zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Agnieszka Zimniak
ul. POBIEDZISKA 14/29
61-049 POZNAN
Polska
 
Możesz zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. JEŚLI ODSYŁASZ: KONIECZNIE Załącz następujące informacje do przesyłki: (wydrukowane lub napisane czytelnie) -Nick kupujacego -numer aukcji -numer telefonu -Dane do przelewu -kwota do zwrotu

pozostałe informacje

OPŁACONE PRZESYŁKI REALIZUJE BŁYSKAWICZNIE.Wszystkie wysyłki realizuje codziennie do 14:20, wysłane do 15:00 powinieneś otrzymać już następnego dnia (dotyczy wysyłem z poczty polskiej)

Kontakt PN-PT, w godzinach: 09-19, Sob: 9-14

tel. 692-362-430

mail: RcModelePoznan@gmail.com


Na Życzenie wystawiam rachunek.

NIE WYSTAWIAM F-VAT.

Regulamin Naszych aukcji:

1. Wszystkie zakupione i opłacone towary wysyłane są w ciągu 24h (dni robocze)

2. Po zakupie proszę o niezwłoczne podanie ewentualnych zmian w danych adresowych.3. Prosimy o dokonanie wpłaty za pomocą PayU lub przelew na konto:

Agnieszka Zimniak

5710 9025 9000 0000 0122 6339 37

Wybierając przelew na konto- bardzo prosze poinformuj o tym mailowo- wypełniając formularz allegro- poinformuj czy przelewasz bezpośrednio do mnie/ czy do PAYu. brak inforacji- będzie skutkował wydłużeniem wysyłki.

4. Wszystkie towary wysyłane są z POLSKI

5. Paczki wysyłane są od poniedziałku do piątku. Kontakt telefoniczy i mailowy 7 dni w tygodniu.6. Koszty dostawy towaru na różnych aukcjach- ZAWSZE PŁACISZ 1 raz za wysyłke, niezależnie od ilości przedmiotów.

7. Na wpłatę czekam max 5 dni. Potem zwracam się do allegro o zwrot prowizji.

8. Listy zwykłe- fotografuję przed wysłaniem (abys mial pewnośc że na pewno został wysłany- po upływie minium 2 tygodni od zapłaty mogę wysłać potwierdzenie)

9. Jeśli po wpłacie po upływie minimim 4 dni nie otrzymałbys towaru- NAPISZ MAIL- kontynuując korespondencję allegro- to ułatwia i przyspiesza- wiem wtedy co kto i kiedy.

10. Zwroty każdy nowy towar zakupiony przez allegro można zwrócić w ciągu 14 dni. Koszt wysyłek zawsze leży po stronie kupującego. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest brak jakichkolwiek oznak używania.

11. Gwarancja: jeśli w opisie jest mowa o gwarancji- wtedy towar objęty jest 12 miesięczną gwarancją sprzedającego. Roczna gwarancja nie obejmuje urządzeń elektrycznych typu regulatory ESC, silniki, serwomechanizmy, odbiorniki, akumulatory itd. We względu na charakter urządzenia udzielana jest gwarancja rozruchowa 14 dni. Nie ponoszę odpowiedzialność za niewłaściwe podłączenie czy użytkowanie w wyniku którego urządzenia te mogą ulec uszkodzeniu (zalanie, przepalenie itp.)

Gwarancją nie są objęte towary:

- które były użytkowane niewłaściwie lub niezgodnie z ich przeznaczeniem których zużycie wskazuje na ich używanie niezgodnie z załączoną instrukcją

- które zostały uszkodzone w trakcie montażu, lub noszą ślady nieautoryzowanych napraw czy przeróbek

- a także uszkodzenia mechaniczne, termiczne, chemiczne i wszystkie inne spowodowane działaniem siły zewnętrznej, bądź zaniechaniem działania ze strony klienta

- których uszkodzenia powstały w wyniku nieprawidłowego przechowywania lub eksploatacji

- których uszkodzenia i problemy powstały w wyniku zabrudzenia sprzętu, dostania się do produktu ciał obcych np. kurzu, pyłu, niepożądanych elementów itp.

- Utrata gwarancji może nastąpić w przypadku naruszenia plomby, numeru seryjnego, próby dokonania naprawy i przeróbek bez zgody producenta.

12. Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 1-3 dni. Nie odpowiadam za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez Pocztę Polską z umów obsługi przewozowej i pocztowej. Ja jako sprzedający mogę poinformować o numerze nadania/ mogę przesłać kopię nadania(po upływie minimum 4 dni od wpłaty). 

13. Nie odebranie przesyłki i zwrot do nadawcy: jesli mam wysłac ponownie W ciągu 14 dni od odebrania zwrotu dni kupujący musi napisać mailowo- kontynując korespondencje z allegro- o nieodebraniu przesyłki i prośbie ponownego wysłania. Ponowna wysyłka= koszt przesyłki +10zł za przepakowanie i magazynowanie (w ciągu tych 14 dni).

TERMINY DORĘCZENIA Informacja na stronie poczty  mówi że:

priorytet – adresat otrzyma list w następnym dniu roboczym po dniu nadania (D+1) pod warunkiem nadania do godziny 15:00 ekonomia – adresat otrzyma list w ciągu trzech dni roboczych po dniu nadania (D+3)Allegro Polecony INpost: D+3

Życzę udanych zakupów!

Adres do korespondencji/ odbioru osobistego

Agnieszka Zimniak

ul. Pobiedziska 14/29

61-049 Poznań

tel. 692 362 430

numer rachunku: 5710 9025 9000 0000 0122 6339 37