dane sprzedawcy

SAMBERT ROBERT TROCHA
Bolesława Chrobrego 4b/2
41-705 Ruda Śląska
NIP: 641-244-42-12
REGON: 241920455

Odbiór osobisty wyłącznie pod adresem:

SKLEP MOTORYZACYJNY SAMBERT

ul. Radoszowska 166,

41-707 Ruda Śląska (KOCHŁOWICE)

Przy odbiorze osobistym za zakupiony towar na allegro płatność wyłącznie gotówką.

Nie wysyłamy paczek poza granicę Polski.

PRACUJUEMY:

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU - 8.00 - 17.00

SOBOTY - 9.00 - 13.00

NIEDZIELE - NIECZYNNE

Telefony odbieramy tylko w godzinach pracy.

Ze względu na dużą ilość zapytań i transakcji nie zawsze możemy odpisać na maile od razu. Jeśli nie otrzymałeś odpowiedzi na pytanie w przeciągu dwóch dni, prosimy ponownie przesłać nam pytanie.

Najszybszą formą kontaktu jest telefon.

SAMBERT to firma, która zrodziła się z PASJI MOTORYZACJĄ. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną części do samochodów osobowych oraz dostawczych.

Podana cena na aukcji jest ceną brutto - zawiera podatek VAT. Na każdą zakupioną rzecz wystawiamy paragon fiskalny lub na życzenie klienta fakturę VAT.

kontakt

  • poniedziałek - sobota 08:00 - 17:00
  • niedziela zamknięte

reklamacje

Reklamacje 1. Reklamowaną część należy wysłać do nas po uprzednim zgłoszeniu mailowym lub telefonicznym . 2. Reklamacje należy wysyłać wyłącznie na adres: SKLEP MOTORYZACYJNY SAMBERT ul. Ks. Tunkla 24 41-707 Ruda Śląska Paczki i reklamacje wysyłane na inny adres nie będą przyjmowane. 3. Reklamacje będą rozpatrywane tylko po wypełnieniu (pełnym) formularza reklamacyjnego dostępnego i przesłanego drogą mailową przez Sprzedającego lub klikając tutaj. Wypełnienie formularza jest koniecznie, z powodu danych jakie wymagają producenci części do złożenia reklamacji. 4. Wraz z reklamowanym kompletnym towarem i protokołem reklamacyjnym należy bezwzględnie przesłać dowód zakupu (paragon lub kopia faktury). Brak dowodu zakupu skutkuje odrzuceniem reklamacji. 5. Koszty dostarczenia towaru celem reklamacji ponosi KUPUJĄCY. 6. Nie odbieramy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem. 7. Okres rozpatrywania reklamacji to 30 dni od daty otrzymania reklamowanego przedmiotu o ile z dokumentu gwarancyjnego producenta nie wynika dłuższy termin. Czas rozpatrzenie reklamacji jest tak długi, ponieważ reklamacje wysyłamy bezpośrednio do producenta. Producent posiada odpowiednie narzędzia i procedury pozwalające na rzetelne określenie przyczyny niesprawności zakupionego towaru. 8. Koszt odesłania do klienta przedmiotu, którego reklamacja została uznana pokrywa Sprzedający. 9. W przypadku negatywnego rozpatrzenia reklamacji ze względu na winę użytkownika, przedmiot winien zostać przez Kupującego odebrany od Sprzedającego niezwłocznie po rozpatrzeniu reklamacji - maksymalnie do 7 dni roboczych od otrzymania informacji o zakończeniu reklamacji. Przedmiot może zostać odesłany na życzenie Kupującego, opłatę za odesłanie ponosi Kupujący, a wysyłka następuje po wpłacie na konto kwoty kosztów przesyłki lub jej uiszczenia w inny sposób ustalony ze Sprzedającym. W przypadku nie odebrania towaru, Kupujący jest zobowiązany do pokrycia kosztów jego utylizacji.

pozostałe informacje

Protokół zwrotu towaru - http://sambert.pl/attachments/article/5/Protok%C3%B3%C5%82%20zwrotu%20towaru%20-%20SAMBERT.pdf Protokół reklamacji jakościowej - http://sambert.pl/attachments/article/5/Protok%C3%B3%C5%82%20reklamacji%20jako%C5%9Bciowej%20-%20SAMBERT.pdf REGULAMIN ZAKUPÓW W SKLEPIE ALLEGRO "SAMBERT" ZANIM KUPISZ PRZECZYTAJ: Klikając "kup teraz" oświadczasz, że przeczytałeś i zrozumiałeś poniższy regulamin sklepu SAMBERT na ALLEGRO.PL. Warunki te mają na celu jasne ustalenie zasad dotyczących zawieranej umowy sprzedaży. OPIS PRZEDMIOTU: Dokładamy wszelkich starań, aby opis był bardzo dokładny. Prosimy nie sugerować się tylko umieszczeniem państwa modelu w spisie. Data w zastosowaniu oznacza lata produkcji danego modelu auta, a nie lata zastosowania części. Producenci w tych samych latach mogli stosować różne części zależnie między innymi od roku, pochodzenia lub od numeru vin auta. Jeśli nie jesteś pewien czy dana część pasuje do Twojego samochodu, wyślij do nas e-mail przed zakupem (z danymi auta: marka, model, rok, silnik, moc, vin), a my sprawdzimy czy dana część pasuje do Twojego modelu samochodu. Należy zwrócić uwagę, że w katalogach mogą znajdować się również błędy, dlatego też ostatecznej weryfikacji dokonuje osoba montująca, przed dokonaniem wymiany. ZDJĘCIA: Zdjęcia na aukcji mogą nie odzwierciedlać wyglądu rzeczywistego prezentowanych towarów, zwykle mają charakter poglądowy. REGULAMIN SPRZEDAŻY znajduje się na stronie www.sambert.com.pl w zakładce do pobrania. Dodatkowe zastrzeżenia prawne 1 Zawartość i struktura serwisu internetowego SAMBERT chronione są prawami autorskimi. Powielanie danych lub informacji, w szczególności wykorzystywanie umieszczonych na stronie tekstów, jak również ich fragmentów oraz zdjęć w celach innych niż niekomercyjne bez zgody uprawnionego jest zabronione. 2 Opisy Produktów widniejące w sklepie internetowym SAMBERT służą wyłącznie celom informacyjnym i identyfikacyjnym. Opisy te zamieszczone są w postaci skróconej. Przed użyciem Produktów należy zapoznać się z ulotką/instrukcją oraz ewentualnymi informacjami widniejącymi na opakowaniu. Zakupione części powinny być montowane przez osoby posiadające odpowiednie uprawnienia.