dane sprzedawcy

"OSAK" Marcin Osmyk
ul. Młynarska 1
36-030 Błażowa
NIP: 813-179-24-02
REGON: 690692673
Magazyn: Crystaleye.pl ul. Armii Krajowej 30/6-7 36-030 Błażowa

kontakt

  • 880 008 158
    Infolinia czynna od poniedziałku do piątku 7:00 - 15:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Crystaleye.pl
ul. Armii Krajowej 30/6-7
36-030 Błażowa
 
Zwrot towaru będzie uwzględniony jeśli towar nie nosi śladów użytkowania, montażu, itp. Za zabezpieczenie towaru podczas odsyłania odpowiada Kupujący. Zwrot nie jest możliwy w przypadku towarów wykonywanych pod indywidualne zamówienie. Towary odsyłane na nasz koszt nie będą odbierane (za pobraniem).

reklamacje

Uszkodzenia przesyłki: Podstawą reklamacji jest sporządzony w obecności kuriera lub listonosza protokół reklamacyjny (dotyczy przesyłek noszących ślady uszkodzenia lub otwierania). Reklamacje ilościowe i jakościowe: Każdą reklamację rozpatrujemy indywidualnie po zgłoszeniu poprzez pocztę elektroniczną. Sprzedajacy może zarządać wykonania zdjęć towaru lub w szczególnych wypadkach odesłania towaru. Towar wysyłany do klienta jest sprawdzany przez 2 osoby oraz robimy dokumentację fotograficzną wysyłanego towaru- co praktycznie eliminuje pomyłki ilościowe i wysłanie uszkodzonych kamieni.

pozostałe informacje

Oferta: Oferowane towary są nowe i oryginalne, w szczególności dotyczy kamieni firmy Swarovski sprzedawanych pod markami: SWAROVSKI CRYSTALS, Swarovski Lighting. Zdjęcia mogą nie oddawać w pełni koloru i nasycenia barwy kamieni. Podane ceny są cenami brutto. Płatność i wysyłka: Wystawiamy faktury lub paragony do zakupionego towaru. Domyślną formą dokumentu sprzedaży jest paragon, jeżeli dokumentem sprzedaży ma być faktura poinformuj o tym nas bezzwłocznie. Wybierając rodzaj (Poczta, kurier UPS) wysyłki zgadzasz się na jej warunki dostawy (czas doręczenia, ewentulany czas rozpatrzenia reklamacji, itp.). Koszt dostawy jest stały i nie zależy od ilości zakupionych przedmiotów. Koszty dostawy ponosi Kupujący. Bezpłatna wysyłka jest możliwa przy zakupie na kwotę powyżej 500 zł przy przedpłacie. Zakupione towary na wielu naszych aukcjach będą łączone w jedną przesyłkę.