W przypadku zakupu na rożnych naszych kontach jest możliwość łączenia przesyłki w jedną całość z jednym kosztem przesyłki. W okresie, gdy na stronach naszych ofert widnieje informacja o przerwie urlopowej nie wysyłamy zamówionych przedmiotów. W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny: 601714101