dane sprzedawcy

PROTEL
Poprzeczna 6
55-050 Sobótka
NIP: 897-106-72-06
REGON: 931907452
Istniejemy na rynku od 1998 roku i monitoring wizyjny nie ma dla nas żadnych tajemnic! Oferujemy największy wybór markowych produktów do telewizji przemysłowej w najlepszych cenach. Współpraca z nami to: - 18 lat doświadczenia - jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych dostawców sprzętu CCTV w Polsce, dzięki czemu doskonale znamy potrzeby i oczekiwania Klientów, - ponad 47 tysięcy zadowolonych Klientów, - doskonały stosunek jakości do ceny - dzięki wieloletniej, owocnej współpracy ze sprawdzonymi producentami z zakresu monitoringu wizyjnego dajemy Państwu gwarancję nie tylko doskonałej ceny, ale również jakości niedostępnej u innych sprzedawców. U NAS SONY TO SONY - nie podnosimy sztucznie parametrów! - ilustrowane, graficzne podręczniki użytkownika i fachowe wsparcie techniczne - dbamy o to, aby z obsługą naszych produktów poradził sobie każdy, nawet laik w temacie monitoringu. Nie czekaj, wybierz najlepszą ofertę na rynku!

kontakt

  • 24m@24m.pl
    Na wszystkie maile odpowiemy w ten sam dzień roboczy!

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
PROTEL
Poprzeczna 6
55-050 Sobótka
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, konsument ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Po otrzymaniu zwracanego przez konsumenta towaru, Sprzedający wystawia fakturę korygującą, którą wysyła na adres konsumenta. Zwrot środków dokonywany jest po otrzymaniu od konsumenta (za pomocą tradycyjnej poczty) podpisanej faktury korygującej wraz ze wskazanym na niej numerem konta.

reklamacje

Sprzedający oświadcza, iż wszelkie towary są nowe, fabrycznie zapakowane, pochodzą z legalnego źródła i są pozbawione wad. Kupujący może składać sprzedającemu reklamacje dot. sprzętu w przypadku stwierdzenia, że towar jest wadliwy. Reklamacje z tytułu wady towaru obowiązują na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Kupujący chcący skorzystać z procedury reklamacyjnej zobowiązany jest powiadomić sprzedającego na piśmie, bądź drogą elektroniczną na adres sklep@24m.pl o wykrytej wadzie, a następnie wypełnić otrzymane Zgłoszenie Reklamacyjne i odesłać reklamowany towar wraz z wypełnionym Zgłoszeniem na adres firmy.

pozostałe informacje

Największy wybór sprzętu do monitoringu wizyjnego na Allegro - ponad 1000 produktów w doskonałych cenach! Proponujemy wysokiej jakości kamery i rejestratory AHD, analogowe oraz IP, kamery bezprzewodowe, inspekcyjne, urządzenia szpiegowskie. Fachowe doradztwo otrzymasz GRATIS! Zapraszamy do kontaktu z nami pod numerami telefonu: - 71 333 19 00 do 05 - 601 246 666, - 602 381 898, - 501 279 500, - 792 227 000. Jeśli wolisz kontakt mailowy, napisz do nas na 24m@24m.pl. Odpowiadamy błyskawicznie!