dane sprzedawcy

Witam.

Zawodowo zajmuję się dystrybucją materiałów, z których i za pomocą których wykonuje się okulary. Na aukcjach Allegro wystawiam tzw. galanterię okularową. Produkty z tej grupy mają w cenę wliczony VAT i chętnie wystawiam faktury w związku z ich zakupem. Nie zamierzam sprzedawać na Allegro opraw okularowych, gdyż te muszą być przymierzone przed zakupem - zbyt wiele czynników decyduje o tym, czy będą pasować. Oprawy zatem nie nadają się do sprzedaży na odległość.

Jestem też kolekcjonerem - zbieram karty telefoniczne i całości pocztowe z całego świata dotyczące interesujących mnie tematów. Na Allegro sprzedaję dublety oraz przedmioty zbędne z punktu widzenia mojej kolekcji. Sprzedaż artykułów kolekcjonerskich - znaczków, monet, kart telefonicznych - traktuję jako formę wymiany kolekcjonerskiej, gdyż zdobyte tą drogą fundusze przeznaczam na zakupy interesujących mnie okazów u innych użytkowników. Nie zajmuję się tym zawodowo, więc nie wystawiam faktur VAT na przedmioty z tej grupy.

kontakt

  • poniedziałek - wtorek 19:00 - 21:00
  • środa zamknięte
  • czwartek - piątek 19:00 - 21:00
  • sobota 09:00 - 11:00
  • niedziela zamknięte

pozostałe informacje

Witaj  Serdecznie dziękuję za udział w mojej aukcji. Skoro ją wygrałeś - znaczy, że jesteś w tym dobry! Jeśli pragniesz, bym najszybciej, jak bedzie to możliwe, wysłał wygrany przez Ciebie przedmiot - dokonaj przelewu poprzez PayU lub na poniższe konto:  57 1140 2004 0000 3602 3267 1100 - Tadeusz Szymański. Proszę pamiętać o doliczeniu kosztów przesyłki wg. cennika Poczty Polskiej + koperta: list zwykły 2,70; list priorytetowy 3,70; list polecony 8,50 (format B 9,50); list polecony priorytetowy 9,90 (format B 10,90), paczka zwykła 17,00 a paczka priorytetowa 21,00. Przesyłki pobraniowe wysyłam niechętnie (duży koszt i sporo związanych z nim nieporozumień pomiędzy mną a kupującymi) i tylko użytkownikom z przynajmniej 25 punktami w Allegro. Ustanawiam też zaporowy poziom kosztów przesyłek pobraniowych: 21,50 ekonomiczna, 24,50 priorytetowa. W szczególnych przypadkach poczta stosuje dopłaty za przekroczenie masy lub wymiaru, ale to jest przedmiotem indywidualnych uzgodnień, zwłaszcza że w przypadku zakupu wielu przedmiotów pokrywam dodatkowe koszty pocztowe w ramach upustu za duży zakup.  Numery rachunku wpisuje się oczywiście bez odstępów ani jakichkolwiek kresek. Po wpłacie powiadom mnie o tym fakcie emailem, jeśli to możliwe. Proszę, weź pod uwagę, że przeważnie pracuję w terenie i nie bywam w domu w dni robocze - wszelkie wysyłki staram się szykować podczas weekendu i ekspediować w poniedziałki - proszę, uszanuj moją pracę zawodową. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek obiekcje jakościowe dotyczące otrzymanego przedmiotu - zwróć się bezpośrednio do mnie emailem (najłatwiej przez odpowiedź na ten list) - postaram się zapewnić maksimum Twojej satysfakcji. Nie zapomnij też o wystawieniu na koniec komentarza do aukcji - ja staram się zawsze wystawiać komentarze pozytywne. Uważam też, że komentarze nie są miejscem na korespondencję, a jedynie świadectwem pomyślnie zakończonego kontraktu. Pozdrawiam Tadokula Tadeusz Szymański