dane sprzedawcy

Sprzedaż i naprawa rowerów holederskich ,,holender"
Ceglana 16
63-900 Rawicz
NIP: 699-185-27-69
REGON: 300936531

kontakt

  • poniedziałek - sobota 10:00 - 17:00
  • niedziela zamknięte

pozostałe informacje

UWAGA! OPCJA DARMOWEJ DOSTAWY NIE DOTYCZY WYSYŁKI ROWERÓW!

Przesyłki realizowane są na podstawie cennika dostępnego na każdej z aukcji. Zamówienia zbiorcze (zakup kilku przedmiotów) realizujemy zawsze kurierem.- Wyjątkiem są sytuację, że zakupiony przez Państwa przedmiot został w tym samym dniu sprzedany w sklepie stacjonarnym. Wtedy termin realizacji może się wydłużyć o kilka dni,do czasu dostarczenia do  nas brakującego towaru.

Informacje o terminie realizacji zamówienia znajdują się na karcie produktu. Jednocześnie informujemy, ze termin ten może ulec zmianie. Jeżeli towar jest na miejscu realizacja zam. nie trwa dłużej niż 48h od dnia zakupu. Wysyłka Pocztą Polską realizowana jest do godziny 16.Wysyłka kurierska realizowana jest  max do godziny 12 z tym, że pora realizacji zamówień może się zmieniać zależnie od odbioru paczek przez kuriera. - Jeżeli paczka lub list nie dotrze po upływie 7 dni roboczych od daty nadania, to prosimy o kontakt: sklep@narowery.pl

W przypadku wysyłki rowerów proszę zawsze odpakować rower przy kurierze i sprawdzić czy nie został on uszkodzony w transporcie. Wszystkie przesyłki kurierskie są ubezpieczone. W razie uszkodzeń można ubiegać się o odszkodowanie za dokonane zniszczenia. Drobne części, śrubki, oświetlenie mogą być wysłane listem poleconym. Listy polecone wysyłane są w tzw. bezpiecznych kopertach. Paczki zabezpieczone są folią pęcherzykową i folią stretch. Otrzymany towar może różnić się od produktu ze zdjęć np. inne logo inny odcień. Związane jest to ze zmianami wprowadzanymi przez producentów w nowych dostawach. Na każdej aukcji jest podany przybliżony czas realizacji towaru uprzejmie proszę przy dokonywaniu zakupów zwrócić na to uwagę, choć większość produktów jest dostępnych w magazynie. Niektóre produkty są wystawione na aukcji jednak są produktami ,,na zamówienie" co wydłuża czas oczekiwania na towar. Staramy się dołożyć wszelkich starań aby kupujący czekał na swój towar tak krótko, jak to tylko możliwe. Proszę pamiętać, że wystawienie towaru na aukcji nie musi pokrywać się z jego faktyczną obecnością w magazynie sprzedawcy.

Proszę o wpłatę należnej kwoty na następujące dane:

Sklep Narowery.pl

Marcin Sołtysiak

ul.Ceglana 16

63-900 Rawicz

Bank Zachodni WBK: 66 1090 1287 0000 0001 0585 6543

W tytule proszę wpisać swój nick z allegro!