dane sprzedawcy

Szanowni Państwo, jesteśmy dystrybutorem profesjonalnych narzędzi kilkudziesięciu renomowanych producentów, między innymi: MAKITA, KNIPEX, WERA, STABILA, ERDI, BESSEY, PRIMAT, WODEX JOKARI, WIHA, BRUNS, ALPEN i wielu innych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi: - elektronarzędzia i akcesoria, narzędzia ręczne, pomiarowe, laboratoryjne, ścierne, tnące, skrawające i wiele innych. Sprzedaż detaliczną i hurtową prowadzimy w Bydgoszczy przy ulicy Ujejskiego 46. Zapraszamy do współpracy. Zapewniamy wysoką jakość obsługi, terminowość i atrakcyjną cenę.

kontakt

  • 515065902
    Od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 30 dni

adres do zwrotu:
 
Zwrot towaru W naszym sklepie konsument detaliczny ma możliwość zwrotu towaru w ciągu 30 dni. Artykuł zwracany nie może nosić śladów użytkowania. Zwracającego poprosimy o informację o aktualnym numerze konta bankowego

reklamacje

GWARANCJA Gwarancja Makita Na wszystkie elektronarzędzia Makita udzielamy polską gwarancje - na paragon 24 miesiące - na fakturę 12 miesięcy Gwarancja Knipex Gwarancja na produkty firmy Knipex nie jest limitowana czasowo i obejmuje wady jakościowe oraz materiałowe. Natomiast gwarancji nie podlega użycie niezgodne z przeznaczeniem oraz normalne zużycie eksploatacyjne. Gwarancja Wera Gwarancja na produkty firmy Wera nie jest limitowana czasowo i obejmuje wady jakościowe oraz materiałowe. Natomiast gwarancji nie podlega użycie niezgodne z przeznaczeniem oraz normalne zużycie ekspolatacyjne. Gwarancji nie podlega grupa produktowa bity. Na pozostały asortyment udzielamy gwarancje producenta Poniżej link do formularza gwarancyjnego który należy wypełnić i odesłać do nas: http://sklep.techmiks.pl/uploads/regulamin/reklamacja.pdf http://sklep.techmiks.pl/uploads/regulamin/reklamacja.odt Towary sprzedawane za pośrednictwem sklepu internetowego Techmiks mogą być objęte gwarancją producenta lub importera, obowiązującą na terenie Polski. Czas gwarancji każdego produktu widnieje w jego opisie na stronach sklepu lub jest podawany na żądanie. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są przedstawione w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Kupujący ma prawo reklamować wadliwy produkt stosując do tego opisane w druku gwarancyjnym zalecenia, a w szczególności przesyłając zdjęcia oraz dokładny opis Towaru, wobec którego prowadzone ma być postępowanie gwarancyjne. Sklep jest pośrednikiem pomiędzy Kupującym a gwarantem. Roszczenia wynikające z gwarancji prosimy kierować na adres wskazany w druku gwarancyjnym. W przypadku trudności lub dodatkowych pytań, prosi się o kontakt Klienta pod adresem e-mail: allegro@techmiks.pl Wszelkie pytania można kierować również do sklepu drogą telefoniczną pod numerem: 52 52 22 299 lub 515 065 902. Przepisy gwarancyjne nie wyłączają możliwości reklamowania produktu z tytułu rękojmi.