dane sprzedawcy

JK Styl
Asnyka 13
36-200 Brzozów
NIP: 686-110-48-85
REGON: 370347027

kontakt

  • 134 220 651
    infolinia czynna pn. - pt. 7.30 - 17.00, sob. 7.30-14.00
  • 134 939 923
    pn. - pt. 7.30 - 17.00, sob. 7.30-14.00
  • 604 823 399
    pn. - pt. 7.30 - 17.00, sob. 7.30-14.00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
JK Styl
Asnyka 13
36-200 Brzozów
 
W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki możesz odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Jeśli to zrobisz, zwrócimy wszystkie otrzymane od Ciebie płatności. Aby zrezygnować z zakupu, poinformuj nas o swojej decyzji, wypełniając Formularz zwrotu towaru. Możesz skorzystać z wzoru odstąpienia od umowy, który znajdziesz poniżej. Przesyłkę nadaj na poniższy adres: JK Styl 38-400 Krosno ul.Legionów 20 FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) JK Styl Alicja Kwolek ul. Asnyka 13 36-200 Brzozów biuro@jkstyl.pl Ja ............................................................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ........................................................................................, numer zamówienia............................................................................................ Data zawarcia umowy to................................................., data odbioru ............................................................................................................................................. Imię i nazwisko.................................................................................................................... Adres.................................................................................................................................... Data....................................................................................................................................... nr konta bankowego na które ma być dokonany zwrot pieniędzy ........................................ Adres posiadacza konta ........................................................................................................

reklamacje

Jeżeli zakupiony u nas towar Państwu nie odpowiada możecie nam go odesłać w terminie do 14 dni od daty otrzymania przesyłki, zwrócimy pieniądze za towar i za przesyłkę do Ciebie Reklamację lub zwrot prosimy potwierdzić e-mailem. Za zwrócony towar pieniądze wpłacamy na podane przez Państwa konto, nie przyjmujemy zwrotów lub reklamacji przesyłką pobraniową. Wszystkie zwroty przyjmujemy w oryginalnym opakowaniu, reklamacja jest rozpatrywana do 14 dni. Jeżeli przesyłka nie dotarła w ciągu 7 dni od dokonania wpłaty ,należy się z nami skontaktować,podając w pierwszej kolejności nazwę użytkownika z Allegro,dokładną kwotę, dokładnie tytuł wpłaty oraz dane nadawcy. Jeżeli przesyłka nie dotrze do Państwa w ciągu 14 dni roboczych wtedy na podstawie posiadanego przez Nas dowodu nadania zgłaszamy reklamacje.Po otrzymaniu od poczty pisemnego potwierdzenia że przesyłka nie została doręczona zwracam kwotę którą Państwo wpłacili za towar.

pozostałe informacje

WITAMY NA STRONIE FIRMY JK Styl - Akcesoria Samochodowe Jesteśmy firmą handlową działającą na rynku od 1997roku. Wiodącym asortymentem w naszej ofercie są pokrowce na fotele samochodowe, owiewki szyb bocznych ,światła do jazdy dziennej, oferujemy również duży wybór dywaników, kołpaków, akcesoriów tuningowych, grafiki i naklejki, chemia samochodowa i wiele innych. Współpraca ze znanymi producentami gwarantuje nam najwyższą jakość produktów, a w połączeniu z naszą rzetelnością i doświadczeniem klientowi zadowolenie oraz gwarancję fachowej obsługi. Dane osobowe naszych klientów są bezpieczne, Baza danych zgłoszona do GIODO pod nr. 134278 JESTEŚMY AUTORYZOWANYM DEALEREM ŚWIATEŁ DO JAZDY DZIENNEJ MARKI NSSC CO JEST GWARANCJĄ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PRODUKTÓW ORAZ FACHOWEJ OBSŁUGI Na naszych aukcjach staramy się opisywać towar jak najdokładniej jednakże w przypadku jakichkolwiek pytań proszę o maila lub telefon odpowiemy jak najszybciej jest to możliwe. Ze względu na różne ustawienia monitorów i komputerów kolorystyka produktów może się nieco różnić od siebie, jest to od nas niezależne.