ŚCISKACZ DO RĄK METEOR BASIC SPRĘŻYNOWY (6988995086)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
9,99 zł
z 15 sztuk
Dostawa
 • List ekonomiczny 5,00 zł
 • List priorytetowy 7,00 zł
 • Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
Zakupy od 200 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: internet, Polska

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • płeć: kobieta, mężczyzna

opis

 • O nas
 • Nasze aukcje
 • Komentarze
 • Dodaj do ulubionych
 • Szybki kontakt
 • 513-481-584
 • be4fit.relax@gmail.c­om
 • Kupuj bez ryzyka

 • Szybka wysyłka

 • Darmowa dostawa
  od 200 zł

Cena: 9.99 zł

ŚCISKACZ DO RĄK METEOR BASIC SPRĘŻYNOWY

Specyfikacja przedmiotu:

 • Materiał: sprężyna stalowa, rączka z tworzywa sztucznego
 • Wymiary: 12,5 x 9 cm
 • Przeznaczenie: do ćwiczeń dłoni i przedramienia
 • Waga netto: 150 g
 • Waga brutto: 190 g
 • Kolor: czarny
 • Cena za komplet - 2 szt.

Efekty ćwiczeń przedmiotem
Ściskacze to również bardzo popularne urządzenia. Trening na nich polega, tak jak wskazuje sama nazwa na ściskaniu jedną dłonią pary specjalnych rękojeści. Opór jakie sprawia urządzenie czyli siła, którą musimy włożyć, aby wykonać poprawnie ćwiczenie na tym urządzeniu zależy od napięcia sprężyny łączącej dwa chwyty.
Trening na ściskaczach doskonale wzmacnia uścisk oraz kształtuje przedramię. Przyrząd wykorzystywany jest w procesie leczenia schorzeń stawów i mięśni oraz rehabilitacji palców i dłoni.

Inne aukcje

Posiadamy inne podobne produkty w ofercie:

Zobacz nasze pozostałe aukcje:
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 5,00 zł

Lokalizacja: internet, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u be4fit_relax za co najmniej 200,00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Allegro MiniPaczka InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
7,20 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
11,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
List ekonomiczny
pierwsza sztuka
5,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
List priorytetowy
pierwsza sztuka
7,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

Jolanta Lach
Anonin 3
21-421 Anonin
Dodatkowe informacje

 Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod  adresem  be4fit.relax@gmail.com   lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy.  Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię,  nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy  stanowiącej podstawę reklamacji, - opis przedmiotu reklamacji, ze  wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające  reklamację. - zdjęcie opisywanej wady, - dowód zakupu, - zdjęcie lub  skan ewentualnego protokołu szkody spisanego z kurierem doręczającym,  Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia,  przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego  reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający  rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w  prawidłowej postaci. Jeżeli w ciągu 14 dni sprzedawca nie ustosunkuje  się do żądań Klienta, oznacza to, iż uznano żądania za uzasadnione.  Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres  e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Klient ma prawo żądać obniżenia  ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sprzedawca niezwłocznie i bez  nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny  od wad albo usunie wadę. W przypadku uzasadnionej reklamacji każda  wymiana i wysyłka jest na koszt sprzedawcy. Kupujący nie musi odsyłać  towaru, przesyłki są odbierane przez firmy kurierskie na koszt i  zlecenie sprzedawcy od klienta. Możliwość skorzystania z pozasądowych  sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do  tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z  pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń  przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze  Inspekcji Handlowej w Białymstoku. Informacje o sposobie dostępu do ww.  trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym  adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów  konsumenckich”. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Jolanta Lach
Anonin 3
21-421 Anonin

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

   

Zasady zwrotu produktu

Zgodnie z ustawą o prawach  konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania  towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli  sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy.  Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie  później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania  oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego.  Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu  otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument  ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem  korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia  charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

O sprzedającym
be4fit_relax
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

16

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 513-481-584
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Każdy oferowany przez nas produkt pochodzi z legalnej  dystrybucji. Jest fabrycznie nowy i posiada oryginalne opakowanie.   

Naszym Klientom zapewniamy bezpieczeństwo zarówno w zakresie jakości  towarów, jak również przechowywania danych osobowych.  


Pozostałe informacje

Misją naszej firmy jest promowanie zdrowego trybu życia oraz szeroko pojętej profilaktyki chorób poprzez dostarczanie produktów ułatwiających I przyspieszających powrót do sprawności i formy.