dane sprzedawcy

Zaufało Nam już tysiące Klientów. Od 20 lat jesteśmy na rynku liderem w sprzedaży materiałów instalacyjnych stosowanych w Waszych domach.

kontakt

  • poniedziałek - wtorek 08:00 - 17:00
  • środa - czwartek 09:00 - 16:00
  • piątek 09:00 - 14:00
  • sobota - niedziela zamknięte

pozostałe informacje

Podany na aukcjach koszt transportu dotyczy  - co do zasady - wysyłki paczki o wadze do 30 kg oraz nieprzekraczającej gabarytów niżej opisanych:

- wymiar najdłuższego boku nie może przekraczać 120 cm

lub

- suma wymiarów nie może przekraczać 220 cm.

Nie łączymy w jednej paczce przedmiotów, które ze względu na wagę, gabaryty oraz inne cechy mogłyby uszkodzić inne przedmioty, np. rur pex 200m z szafkami do rozdzielaczy, rur pex 200m z rozdzielaczami do ogrzewania podłogowego, rur pex w kręgu z rurami miedzianymi i rurami pp (w/w przedmioty, których nie łączymy do wysyłki w jednej paczce, podane są przykładowo i nie obejmują wszystkich możliwych przypadków). W przypadku zaistnienia opisanej wyżej sytuacji, Kupujący - przed wysyłką - zostanie o niej poinformowany telefonicznie lub mailowo. Wysyłka towaru w takim przypadku następuje dopiero po potwierdzeniu przez Kupującego wysyłki, z uwzględnieniem w/w warunków).


Konsument, który zawarł umowę na odległość (lub poza lokalem przedsiębiorstwa) może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.