dane sprzedawcy

SOWIKOJ
Dąbroszyńska 58
66-400 Gorzów Wielkopolski
NIP: 634-128-73-88
REGON: 272765832

kontakt

  • 502085252
    Od poniedziałku do piątku 9.00-18.00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
SOWIKOJ
Dąbroszyńska 58
66-400 Gorzów Wielkopolski
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. W przypadku zwrotu proszę o dołączenie paragonu lub faktury zakupu wraz z oświadczeniem o odstąpieniu - rezygnacji z zakupu zawierającego dane osoby wracającej (imię nazwisko, adres) i przedmiot oraz opatrzone datą wysyłki. Proszę nie zapomnieć o danych do zwrotnego przelewu - w przypadku zwrotu na adres domowy - potrącona zostanie kwota opłaty przelewu pocztowego.Po odesłaniu zwracamy koszt najtańszej przesyłki - listu poleconego w wysokości 7 zł. Niezależnie od formy wybranej przez osobę odsyłającą.

reklamacje

W przypadku reklamacji - prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub @. Do zwrotu reklamowanego towaru proszę o dołączenie paragonu lub faktury zakupu wraz z oświadczeniem o wadzie, zawierającego dane osoby wracającej (imię nazwisko, adres) i przedmiot oraz opatrzone datą wysyłki.

pozostałe informacje

Istnieje możliwość wykonania na zamówienie klienta wg wybranej kolorystyki lub wzoru po wcześniejszych uzgodnieniach @ lub telefonicznych.