dane sprzedawcy

przybliżony czasy wysyłki podany jest w górnej części strony aukcji 

dni wysyłkowe: poniedziałek-czwartek 


Witamy na stronie Gospodarstwa Rolnego zajmującego się produkcją roślin ozdobnych od ponad 20 lat. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w uprawie roślin, współpracujemy z wiodącym producentem kwiatów w Południowym Tyrolu dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu produkty najwyższej jakości niespotykane w sprzedaży w sklepach stacjonarnych. Głównym naszym produktem są pelargonie zielonołodygowe zwisające o krótkich międzywęźlach oraz doskonałym krzewieniu. Jesteśmy producentem wszystkich oferowanych roślin. 


Regulamin aukcji poniżej

kontakt

pozostałe informacje

Biorąc udział w aukcji akceptujesz poniższy Regulamin

1.  Sprzedającym jest Gospodarstwo Rolne prowadzące Działy Specjalne Produkcji Rolnej,

2.Akceptowaną formą płatności jest przelew na konto bankowe lub płatności allegro. W tytule przelewu proszę podać nazwisko zamawiającego oraz login z allegro.Wpłaty należy dokonać do 5 dni roboczych od dokonania zakupu. W przypadku braku zapłaty zamówienie zostanie anulowane i sprzedający wystąpi o zwrot prowizji od sprzedaży.

3.Wysyłka następuje po podanej liczbie dni wysyłkowych od wpływu zapłaty na konto bankowe sprzedającego. Dni wysyłkowe liczone są od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym.Sprzedający zastrzega sobie możliwość przesunięcia wysyłki do 7 dni wysyłkowych od planowanego terminu. Dni wysyłkowe poniedziałek-czwartek z pominięciem dni ustawowo wolnych od pracy i dni roboczych je poprzedzających np. 1,2,3 maj

4. Sprzedający zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia w przypadku wystąpieniu szczególnych warunków np. trudne warunki pogodowe,uszkodzenie towaru, o czym jest zobowiązany poinformować kupującego.

5. Przesyłki realizowane są od poniedziałku do czwartku. Standardowo za pośrednictwem kuriera   pocztex (planowana dostawa w 24h, w przypadku nieobecności odbiorcy w domu paczkę należy odebrać na poczcie odpowiadającej Państwa zamieszkaniu, możliwość śledzenia paczki.

6.Paczki nadawane są jeśli temperatura jest powyżej 0 stopnia celsjusza przez całą dobę. W przypadku zakupu kilku roślin, których wysyłka jest w 2 różnych terminach wysyłka nastąpi w terminie późniejszym. Zdjęcia sprzedawanych przedmiotów przedstawiają nasze rośliny/sadzonki z poprzedniego sezonu z końca kwietnia/początku maja oraz roślin w pełnym rozwoju w czasie kwitnienia w późniejszym okresie.

7.Reklamacji nie podlegają rośliny odebrane z opóźnieniem z winy kupującego. Mutacja koloru na różowy (pojedynczych kwiatów) w przypadku pelargonii zwisającej czerwonej i biskupiej nie może być podstawa reklamacji.

8. Złożenie zamówienia jest zgodą na wysyłkę sadzonek przez sprzedającego na koszt i życzenie kupującego.Kupując na aukcji,udzielasz  jednorazowego pełnomocnictwa na zawarcie umowy o świadczenie usług w Twoim imieniu z firmą kurierską,w celu przesłania za jej pośrednictwem zakupionego towaru (koszt przesyłki pobierany przez sprzedającego jest w 100% równy opłacie u kuriera)

9. Koszy wysyłki podany jest na stronie każdej aukcji.

10. Sprzedający nie pobiera od kupujących opłat za przygotowanie oraz pakowanie przesyłki.

11. Proszę wypełnić formularz dostawy allegro do dokonaniu zakupu.

12. Jeśli adres wysyłki jest inny niż podany standardowo w danych allegro to zmian proszę dokonywać w formularzu dostaw. Potwierdzeniem adresu wysyłkowego jest mail ze szczegółami transakcji od sprzedającego.

13. W jednej przesyłce może być maksymalnie 16 kompletów roślin lub 40szt. roślin doniczkowych; w przypadku mieszanego zamówienia roślin w kompletach i doniczkach ich łączna ilość nie może przekraczać maksymalnej wielkości/wagi standardowej przesyłki; przy większych zamówieniach np. 14 kompletów roślin i 5szt. doniczek może być wymagana opłata za 2 paczki; w przypadku zamówienia np. 20szt. roślin i 10 kompletów i opłacie za jedną przesyłkę zamówienie nie zostanie zrealizowane.

Na każdej aukcji opisany jest przedmiot sprzedaży. Podane wymiary są szacunkowe i mogą się różnić w  zależności od warunków pogodowych.

Wszystkie rośliny/sadzonki są przekorzenione i gotowe do dalszych nasadzeń. Zdjęcia kwitnących roślin przedstawiają i wygląd w kolejnych fazach rozwojowych.

Oferowane przez nas rośliny sprawdzone są w polskich warunkach. Wiele odmian sprzedawanych kwiatów mamy posadzone wokół domu, co potwierdzają zdjęcia google streetview. W przeciwieństwie do części sprzedających, na naszych aukcjach są przedstawione rośliny posadzone przez nas, a nie zdjęcia z katalogów