dane sprzedawcy

"Centrum Światła" Handel i Projektowanie Agnieszka Śliwińska
Bacewicz 6/63
42-200 Częstochowa
NIP: 949-195-15-76
REGON: 241015851

W naszej ofercie znajdą Państwo tylko i wyłącznie produkty nowe, objęte gwarancją producenta. Współpracujemy z ponad 50 producentami wiądących marek z całego świata. Nasza oferta obejmuje już ponad 50tyś pozycji. W naszej ofercie na pewno znajdziesz to czego szukasz!

kontakt

  • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00
  • sobota - niedziela zamknięte

pozostałe informacje

Zasady zakupu

Każdy oferowany przez nas produkt posiada 24-miesięczną gwarancję producenta. Wysyłamy towar tylko i wyłącznie kurierem UPS lub Kolporter Express. W naszej firmie za wysyłkę płacisz tylko raz. Koszty wysyłki wynoszą: - 14,95zł przy przedpłacie - 25zł przy pobraniu - 0zł, jeśli wartość zakupów wyniosła min. 400zł i zostaną opłacone z góry (Nie dotyczy źródeł światła i akcesoriów LED: Zasilaczy, Taśm itp...).

PO DOKONANIU ZAKUPU PRZEDMIOTU Z KOLOREM DO WYBORU PROSIMY O NIE PODAWANIE KOLORU W UWAGACH DO SPRZEDAJĄCEGO ZA POMOCĄ FORMULARZY ALLEGRO. PROSZĘ O WYSŁANIE OSOBNEGO MAILA INFORMUJĄCEGO O WYBORZE KOLORU!

WSZELKIE UWAGI DOTYCZĄCE ZAMÓWIEŃ PROSIMY PRZEKAZYWAĆ W FORMIE OSOBNEGO MAILA PO ZAKUPIE. UWAGI PRZEKAZANE W "UWAGACH DO SPRZEDAJĄCEGO" ZAPEWNE ZOSTANĄ ZIGNOROWANE, GDYŻ ZAMÓWIENIA IMPORTUJĄ SIĘ AUTOMATYCZNIE I NIE WCHODZIMY DO KAŻDEJ TRANSAKCJI.

Towar prezentowany na zdjęciach może nieznacznie odbiegać od oryginalnego. Wynika to przede wszystkim z tego, że: 1. Producenci na ogół posiadają kilku różnych dostawców pojedynczych elementów lampy.2. Każdy monitor inaczej oddaje kolory lamp.3. Odcień produktów drewnianych malowanych jest ściśle związany z wiekiem drewna. Drewno im starsze tym ciemniejsze.

Dostępność towaru i termin realizacji zamówienia Nasza firma współpracuje bezpośrednio z producentami. Termin realizacji zamówienie w dużej mierze związany jest z terminem dostarczenia towaru do naszej firmy przez producenta.

95% zamówień realizowane jest w terminie 2-5 dni roboczych. Jeśli termin realizacji na poszczególne produkty jest dłuższy, podajemy taką informację w opisie tekstowym aukcji. W kulminacji sezonu oświetleniowego tj. od lipca do marca, termin ten może nieznacznie się wydłużyć ze względu na dużą ilość zamówień i szybką rotację towaru. Ponieważ serwis allegro.pl nie daje możliwości automatycznej aktualizacji stanów magazynowych, a nasza firma prowadzi również sprzedaż hurtową, faktyczne stany magazynowe mogą się różnić od tych przedstawianych na aukcjach. Ponieważ jednak zależy nam na sprawnej obsłudze klienta, poniżej podajemy przybliżone dostępności towarów:

Produkty firmy ALDEX: 95% produktów wysyłamy w terminie 3-5 dni roboczych. W okresie natężonych wysyłek od czerwca do Maja termin ten w niektórych przypadkach może wydłużyć się do 10 dni roboczych.

Produkty firmy NOWODVORSKI, PREZENT: 90% produktów wysyłamy w terminie 2-5 dni roboczych. Ze względu na dużą i szybką rotację, w przypadku braku produktu na stanie, termin realizacji może wydłużyć się do 8-15 dni roboczych.

Produkty firmy ARGON: 80% produktów wysyłamy w terminie  do 5 dni roboczych. W okresie natężonych wysyłek od czerwca do kwietnia, może się zdarzyć że będziemy czekali na produkcję do 12 dni roboczych.

Produkty firmy ALFA: 90% produktów wysyłamy w terminie 5-10 dni roboczych. W sezonie, ze względu na dużą i szybką rotację, w przypadku braku produktu na stanie, termin realizacji może wydłużyć się do 15 dni roboczych.

Jeśli zależy ci na natychmiastowej wysyłce po zalicytowaniu produktu, prosimy o wcześniejszy kontakt z naszą firmą pod nr tel.: 887 220 071 lub e-mailem: biuro@e-klosz.pl


Koszty wysyłki

Niezależnie od tego ile produktów zalicytujesz koszty wysyłki niezmiennie wynoszą 14,95zł przy przedpłacie i 25zł przy pobraniu. Zamówienia od 400zł przy płatności z góry realizujemy na nasz koszt.


Odbiór przesyłki: 

Koniecznie sprawdź zawartość paczki przy kurierze. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia któregokolwiek z elementów spisz protokół reklamacyjny i powiadom nas o tym fakcie oraz prześlij protokół. My czym prędzej doślemy Ci uszkodzone elementy lub nową lampę. W ciągu ostatniego roku 100% reklamacji została rozpatrzona przez nas pozytywnie. Nasza maksyma to: "To nie Twoja wina, że paczka uległa zniszczeniu w transporcie. Każdy z nas, jeśli robiłby zakupy w Internecie, chciałby dostać towar w całości."


Gwarancje

Nasz system gwarancyjny działa "Door to Door". Wystarczy, że prześlesz nam maila z informacją dotyczącą wady lampy, a my wyślemy do Ciebie kuriera, który odbierze uszkodzoną lampę. Proces reklamacyjny trwa z reguły ok. 3 dni roboczych (zazwyczaj po prostu wysyłamy nową lampę), jednak może się wydłużyć do 14 dni.


Zwroty

W pełni szanujemy Twoje prawo. W ciągu 14 dni możesz zwrócić zakupiony u nas towar. Jedynym kosztem jaki ponosisz to koszty wysyłki zwróconego towaru. Pieniądze za zakupiony towar zwrócimy na konto, z którego nastąpiła zapłata po dokładnym sprawdzeniu zawartości paczki. Nasza firma nie przyjmuje paczek za pobraniem. 

Adres do zwrotów:

Centrum Światła

ul. Warszawska 125

42-200 Częstochowa.

Paczki odesłane na inny adres zostaną zwrócone.


Nr rachunku bankowego:

Centrum Światła Handel i Projektowanie

ul. Bacewicz 6/63

42-200 Częstochowa

Citi Handlowy

94 1030 0019 0109 8503 0006 7160


Dane kontaktowe:

"Centrum Światła" Handel i ProjektowanieAgnieszka Śliwińska

ul. Warszawska 125 42-200 Częstochowa

biuro@e-klosz.pl

Telefoniczne Biuro Obsługi Klienta pracuje od pn do pt w godz: 9:00 - 17:00

887 220 071