zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
hot-szop
Aignera 4
24-100 Puławy
 
Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, musi posiadać metkę. Do zwracanego towaru musisz dołączyć paragon, który od nas otrzymałeś oraz formularze, które otrzymasz od nas drogą mailową. Także skontaktuj się z nami PRZED ZWROTEM towaru. Przesyłki wysłane na nasz koszt nie będą przyjmowane. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztów wysyłki towaru.

reklamacje

Reklamacje uwzględniamy tylko w wypadku niezauważonych wad produkcyjnych. Wady jawne, opisane na aukcji nie podlegają reklamacji. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie reklamacji drogą mailową na adres: hot-szop@o2.pl Po otrzymaniu przez nas maila otrzymają Państwo informację zwrotną odnośnie potrzebnej dokumentacji jaką należy załączyć do reklamowanego towaru. Reklamacji nie podlegają: 1. elementy ozdobne (brylanciki, cekiny, nadruki, naszywki itp.), rozdarcia podszewki, zamki, bigle i inne metalowe elementy 2. własne uszkodzenia wynikłe z eksploatacji towaru (mechaniczne zużycie) 3. wyroby z wadami jawnymi (widoczne w dniu zakupu na zdjeciach, opisane na aukcji) 4. naturalne zużycie wyrobu 5. wytarcia powłoki galwanicznej okuć i innych metalowych elementów 6. wyroby niekompletne - pozbawione elementów kaletniczych Reklamacja jest rozpatrywana w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail.

pozostałe informacje

Podany koszt wysyłki na aukcjach jest kosztem przesyłki nieubezpieczonej. W razie zagubienia przesyłki przez Pocztę Polską zwracamy kwotę jaką otrzymamy od Poczty Polskiej (może ona nie pokryć całości kosztów towaru). Jeżeli chcesz ubezpieczyć przesyłkę napisz do nas - podamy Ci kwotę, którą trzeba wpłacić.