Secret Agent (1992) | STEAM KEY 24/7 | akcja (7016170488)

do wyczerpania przedmiotów

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • wersja językowa gry: angielska
  • wersja: cyfrowa

opis

Secret Agent (1992)

Przedmiotem aukcji jest gra w postaci KLUCZA na platformę STEAM (STEAM KEY)

Aby zainstalować grę potrzebne jest założenie bezpłatnego konta na platformie STEAM

Gatunek: klasyka, akcja, przygodowa, platformowa

Polska wersja językowa: brak

Wsparcie dla VR: brak

Cena STEAM: 4,99€

Ocena STEAM: brak

Osiągnięcia STEAM: brak

Karty kolekcjonerskie STEAM: brak

Automatyczną wysyłkę zakupionych kluczy w ciągu 5 minut przez 7 dni w tygodniu zapewnia system Automater. Klucz wraz z instrukcją aktywacji zostanie wysyłany automatycznie po zatwierdzeniu wpłaty przez PayU na domyślny adres e-mail Kupującego.

Wszystkie gry sprzedawane na moich aukcjach pochodzą z legalnych źródeł zakupu, a ich aktywacja nie wymaga użycia VPN lub innych programów łamiących regulamin STEAM i innych platform dystrybucji cyfrowej. Gry oferowane na moich aukcjach nie posiadają blokady regionalnej, a po aktywacji będą na stałe przypisane do Państwa konta STEAM.

Dostawa i płatność

Lokalizacja: Katowice, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka elektroniczna (e-mail)
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
natychmiast

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

-

Adres do zwrotu

-

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

-
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy dostarczane mu są treści cyfrowe, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez sprzedającego o utracie prawa odstąpienia od umowy (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

Proszę o rozważne i przemyślane zakupy, ponieważ nie ma możliwości zwrotu dostarczonych treści cyfrowych.

Zgodnie z art.38 ustawy o Prawach Konsumenta z 30 maja 2014 roku sprzedawane treści cyfrowe (klucze, linki aktywacyjne, kody, prezenty) nie podlegają zwrotowi.

Przed zakupem gry Kupujący zobowiązany jest sprawdzić jej wymagania sprzętowe. Problemy sprzętowe uniemożliwiające korzystanie z oprogramowania lub jego ewentualne błędy nie są podstawą reklamacji, czy zwrotu. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za działanie, ani jakość produktu. Sprzedawca ponosi odpowiedzialność jedynie za dostarczenie oraz aktywację produktu, a jego rola kończy się w momencie aktywacji zakupionego produktu.

O sprzedającym
olga1201
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

381

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Kontakt

Pozostałe informacje

Wszystkie sprzedawane produkty pochodzą z legalnych źródeł zakupu, a ich aktywacja nie wymaga użycia VPN lub innych programów łamiących regulamin Steam oraz innych platform dystrybucji cyfrowej, co skutkować może blokadą (ban) konta Kupującego. Gry oferowane na moich aukcjach nie posiadają blokady regionalnej (chyba, że w opisie aukcji widnieje takowa informacja).

Oferowane klucze i linki aktywacyjne pochodzą z europejskiej dystrybucji, są nowe i nieprzypisane do żadnego konta, dlatego po aktywacji zakupiona gra będzie na stałe przypisana do konta Kupującego.

Automatyczną wysyłkę zakupionych kluczy w ciągu 5 minut przez 7 dni w tygodniu zapewnia system Automater. Klucz wraz z instrukcją aktywacji zostanie wysyłany automatycznie po zatwierdzeniu wpłaty przez PayU na domyślny adres e-mail Kupującego. W przypadku nieotrzymania maila z kluczem proszę sprawdzić folder SPAM w Państwa skrzynce pocztowej. Jeśli wiadomość nie trafiła do spamu proszę o kontakt mailowy w tej sprawie - podanie nicku Allegro, daty zakupu, numeru aukcji i nazwy przedmiotu przyspieszy wysyłkę zakupionego klucza.

Sprzedający nie ma wpływu na działanie usługi Allegro WebAPI, PayU oraz banków, a tym samym na szybkość księgowania wpłat, nie ponosi zatem odpowiedzialności za ich pracę i potencjalne opóźnienia czy przerwy  techniczne.

Numer oferty:7016170488
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry