kontakt

  • 519 569 633
    Infolinia czynna w godzinach od 10:00-15:00, od poniedziałku do piątku.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 10 dni

adres do zwrotu:
Autoryzowany Dealer Volkswagen
Lubelska 50 E
35-233 Rzeszów
Polska
 
Umożliwiamy zwrot towaru w ciągu 10dni od jego otrzymania bez podawania przyczyny. Towar musi być nieużywany, nie nosić śladów używania ani montażu, zapakowany w oryginalne opakowanie. Zwrot jest możliwy po wypełnieniu formularza zwrotu. Należność zwracamy w ciągu 20 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Nie zwracamy kosztów przesyłki. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

reklamacje

Nie ponosimy odpowiedzialności za nieodpowiednie wykorzystanie bądź nieodpowiednie dobranie część do samochodu. Jeśli nie jesteś pewien dopasowania części skontaktuj się z nami. Zakupiony u nas towar można reklamować w sieci ASO VW/Audi na podstawie dokumentu zakupu. W razie reklamacji prosimy o kontakt. Do jej rozpatrzenia niezbędny jest dokument zakupu oraz dokument potwierdzający montaż - fakturę wystawioną przez zakład mechaniki pojazdowej z wyszczególnieniem nr nadwozia, daty, aktualnego przebiegu auta. W przypadku otrzymania uszkodzonej części podstawą reklamacji jest protokół szkodowy spisany przez kuriera w momencie dostarczenia przesyłki. Mając taki protokół prosimy o kontakt w celu dalszej interwencji.

pozostałe informacje

# Potwierdzenie udziału w aukcji Zaraz po zakupie proszę o wypełnienie formularza dostawy. Wszelkie zmiany danych/ dane do faktury proszę zamieszczać właśnie w nim. Po wystawieniu dokumentu sprzedaży brak możliwości naniesienia jakichkolwiek zmian. Nie wypełnienie w/w formularza znacząco wydłuża termin realizacji zamówienia. # Forma płatności Akceptujemy dwie formy płatności : - wpłata Pay-U (nie przyjmujemy wpłat na konto) - wysyłka za pobraniem (wyłącznie za pośrednictwem kuriera DHL) Do każdego zakupu dołączamy paragon imienny bądź fakturę VAT , które są podstawą 24 miesięcznej gwarancji realizowanej w sieci ASO VW/AUDI. Kupując zgadzasz się z naszym regulaminem. Klikając KUP TERAZ zawierasz umowę kupna w świetle przepisów prawa. Wysyłamy zakupioną ilość sztuk - proszę uważać na kupowaną ilość sztuk. # Wysyłka Koszty zawsze są podawane w aukcji. Wybierając przesyłkę kurierską za wysyłkę płacisz jeden raz. Jest to najwyższy koszt wysyłki spośród zakupionych przedmiotów. Nie wysyłamy przesyłek za granicę, tym bardziej pobraniowych. Istnieje możliwość odbioru osobistego - nie doliczamy żadnych opłat, wymagane jest jednak wcześniejsze potwierdzenie. Odbiory możliwe w godzinach otwarcia firmy. Przedmioty zakupione do godz 12:00 wysyłamy tego samego dnia. Jednak jeśli czegoś pilnie potrzebujesz - zadzwoń i potwierdź termin wysyłki. Dokładamy wszelkich starań, aby cały oferowany asortyment znajdował się na naszym magazynie, dlatego dzięki temu wysyłka towaru następuje w ciągu 24H. Zastrzegamy sobie jednak prawo realizacji zamówienia w szczególnych przypadkach w ciągu 10dni roboczych. Jeżeli bardzo pilnie potrzebujesz części z naszej aukcji, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.