kontakt

  • 533 500 515
    Telefon czynny 7 dni w tygodniu od 7:00 do 22:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

 
Jeżeli zakupione ubranko nie spełnia Państwa oczekiwań, proszę o informację w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Należy wówczas przesłać rzeczy do zwrotu razem ze stosowną informacją. Powinny w niej się znaleźć takie informacje: kto, kiedy, co zwraca, na jaką wartość oraz podpis. Osobno drogą e-mail'ową należy przesłać nr rachunku i dane przypisane do niego. Bez otrzymania kompletnej informacji nie będziemy mogli szybko rozpatrzyć możliwości zwrotu, chociażby z powodu nierozpoznania Klienta. Po otrzymaniu przesyłki zwrotnej, przelewamy na podane przez Państwa konto kwotę za zakupy, bez kosztów przesyłki, dzieje się to raz w tygodniu, w piątki. Nie przymujemy przesyłek za pobraniem!

reklamacje

Umożliwiamy wymianę oraz reklamację rzeczy zakupionych na naszych aukcjach w przypadku wyboru niewłaściwego rozmiaru lub koloru – wiąże się to jednak z poniesieniem dodatkowych kosztów przesyłek. Macie Państwo na zgłoszenie takiej potrzeby 14 dni. Oczywiście ubranka wymieniamy tylko w przypadku posiadania odpowiedniego rozmiaru. Jeżeli nie, oferujemy Państwu zwrot gotówki. Najprościej jest w odsyłanej przesyłce umieścić kwotę na powtórną przesyłkę, wg tabeli kosztów w aukcji, ewentualnie przelać ją na konto.

pozostałe informacje

Zakupione ubrania są oczywiście objęte gwarancją producentów. Gwarancja ta jest realizowana za pośrednictwem naszego sklepu. Podstawą gwarancji jest sam fakt zakupu w naszym sklepie. W przesyłkach wysłanych do Państwa nie ma paragonów! Handel przez internet jest zwolniony z kasy fiskalnej. Na życzenie wystawiamy faktury w formie elektronicznej (ale nie VAT-owskie, gdyż nie jesteśmy płatnikiem VAT). Może to jednak opóźnić start przesyłki o jeden dzień.