dane sprzedawcy

F.H.U. Eurofrance s.c. Marcin Bednarczyk, Konrad Kruczek
ul. Ks. Brzóski 127
43-305 Bielsko-Biała
NIP: 9372219834
REGON: 072195068
Firma F.H.U. EuroFrance od 1997 roku zajmuje się importem i sprzedażą używanych części do samochodów francuskich: Citroen, Peugeot, Renault, Dacia.Posiadamy magazyny z zawartością około 1 miliona części w tym 490szt. silników, 520szt. skrzyni biegów, 8500szt. elementów blacharskich, układy hamulcowe, radia samochodowe, szyby samochodowe, nadkola, zderzaki, elementy blacharki: błotnik, drzwi, pokrywa silnika, dachy, opony, koła, felgi i wiele innych części pochodzących z rozbiórki samochodów w Niemczech, Francji, Holandii. Wszystkie części są wstępnie sprawdzane co do jakości tuż po wymontowaniu z samochodu, magazynowane w zamkniętnych magazynach wolnych od wilgoci co nie powoduje korozji podzespołów mechanicznych i elektronicznych, każdy element objęty jest gwarancją rozruchową. Samochody do których posiadamy części w magazynach: CITROEN PEUGEOT RENAULT DACIA.

kontakt

 • 335065070
  Infolinia czynna od pn-pt w godz. 9-17 oraz w soboty w godz. 9-13
 • 338216820
  Infolinia czynna od pn-pt w godz. 9-17 oraz w soboty w godz. 9-13
 • 604 213 056
  Konrad Kruczek pn-pt w godz. 9-17 oraz w soboty w godz. 9-13
 • 664 056 623
  Andrzej Żur pn-pt w godz. 9-17 oraz w soboty w godz. 9-13
 • 664 056 515
  Kamil Zemanek pn-pt w godz. 9-17 oraz w soboty w godz. 9-13
 • 664 056 576
  Konrad Kruszeniuk pn-pt w godz. 9-17 oraz w soboty w godz. 9-13
 • poczta@eurofrance.pl
  Dział obsługi Allegro, odpisujemy na pytania w godzinach 9-17 oraz w soboty w godz. 9-13

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
EuroFrance
al.Gen.Andersa 43
43-300 Bielsko - Biała
Polska
 
Pouczenie o prawie odstąpienia od umowy oraz wzór formularza odstąpienia od umowyPrawo odstąpienia od umowyMają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (F.H.U. EuroFrance s.c. Marcin Bednarczyk, Konrad Kruczek, ul. Ks. Brzóski 127, 43-305 Bielsko-Biała, marcin@eurofrance.pl, Telefon: +48338297472) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.Skutki odstąpienia od umowyW przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.Odbierzemy rzecz. Ponosimy koszty zwrotu rzeczy, które mogą zostać w zwykły sposób odesłane pocztą. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy, które ze względu na swój charakter nie mogą zostać w zwykły sposób odesłane pocztą. Wysokość tych kosztów wynosi Jeżeli maksymalna waga jednej paczki w przesyłce przekracza: 31,5 kg, maksymalna długość przekracza: 175 cm (najdłuższy bok), wysokość + szerokość + długość >= 300 cm, koszt przesyłki wynosi 110,- zł. brutto. PLN. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.Przesyłkę należy wysłać na adres:EUROFRANCEAl.Gen.W.Andersa 4343-300 Bielsko-Biała.

reklamacje

Warunki gwarancji.W naszej ofercie znajdują się części samochodowe używane pochodzące z demontażu oraz fabrycznie nowe w związku z tym warunki gwarancji podzielone są na kilka grup. 1. Części używane zdemontowane z samochodów powypadkowych:gwarancja rozruchowa na okres 21 dni - jest to czas w którym można wypróbować zakupioną część, obejmuje uszkodzenia niewidoczne "gołym okiem" tak zwane wady ukryte. Na życzenie klienta okres gwarancji może być przedłużony, w tej sprawie prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 33 506 50 70, 33 821 68 20. gwarancja 3, 6 lub 12 miesięcy na wybrane części używane takie jak silniki, skrzynie biegów, układy hamulcowe, etc. Produkty objęte taką gwarancją posiadają informację na ten temat w szczegółowym opisie towaru. 2. Części zdemontowane z fabrycznie nowych samochodów:gwarancja 6 lub 12 miesięcy. 3. Części nowe:gwarancja 12 miesięcy. Okres gwarancji rozpoczyna się w dniu sprzedaży towaru w sklepie stacjonarnym a w przypadku towarów zamówionych w sklepie internetowym EuroFrance.pl , Allegro lub telefonicznie gwarancja rozpoczyna się w dniu dostarczenia towaru przez kuriera. Reklamacje na nowe części oryginalne będą rozpatrywane wyłącznie na podstawie opinii sporządzonej przez ASO.Przebieg zgłaszania reklamacji dla punktu 1 i 2.Przebieg zgłaszania reklamacji części nowych.

pozostałe informacje

Odbiór osobisty pod adresem: EuroFrance al. Gen.W. Andersa 43 43-300 Bielsko-Biała