dane sprzedawcy

Livercom
Lipowa 16/57
15-427 Białystok
NIP: 542-277-39-80
REGON: 200210620

kontakt

  • 500505499
    Proszę dzwonić od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 20:00
  • livercom_pl@wp.pl
    W sprawach technicznych oraz pytania dotyczące realizacji zamówienia proszę skorzystać z e-maila

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Livercom
Lipowa 16/57
15-427 Białystok
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy prześlę na e-mail. Koszt odesłania przedmiotu pokrywa kupujący, zwracam za przedmiot + najtańszy koszt wysyłki z aukcji.

reklamacje

Reklamowany produkt powinien być dostarczony wraz z całym kompletem który otrzymali Państwo przy zakupie. Prawidłowe zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać dane imienne oraz teleadresowe wraz z numerem kontaktowym. Prosimy dołączyć kartę gwarancyjną razem z otrzymanym dowodem zakupu oraz pisemną informację na temat usterki. W przypadku uszkodzenia przesyłki podczas transportu należy bezzwłocznie spisać z kurierem doręczającym protokół szkody. Następnie prosimy o kontakt w celu złożenia reklamacji.

pozostałe informacje

Korzystam z firmy kurierskiej DPD. 100% przesyłek jest dostarczanych na następny dzień roboczy i ubezpieczonych na pełną kwotę. Paczki pakuje bezpiecznie i nie zdarza się by były uszkodzone w transporcie. Przesyłki pocztowe są ubezpieczone na 100zł, przesyłki Inpost są nieubezpieczone.