dane sprzedawcy

F.H.U "LO-STARK"
ul.Dworska 23
38-430 Miejsce Piastowe
NIP: 684-000-22-11
REGON: 370008911
Stacja Demontażu Pojazdów "LO-STARK" istnieje od 1991 r.Specjalizujemy się w sprzedaży używanych części i podzespołów pochodzących z aut przeznaczonych do demontażu. Mamy możliwość kasacji pojazdów na mocy decyzji Wojewody Podkarpackiego. Części, które sprzedajemy na naszych aukcjach, pochodzą z demontażu pojazdów używanych,jako stacja demontażu z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, możemy zapewnić,że są wymontowane w sposób profesjonalny, są oryginalne, w pełni sprawne i funkcjonalne.

kontakt

reklamacje

Jeśli przedmiot jest uszkodzony, bądź posiada wadę fabryczną, podajemy szczegółową informację na ten temat, oraz staramy się wadę uwidocznić na zdjęciu. Reklamacje należy zgłaszać e-mailem na adres: lostark6@gmail.com Reklamacja będzie uwzględniona z dołączonym dowodem zakupu (paragon,fv).Towar reklamowany należy przesłać na adres siedziby firmy.

pozostałe informacje

1. Na wszystkie przedmioty zakupione u nas wystawiamy paragon lub fakturę vat.2. Wysyłki realizowane są najpóźniej w 24 godziny po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym. Towar wysyłamy za pośrednictwem kuriera wg cennika firm przewozowych podanego w aukcji.