SCREEN folia SAMSUNG Galaxy S4 Active / i9295 (6541088866)

zakończona
1,50 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • List ekonomiczny 3,00 zł
 • Allegro Polecony InPost 3,94 zł
 • List priorytetowy 4,50 zł
Zakupy powyżej 300 zł
 • lokalizacja: Gorzow Wlkp
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy

Telefon:

STRONA WWW:

www.strazz.pl


NIE ODPOWIADAM ZA

NIE DOSTARCZENIE PRZESYŁEK NIEREJESTROWANYCH

NA WPŁATĘ CZEKAM 10 dni


W przypadku braku wpłaty

unieważniam transakcję i wystawiam odpowiedni komentarz.
***


Koszt wysyłki jest
podany do wyboru
na początku każdej aukcji.
***

W przypadku zakupu
kilku przedmiotów na moich aukcjach, koszt wysyłki będzie podany
w e-mailu podsumowującym aukcje
***
Wszystkie informacje
odnośnie aukcji
(kolor, rozmiar, zmianę adresu) proszę umieszczać
w
FORMULARZU
DOSTAWY I ZAPŁATY
Znacznie przyśpieszy to wysyłkę zamówienia.
***
SCREEN PROTECTOR
FOLIA OCHRONNA
na wyświetlacz

Samsung Galaxy S4 Active / i9295


(import TAIWAN Materials)Zobacz także...
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u strazz-pl za co najmniej 300 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Polecony InPost 3,94 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 5 dni
Przesyłka kurierska 21,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 3 dni
List polecony priorytetowy 9,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 3 dni
List polecony ekonomiczny 7,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 5 dni
Paczka48 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 4 dni
List ekonomiczny 3,00 zł
kolejna sztuka: 0,50 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 5 dni
List priorytetowy 4,50 zł
kolejna sztuka: 0,50 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczkomaty 24/7 11,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
przybliżony czas realizacji: 4-5 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczkomaty 24/7 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
NA ŻĄDANIE WYSTAWIAM nie VATowska FAKTURE

Wysyłam za granicę tylko przy wpłacie na konto,
koszt wysylki jest indywidualny i zależy od wysylanego przedmiotu.

dane sprzedawcy

ORGAN, który zarejestrował działalność gospodarczą: URZĄD STATYSTYCZNY w ZIELONEJ GÓRZE ADRES do reklamacji: 66-400 GORZÓW WLKP. ul. Ściegiennego 19/10

kontakt

 • +48602444987
  infolinia czynna od poniedziałku do piątku 10:00 - 18:00, sobota 10.00-15.00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Pieniądze zostaną zwrócone niezwłocznie, nie później jednak niż w ciągu 14 dni przelewem bankowym na konto wskazane przez Kupującego. Koszt odesłania zwracanego towaru do Sprzedawcy wskutek odstąpienia od umowy nie podlega zwrotowi. Sprzedawca nie przyjmuje przesyłek odesłanych do niego za pobraniem. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: biuro.strazz@o2.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. ********* Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Nr. konta i dane do zwrotu pieniędzy. Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] ********* Przesyłkę należy nadać na adres: PPHU STRAZZ Galina Jarych 66-400 GORZÓW WLKP. ul. Ściegiennego 19/10 KOSZT ZWROTU RZECZY: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. BRAK MOŻLIWOŚCI ODSTĄPIENIA OD UMOWY: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: - o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy. UWAGA!! Sprzedaję produkty, które są wytwarzane na zamówienie Klienta : z wyborem wzorów zdobienia, kolorów kamieni i elementów zdobniczych. Zgodnie z art. 38.3. ustawy o Prawach konsumenta kiedy przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.... ten przedmiot nie podlega prawu odstąpienia od umowy. INFORMACJA O NIE MOŻLIWOŚCI ODSTĄPIENIA OD UMOWY JEST PODANA NA STRONIE PRZEDMIOTU!! (przed zakupem możesz się upewnić telefonicznie, czy przedmiot podlega zwrotowi)

reklamacje

OPIS PROCEDURY REKLAMACYJNEJ: Każdy zakupiony towar jest fabrycznie nowy i posiada 2-miesięczną gwarancje. Zgłoszenie reklamacyjne dotyczące zawartej Umowy w formie pisemnej wraz z przedmiotem reklamacji ( przedmiot musi byc kompletny i zawierać wszystkie części wyposażenia) Kupujący musi wysłać na adres Sprzedawcy: PPHU STRAZZ Galina Jarych 66-400 GORZÓW WLKP. ul. Ściegiennego 19/10 Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

OŚWIADCZAM, że zobowiązuję się dostarczać rzeczy bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Gorzowie Wlkp. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich.