dane sprzedawcy

ENDRJU
ul. Kępa Tarchomińska 6F lok. 2
03-113 Warszawa
NIP: 522-260-90-17
REGON: 140487479
Siedziba firmy znajduje się pod adresem: ENDRJU Andrzej Chmiel ul. Mehoffera 60A 03-131 Warszawa Możliwy odbiór osobisty wyłącznie w Warszawie, na Białołęce (ul. Mehoffera).

kontakt

  • 533-553-573
    Infolinia czynna od poniedziałku do piątku 9:00 - 17:00.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
ENDRJU Andrzej Chmiel
ul. Mehoffera 60A
03-131 Warszawa
Polska
 
PRAWO KONSUMENTA DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY (ZWROT TOWARU) 1. W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. 2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od daty, kiedy Kupujący wszedł w posiadania rzeczy (otrzymania przesyłki) lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Kupującego weszła w posiadanie rzeczy. 3. Tylko towar zakupiony na aukcji Kup Teraz może zostać zwrócony. Towar kupiony na aukcji z licytacją zgodnie z prawem nie podlega zwrotowi. 4. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, wysłane: a) pocztą elektroniczną na adres mailowy: allegro@goodlookin.pl lub b) w formie pisma na niżej podany adres. 5. Kupujący może skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, podanego w linku: http://hopaa.nazwa.pl/formularzodstapieniaodumowy.pdf 6. Przesyłkę należy nadać na adres (nie przyjmujemy przesyłek odesłanych do nas za pobraniem): ENDRJU Andrzej Chmiel ul. Mehoffera 60A 03-131 Warszawa 7. Ze względu na konieczność udokumentowania zwrotu przez sprzedającego, warto dołączyć do przesyłki otrzymany paragon/fakturę oraz własnoręcznie podpisany formularz odstąpienia od umowy w formie papierowej: http://hopaa.nazwa.pl/formularzodstapieniaodumowy.pdf 8. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy otrzymaną od Państwa płatność niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż w ciągu 14 dni. 9. W przypadku odstąpienia od Umowy koszt odesłania towaru ponosi Kupujący.

reklamacje

OPIS PROCEDURY REKLAMACYJNEJ 1. Sprzedawca zobowiązany jest do dostarczenia Klientowi towaru wolnego od wad. 2. Sprzedawca jest odpowiedzialny względem Klienta, jeżeli sprzedany Produkt ma wadę fizyczną, z tytułu rękojmi. 3. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem allegro@goodlookin.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. 4. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 5. Aby powyższe warunki były spełnione zaleca się wypełnienie formularza reklamacyjnego: http://hopaa.nazwa.pl/reklamacjatowaruztytulurekojmi.pdf oraz załączenie dowodu zakupu (paragon/faktura). 6. Przesyłkę należy nadać na adres (nie przyjmujemy przesyłek odesłanych do nas za pobraniem): ENDRJU Andrzej Chmiel ul. Mehoffera 60A 03-131 Warszawa 7. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 8. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 9. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. 10. Sprzedawca odpowiada za wady fizyczne produktu jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru kupującemu.

pozostałe informacje

LICYTACJA I KUP TERAZ 1. Przed zalicytowaniem - należy dokładnie sprawdzić wymiary ubrań. Są to ubrania od różnych producentów, więc rozmiary są dla każdej z tych firm są inne. 2. Wyłącznie towar zakupiony poprzez Kup Teraz może być zwrócony bez podania przyczyny - zgodnie z Prawami Konsumenta Kupujący ma prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru, bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od daty odebrania przesyłki przez Kupującego. 3. Towar kupiony na aukcji z licytacją nie podlega zwrotowi - zgodnie z Polskim Prawem. Proszę zatem o rozważną licytację. 4. Po wygranej licytacji/kliknięciu w Kup Teraz należy wypełnić formularz płatności i dostawy (jeśli Kupujący licytuje więcej niż jedną rzecz, wspólny formularz płatności i dostawy należy wypełnić po zakończeniu wszystkich licytacji). PŁATNOŚĆ Kupującemu, niezależnie od wybranej formy płatności, przysługuje 14 dni kalendarzowych na dokonanie płatności za zakupiony towar. Po upływie tego terminu zamówienie zostaje anulowane i Sprzedający występuje o zwrot prowizji. 1. Metody płatności: a) PayU - to darmowa usługa dla kupujących w Internecie. Pozwala na szybkie i bezpieczne transakcje on-line bez konieczności rejestracji w sklepie. b) zwykły przelew - płatności zwykłym przelewem należy dokonywać na rachunek bankowy: 33 1950 0001 2006 7967 3746 0001 ENDRJU Andrzej Chmiel ul. Kępa Tarchomińska 6F m. 2 03-113 Warszawa WAŻNE: W tytule przelewu proszę koniecznie wpisać nick Allegro i nr aukcji lub numer zamówienia. c) płatność za pobraniem - zapłata za zakupiony towar następuje przy odbiorze przesyłki (kurier zażąda opłacenia przesyłki przy odbiorze). KOSZT PRZESYŁKI PODANY JEST NA STRONIE KAŻDEJ AUKCJI. NIEZALEŻNIE OD LICZBY ZAKUPIONYCH PRZEDMIOTÓW ZA PRZESYŁKĘ PŁACI SIĘ TYLKO RAZ. NALEŻY WTEDY WYPEŁNIĆ WSPÓLNY FORMULARZ PŁATNOŚCI I DOSTAWY DO ZAKUPIONYCH PRZEDMIOTÓW. 2. Zawsze dołączamy paragon, a na życzenie wystawiamy faktury VAT. WYSYŁKA 1. Towar wysyłamy po otrzymaniu wypełnionego formularza płatności i dostawy oraz po zaksięgowaniu płatności (w przypadku wyboru płatności z góry). 2. Przesyłki kurierskie nadajemy codziennie od poniedziałku do piątku. Towar wysyłamy za pośrednictwem firmy DPD Polska i InPost. 3. Po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie (otrzymaniu wypełnionego formularza płatności i dostawy) i spakowaniu przesyłki, wysyłamy maila z odpowiednią informacją. 4. Szacowany czas nadania przesyłki to 1-2 dni robocze. KOMENTARZE Kiedy jesteśmy SPRZEDAJĄCYMI, komentarz zawsze wystawiamy jako drudzy, kiedy zaś KUPUJĄCYMI - jako pierwsi!