Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Sprzedaż zakończona

Nie było ofert kupna

ŚCISKACZ DO RĄK METEOR BASIC SPRĘŻYNOWY

8,99 zł
Przesyłka płatna z góry
 • Allegro miniKurier24 InPost 7,20 zł
 • List polecony ekonomiczny 11,00 zł
 • List ekonomiczny 5,00 zł
 • List priorytetowy 7,00 zł
sprawdź szczegóły
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Nie wystawiam faktury
 • Płeć:
  kobieta, mężczyzna

Opis

Ściskacze ręczne to ergonomicznie ukształtowane przyrządy treningowe wzmacniające mięśnie dłoni i przedramienia.

Są lekkie i łatwe w obsłudze. Mogą być używane zarówno w domu, jak i na siłowni. Dzięki kompaktowemu rozmiarowi zmieszczą się w każdej torbie lub plecaku.

Efekty ćwiczeń przedmiotem

 • Ściskacze to również bardzo popularne urządzenia. Trening na nich polega, tak jak wskazuje sama nazwa na ściskaniu jedną dłonią pary specjalnych rękojeści.
 • Opór jakie sprawia urządzenie czyli siła, którą musimy włożyć, aby wykonać poprawnie ćwiczenie na tym urządzeniu zależy od napięcia sprężyny łączącej dwa chwyty.
 • Trening na ściskaczach doskonale wzmacnia uścisk oraz kształtuje przedramię. Przyrząd wykorzystywany jest w procesie leczenia schorzeń stawów i mięśni oraz rehabilitacji palców i dłoni.

Specyfikacja przedmiotu:

 • Materiał: sprężyna stalowa, rączka z tworzywa sztucznego 
 • Wymiary: 12,5 x 9 cm
 • Przeznaczenie: do ćwiczeń dłoni i przedramienia
 • Waga netto: 150 g
 • Waga brutto: 190 g
 • Kolor: czarny
 • Cena za komplet - 2 szt.
Dostawa i płatność
od 5,00 zł

Lokalizacja: internet, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u be4fit_relax za co najmniej 200.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro miniKurier24 InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
7,20 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
2-3 dni robocze
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
11,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
4-5 dni roboczych
List ekonomiczny
pierwsza sztuka
5,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
4-5 dni roboczych
List priorytetowy
pierwsza sztuka
7,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

Jolanta Lach
Anonin 3
21-421 Anonin
Dodatkowe informacje

 Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod  adresem  be4fit.relax@gmail.com   lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy.  Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię,  nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy  stanowiącej podstawę reklamacji, - opis przedmiotu reklamacji, ze  wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające  reklamację. - zdjęcie opisywanej wady, - dowód zakupu, - zdjęcie lub  skan ewentualnego protokołu szkody spisanego z kurierem doręczającym,  Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia,  przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego  reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający  rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w  prawidłowej postaci. Jeżeli w ciągu 14 dni sprzedawca nie ustosunkuje  się do żądań Klienta, oznacza to, iż uznano żądania za uzasadnione.  Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres  e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Klient ma prawo żądać obniżenia  ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sprzedawca niezwłocznie i bez  nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny  od wad albo usunie wadę. W przypadku uzasadnionej reklamacji każda  wymiana i wysyłka jest na koszt sprzedawcy. Kupujący nie musi odsyłać  towaru, przesyłki są odbierane przez firmy kurierskie na koszt i  zlecenie sprzedawcy od klienta. Możliwość skorzystania z pozasądowych  sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do  tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z  pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń  przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze  Inspekcji Handlowej w Białymstoku. Informacje o sposobie dostępu do ww.  trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym  adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów  konsumenckich”. 

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Jolanta Lach
Anonin 3
21-421 Anonin

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

   

Zasady zwrotu produktu

Zgodnie z ustawą o prawach  konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania  towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli  sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy.  Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie  później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania  oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego.  Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu  otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument  ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem  korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia  charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

O sprzedającym
be4fit_relax
be4fit_relax
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

79

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Jolanta Lach
be4fit.relax
Anonin 3
21-421 Anonin
REGON: 368318694
NIP: 8252087683

Kontakt

 • 513******** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Każdy oferowany przez nas produkt pochodzi z legalnej  dystrybucji. Jest fabrycznie nowy i posiada oryginalne opakowanie.   

Naszym Klientom zapewniamy bezpieczeństwo zarówno w zakresie jakości  towarów, jak również przechowywania danych osobowych.  


Pozostałe informacje

Misją naszej firmy jest promowanie zdrowego trybu życia oraz szeroko pojętej profilaktyki chorób poprzez dostarczanie produktów ułatwiających I przyspieszających powrót do sprawności i formy. 

Wyświetlenia:56
Numer oferty:6988995086
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry