dane sprzedawcy

Grupa Wielusińscy zajmuje się komplekosową obsługą klientów w zakresie sprzedaży drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, akcesoriów do drzwi, a także okien. W ofercie także paliki kompozytowe dla sadownictwa i ogrodnictwa. Jeżeli interesują się niestandardowe produkty napisz lub zadzwoń - doradzimy najlepsze rozwiązania. Darmowa dostawa zależna jest od ilości zamówionych drzwi i odległości!!! Zajmujemy się także ubezpieczeniami oraz prowadzimy biuro podróży. Zapraszamy do współpracy! GRUPA WIELUSIŃSCY 601 800 550 | 786 200 406 | drzwi@wielusinscy.pl

kontakt

  • 601 800 550
    Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18 i w sobotę 9-14.
  • drzwi@wielusinscy.pl
    Biuro Obsługi Klienta. Napisz do nas mail. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Grupa Wielusińscy Artur Wielusiński
Krakowska 80
26-800 Białobrzegi
 
Jako konsument możesz zwrócić zakupione na naszych aukcjach przedmioty. Jeżeli chcesz zwrócić zakupione przedmioty, masz 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru na powiadomienie nas o tym. Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Pieniądze zwracamy do 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie wcześniej niż dzień otrzymania zwracanych przedmiotów. Zwracany towar musi być w nienaruszonym stanie w oryginalnym opakowaniu.

reklamacje

Jeżeli masz zastrzeżenia do otrzymanego towaru skontaktuj się z nami!

pozostałe informacje

Interesują się niestandardowe produkty? Napisz lub zadzwoń - doradzimy najlepsze rozwiązania. Darmowa dostawa zależna jest od ilości zamówionych drzwi i odległości!!!