dane sprzedawcy

Witaj! Sklep filtrydolodowek działający w serwisie Allegro należy do firmy Filtreo, która działa nieprzerwanie od 2008 roku. Od samego początku zajmujemy się jednym, głównym rodzajem działalności - sprzedażą filtrów do lodówek. Nasza wiedza i doświadczenie, oraz fachowa pomoc przy wyborze odpowiednich przedmiotów zaowocowała uzyskaniem ogromnej rzeszy zadowolonych klientów. Dołącz do nich również ty! Firma Filtreo przez cały czas dynamicznie się rozwija. Oprócz sprzedaży na Allegro prowadzimy sprzedaż poprzez 5 sklepów internetowych, z których 2 przeznaczone są na rynek polski, jeden na rynek słowacki, jeden na rynek brytyjski i jeden na całą Europę. Ponadto Filtreo sprzedaje hurtowo filtry punktom serwisowym w: Polsce, Niemczech, Słowacji, Czechach, Grecji i Anglii. Wszystkie oferowane na Allegro filtry znajdują się w naszym magazynie w bardzo dużej ilości. W związku z tym paczki wysyłamy nawet tego samego dnia, w którym złożono zamówienie i opłacono je.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 30 dni

adres do zwrotu:
FiltryDoLodowek
ul. Św. Antoniego 67
61-359 Poznań
Polska
 
W ciągu 30 dni od otrzymania nabytej rzeczy Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: kontakt@filtreo.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres: Filtreo, ul. Św. Antoniego 67, 61-359 Poznań. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): Filtreo, ul. Św. Antoniego 67, 61-359 Poznań Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem kontakt@filtreo.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Regulamin 1. Konto filtrydolodowek na Allegro należy do Filtreo Paweł Polcyn, ul. Trzmiela 2, 60-185 Skórzewo, NIP: 7781001818. Dane kontaktowe firmy: tel: +48 500 031 821, email: kontakt@filtreo.pl 2. Na naszych aukcjach sprzedajemy przede wszystkim filtry wody do lodówek. 3. Do każdego zakupionego u nas towaru wystawiamy faktury VAT. 4. Wszystkie ceny na aukcjach podane są w złotych polskich oraz są cenami brutto i zawierają 23% podatku VAT. 5. Cały oferowany towar znajduje się w naszym magazynie. 6. Akceptowane formy płatności: przedpłata - płatność na konto, płatność za pośrednictwem PayU oraz płatność przy odbiorze towaru (pobranie). 7. Wysyłka towaru następuje zwykle bezpośrednio po złożeniu zamówienia (przy płatności za pobraniem) lub po wpłynięciu pieniędzy za towar (przy przedpłacie). Zamówienia złożone i opłacone do godz. 13:00 wysyłamy tego samego dnia. Zamówienia złożone po tej godzinie wysyłamy w kolejnym dniu roboczym. 8. Czas dostawy wynosi od 1-3 dni roboczych, w zależności od wybranej opcji dostawy (kurier 1-2 dni, poczta 2-3 dni). 9. Na wszystkich naszych aukcjach oferujemy dostawę kurierem. 10. Odbiór towarów możliwy jest jedynie w formie przesyłki, ponieważ nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej. 11. Kupujący ma prawo zwrócić zakupiony filtr w ciągu 30 dni od daty odebrania paczki. Filtr nie może być używany. Towar należy odesłać na własny koszt. Koszty wysyłki nie zostaną zwrócone. Zwrot pieniędzy za towar i dostawę do Klienta nastąpi natychmiast po anulowaniu transakcji przez serwis Allegro. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów przedsawiono w dalszej części strony "o mnie". 12. Prosimy o wystawienie komentarza z Państwa opinią po każdej transakcji przeprowadzonej z nami.