dane sprzedawcy

Nasza firma zajmuje się sprzedażą oświetlenia (lampy wiszące, plafony, kinkiety, abażury i inne), źródeł światła, osprzętu elektrycznego oraz elektroinstalacyjnego. Działamy na allegro od 8lat. Z przyjemnością powiększymy grono naszych zadowolonych klientów o Twoją osobę :) Sprawdź nasze aukcje już dziś! Nie ma szukanego przez Ciebie przedmiotu? Kolor lub rozmiar nie pasuje? Napisz do nas maila - być może jesteśmy w trakcie tworzenia aukcji z produktem którego szukasz!!!!

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Nie pokrywamy kosztów transportu za odesłane towary.

reklamacje

Reklamacje - przy otrzymaniu towaru wadliwego, uszkodzonego, lub braku części towaru prosimy o kontakt z nami pod adresem mailowym z dokładnymi informacjami o tym jak towar jest uszkodzony, gdzie powstało uszkodzenie, jakiej części towaru brakuje oraz jaką najlepszą drogą wg zamawiającego będzie rozwiązanie reklamacji. W odpowiedzi na informacje o reklamacji, uzyskają Państwo dokładne informacje dotyczące wymiany towaru reklamowanego, adresu na który towar winien być odesłany oraz czasu załatwienia reklamacji. Podstawą uznania reklamacji jest paragon (dowód zakupu) oraz oryginalne opakowanie. Brak paragonu lub oryginalnego opakowania dyskwalifikuje uznanie reklamacji. Uwaga, nie zamówionych paczek oraz paczek reklamacyjnych wysłanych do nas za pobraniem - nie przyjmujemy.