dane sprzedawcy

FHU "SPEC" Piotr Kryściński
ul. Janisława Grondysa 49/3
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 547-199-62-14
REGON: 280379614
Uwaga! podane dane są tylko danymi rejestrowymi firmy. Adres sklepu stacjonarnego, korespondencyjny oraz do ewentualnych zwrotów: Kominki el. Emilii Plater 18a 43-300 Bielsko-Biała

kontakt

  • 734 669 015
    Kontakt aktywny od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, w soboty 9-13, niedziela - nieczynne.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 28 dni

adres do zwrotu:
Kominki
Emilii Plater 18a
43-300 Bielsko-Biała
 
Po otrzymaniu towaru masz 14 dni na poinformowanie nas o chęci zwrotu zakupionego produktu bez podania przyczyny. Po przekazaniu nam informacji masz kolejne 14 dni na dostarczenie nam produktu. Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania oraz powinien nadawać się do dalszej odsprzedaży. Zwrot dokonywany jest na koszt kupującego. Pieniądze zwracamy w ciągu 48 godzin od otrzymania produktu.

reklamacje

Naszym obowiązkiem prawnym jest dostarczenie zamówionego towaru bez wad. Jeżeli jednak otrzymany produkt będzie posiadał wady ukryte lub uszkodzi się podczas użytkowania z przyczyn niezależnych od Ciebie, możesz skorzystać z prawa gwarancyjnego, o ile gwarancja została udzielona np. przez producenta, importera lub sprzedawcę, warunki gwarancji zostały wyszczególnione w dokumencie gwarancyjnym, który otrzymałeś wraz z towarem, a wada, która wystąpiła, objęta jest gwarancją i nie upłynął jeszcze jej okres. REKLAMACJA Niezależnie od powyższego, jeśli po dokonaniu zakupu okaże się, że otrzymany towar jest uszkodzony, nie działa prawidłowo lub stwierdziłeś inną niezgodność towaru z zawartą umową, a towar nabyłeś jako konsument, masz prawo złożyć reklamację. Co do zasady, wadliwy towar powinien zostać odesłany do sprzedawcy, aby umożliwić mu zbadanie zasadności reklamacji. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami celem ustalenia kolejnych kroków.