SEBRING 2.0CRD PRZEPŁYWOMIERZ 0281002779 05033320A (6908279392)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
38,00 zł
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 17,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
 • lokalizacja: BOBRZANY MAŁOMICE SZPROTAWA , Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: używany
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • producent części: chrysler (oryginalne OEM)
 • typ silnika: diesel
 • typ samochodu: samochody osobowe

CHRYSLEER SEBRING 2.0CRD PRZEPŁYWOMIERZ 0281002779 05033320A

 • CZĘŚĆ UŻYWANA, Z DEMONTAŻU
 • SPRAWNA
 • ORYGINALNA
 • WERSJA EUROPEJSKA
 • GWARANCJA
 • CENA ZA 1 SZT
 • DANE KONTAKTOWE ZNAJDUJĄ SIĘ W ZAKŁADCE "INFORMACJE OD SPRZEDAJĄCEGO" NA DOLE STRONY
 • WE SPEAK ENGLISH
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

KUBAS
Bobrzany 51b
67-320 Małomice
NIP: 919-154-92-26
REGON: 080476660
Oferowany przez nas towar jest używany. Osoba kupująca musi mieć świadomość, że przedmioty, które sprzedajemy noszą ślady użytkowania. Jeśli towar nie spełnia oczekiwań klienta, istnieje możliwość jego zwrotu w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki . Odbieramy paczki wyłącznie bez pobrania. Koszt wysyłki pokrywa kupujący. Przed zakupem radzimy upewnić się, czy dana część będzie pasowała do konkretnego modelu samochodu. W razie jakichkolwiek zastrzeżeń dotyczących jakości towaru, czy wysyłki oraz wszelkich pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

kontakt

pozostałe informacje

Płatności można dokonywać na nasze konto bankowe : BZWBK 70 1090 2545 0000 0001 2395 0940 1. Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostarczaniu przesyłek powstałe z winy przewoźnika. 2. Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności finansowej za niedostarczenie przesyłki z powodu błędnie podanego adresu. W takim przypadku Kupujący zobowiązany jest do ponownego uiszczenia opłaty za przesyłkę. W przypadku odmowy, umowę uważa się za nieważną (jeżeli Kupujący dokonał przedpłaty na konto firmy, pieniądze są zwracane na podane przez niego konto, jednak pomniejszone o koszty związane z przesyłką i zwrotem towaru) 3. Oferty sprzedaży ważne tylko na terenie Polski. 4. Złożenie zamówienia w sklepie oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu oraz regulaminu serwisu Allegro.pl. 5. Zastrzegamy sobie prawo do dokonywania zmian w treści niniejszego regulaminu. 6. Składając zamówienie, Klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia, a także w celu obsługi ewentualnych reklamacji oraz w celu ułatwienia ewentualnych przyszłych zakupów. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu. 7. Zobowiązujemy się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klientowi przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania. 8.W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny oraz Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
KUBAS MARIA MARCINISZYN
BOBRZANY 51B
67-320 MAŁOMICE
PL
Dodatkowe informacje

Klient zawierając „umowę na odległość” może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Oświadczenie można przesłać drogą mailową na adres: samochodik@poczta.fm lub w formie pisemnej na adres sprzedawcy.

 Zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Towar powinien wrócić w takim stanie, w jakim został zakupiony (kompletny w niepogorszonym stanie) wraz z pisemnym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość, paragonem lub fakturą lub innym dowodem zakupu i gwarancją (jeżeli taka jest). (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.) 


W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania towaru.


Do ustawowego zwrotu towaru ma prawo każdy konsument. Jeżeli zakupu dokonano w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą, ustawa nie przewiduje możliwości zwrotu.


Towar należy zwrócić w stanie niepogorszonym, odesłać bez pobrania na adres siedziby firmy, zabezpieczyć, aby nie uległ zniszczeniu w czasie transportu oraz dołączyć wymagane dokumenty. Zwroty rozpatrzone zostaną w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru.

gwarancja

Rodzaj Gwarancji: sprzedającego

Okres gwarancji: 1 miesiąc

Dodatkowe informacje

Udzielana gwarancja jest gwarancją rozruchową.


W przypadku zakupu silnika konieczna jest wymiana paska rozrządu oraz oleju na nowe. 

Nie uwzględniamy reklamacji w przypadku uszkodzeń, których przyczyna zaistniała po zakupie, w szczególności takich jak: uszkodzenia powstałe w wyniku wypadku, dokonywania zmian w produkcie, zaniedbań użytkownika, niewłaściwego użytkowania lub montażu, braku lub niewłaściwej konserwacji, bądź stwierdzenia wady przez warsztat nieuprawniony do montażu zakupionej części.

Gwarancji nie podlegają części, w których została naruszona plomba gwarancyjna sprzedawcy.


W przypadku stwierdzenia niesprawności części należy odesłać towar niezwłocznie (max. do 14 dni od daty zgłoszenia reklamacji) bez pobrania, dołączyć formularz reklamacji oraz dowód zakupu.

Należy odesłać towar kompletny, w stanie niepogorszonym, zabezpieczając odpowiednio, aby nie uległ uszkodzeniu w czasie transportu, bez pobrania, z wymaganymi dokumentami.

 Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia,  przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego  reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.  

Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej  otrzymania w prawidłowej postaci.   

Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego  adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. 


Zawartość przesyłki należy sprawdzić w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia, które mogło powstać w czasie transpotu, należy sporządzić protokół szkody. Bez tego dokumentu reklamacje nie będą rozpatrywane.