dane sprzedawcy

TAGES
Żwirki i Wigury 6
43-190 Mikołów
NIP: 634-147-62-50
REGON: 240722240
księgarnia - antykwariat OrlandoBooks istnieje na allegro od 2006 roku i prowadzona jest przez firmę Tages jesteśmy legalną, uczciwą firmą, do każdego towaru dołączamy paragon fiskalny lub fakturę wszystkie nowości wydawnicze zamówimy dla Ciebie indywidualnie w ciągu 24h z rabatem 20% lub 30% jeśli szukasz jakiejś szczególnej książki napisz do nas, nie wszystkie tytuły są wystawione na naszych stronach internetowych nasze komentarze są dla nas wizytówką cechuje nas duży profesjonalizm w obsłudze klienta najlepsza oferta naszej firmy, to sprzedaż w pakietach nowych książek za symboliczną 1zł nasz asortyment nie jest duży, skupiamy się na sprzedaży tylko najlepszej literatury na rynku (unikaty, bestsellery, arcydzieła, hity wydawnicze itp.) po prostu kochamy książki!

kontakt

  • 609 388 189
    infolinia czynna od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00 zawsze odpisujemy na sms-y

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
TAGES
Żwirki i Wigury 6
43-190 Mikołów
 
1.Warunkiem przyjęcia zwrotu jest pozostawanie towaru w stanie kompletnym i nie używanym z uwzględnieniem oryginalnego opakowania. Zwrotowi nie podlegają koszty przygotowania, dostarczenia i wysyłki 2.Zwracany towar, po odstąpieniu od zawarcia umowy, nie może posiadać żadnych oznak użytkowania. 3.Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Koszt wysyłki i odesłania towaru nie podlega zwrotowi. 4. Aby odstąpić od zawartej umowy sprzedażowej niezbędne jest złożenie prawidłowego oświadczenia od odstąpienia od umowy.

reklamacje

Sprzedawca nie odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową, gdy kupujący w chwili zawarcia umowy o tej niezgodności wiedział lub, oceniając rozsądnie, powinien był wiedzieć.

pozostałe informacje

nasza oferta obejmuje również sprzedaż nowych książek w pakietach po 10 sztuk, książki są wówczas wyceniane na 1zł od sztuki, pakiety kompletowane są tematycznie (np książki dla dzieci) książki te, wybierane są losowo u nas nie czekasz na wysyłkę, towar zawsze wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu wpłaty niestety nie oferujemy odbioru osobistego przesyłki wysyłane są przez usługę Poczty Polskiej ceny przesyłek są zgodne z tabelą Poczty Polskiej