SCIANA GRODZIOWA PRZEKŁADKA MERCEDES CL W215 (7062259080)

6 dni do końca
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Dostawa
 • Przesyłka kurierska 190,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 200,00 zł
 • lokalizacja: Przyszowice, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: używany
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

                                           NA WSZYSTKIE SPRZEDAWANE CZĘŚCI UDZIELAMY GWARANCJI ROZRUCHOWEJ

Przedmiot oferty jest

BŁOTNIK PRAWY KOLOR 197 DO LAKIEROWANIA (PORYSOWANY)

NIE NAPRAWIANY

DO:

MERCEDES CL W215

Kontakt w razie pytań pod numerami:  

512-130-121 ew. 602-323-094

oraz  

323014350 ew. 323014351 

Kontakt mailowy:     robcar2007@o2.pl

 • Odpowiadamy jak najszybciej ale niekiedy w natłoku zamówień, odpowiedź może być nieco opóźniona. Prosimy o cierpliwość.
 • Ze względu na często błędnie naliczane koszta wysyłki, informujemy że zawsze zwracamy nadpłaty z tytułu podwójnego kosztu wysyłki.
 • Szanujemy wszelkie przepisy ustaw o handlu i konsumentach, dlatego nie ma obaw o respektowanie praw.
 • Wysyłki realizujemy do godz 14.00 - 14.30 przewoźnikami: DPD, FedEx, Raben, DHL.
 • Jeżeli towar nie spełnia Państwa oczekiwań, prosimy o kontakt. Załatwimy sprawę tak aby każdy był zadowolony.
 • Każdy zakup jest objęty 14-dniową gwarancją rozruchową (chyba, że inaczej zaznaczono w opisie przedmiotu)

ZAPRASZAMY

  #0917

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: 04.12.2017 – 17.12.2017. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 190,00 zł

Lokalizacja: Przyszowice, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
190,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
200,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze
Dodatkowe informacje

Paczka pocztowa priorytetowa - wysyłka po zaksięgowaniu wpłaty Przesyłka kurierska - wysyłka po zaksięgowaniu wpłaty Przesyłka kurierska pobraniowa - dostawa w ciągu 24 - 48 godzin w dni powszednie : 99,9% paczek na jutro !!!

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

 

Gwarancji udzielamy standardowo każdemu kupującemu, włącznie z przedsiębiorcami.

Okres gwarancji to 1 (jeden) miesiąc kalendarzowy.

Zgłaszane reklamacje należy przesyłać na adres mail info.robcar@gmail.com lub listownie.

Do opisu usterki należy dołączyć kopię faktury otrzymanej z warsztatu/serwisu który dokonywał naprawy.

Wysyłany przez nas towar zawsze jest znakowany/plombowany. Usunięcie plomb czy odesłanie towaru bez naszego oznakowania, skutkuje utratą prawa do reklamacji.

Reklamacji nie podlega kolorystyka towaru. W wyniku stosowania doświetlania zdjęć czy indywidualnych ustawień monitora u odbiorcy, kolory na zdjęciu mogą się różnić od rzeczywistych na co nie mamy wpływu.

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

ROBCAR Sp. z o.o.
Gliwicka 34
44-178 Przyszowice
Dodatkowe informacje

 W przypadku reklamacji należy odesłać jej przedmiot najtańszym środkiem transportu (np. poczta priorytet) bez pobrania (Nie odbieramy przesyłek pobraniowych!). Tylko za taką formę odesłania Sprzedawca zobowiązuje się zwrócić należność. Można również w toku ustaleń indywidualnych, wnieść o transport własny Sprzedawcy tj. zostaje wysłany do Kupującego przewoźnik, po odbiór przedmiotu reklamacji. W tym przypadku należy wskazać miejsce odbioru, zakres godzin (muszą to być godziny robocze) oraz dane osoby przekazującej przedmiot reklamacji oraz uprzednio spakować towar tak aby pozostał zabezpieczony na czas transportu. 

 • Zgodnie z ustawą, do procedury zwrotu/reklamacji NIE JEST WYMAGANE posiadanie oryginalnego opakowania czy paragonu. 
 • Firma ROBCAR Sp. z o.o. zastrzega sobie 14 dniowy okres na rozpatrzenie reklamacji.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

ROBCAR Sp. z o.o.
Gliwicka 34
44-178 Przyszowice

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Celem skutecznego odstąpienia od zakupu/zwrotu bez podania przyczyny, 

wymagamy  oświadczenia woli na piśmie (mail, notatka dołączona do zwracanego  towaru) najlepiej wg. wzoru zalecanego przez UOKiK lub Allegro:  http://www.federacja-konsumentow.org.pl/n,45,865,12,1,wzor-oswiadczenia-o-odstapieniu-od-umowy-zawartej-na-odleglosc.html 

W  razie wątpliwości, zalecamy lekturę praw obowiązujących obecnie w  zakresie ochrony konsumenta:  http://ezakupy.uokik.gov.pl/pytania-i-odpowiedzi/zwrot-towaru-i-odstapienie-od-umowy/ 

Podstawą  prawną powyższych zapisów jest: Dz.U. 2014 poz. 827 - Ustawa z dnia 30  maja 2014 r. o prawach konsumenta (z datą wejścia w życie 25.12.2014).  Niedopełnienie obowiązków konsumenta wynikających z zapisów owej ustawy i  orzecznictwa UOKiK, skutkuje utratą prawa do odstąpienia od  umowy/zwrotu bez podania przyczyny. 

Prawo konsumenta do zwrotu  bez podania przyczyny, przysługuje do momentu usunięcia plomb  zabezpieczających przed ingerencją we wnętrze/podzespoły. 

Ich usunięcie/modyfikacja jest równoznaczne z naruszeniem zapisu ustawy o  szczególnych prawach konsumenta, mówiącym o tzw. "granicach zwykłego  zarządu". 


Koszt zwrotu ponosi Kupujący. Prawo do zwrotu nie  dotyczy zakupów dokonanych w ramach prowadzonej działalności  gospodarczej (zakupy na fakturę VAT).

O sprzedającym
robcar2007
97,2%
kupujących poleca tego sprzedającego

108

 

3

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

 • 507070213
 • 512130121
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota
08:00 - 14:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Robcar Sp. z o.o. 

ul. Gliwicka 34,  44-178 Przyszowice 

NIP: 9691374907 

REGON: 278215274 

KRS: 0000392535 

Pozostałe informacje

Cena Kup Teraz oraz koszt transportu są cenami BRUTTO. Faktury o preferencyjnej stawce VAT 0% wystawiane są tylko kontrahentom spoza terenu Polski a w granicach UE. W przypadku obrotu wewnątrzwspólnotowego, wymagane jest zachowanie procedur powiązanych (CMR). 

Standardowy termin  doręczenia  wynosi  1  do  2   dni  roboczych od momentu    wysłania.  Maksymalna  waga  wysyłanego   sprzętu  to 70  kg  (przy   większych wagowo  zamówieniach  możliwość   indywidualnego  ustalenia    ceny  za  transport).  Kurierzy mają  obowiązek wniesienia do mieszkania sprzętu o wadze nie przekraczającej  30 kg (nie dotyczy zamówień z wykupioną dodatkowo usługą wniesienia przesyłki do mieszkania).    

W  przypadku  Państwa  nieobecności,  kurier  pozostawia  awizo  z     informacją, kiedy i gdzie można  odebrać  przesyłkę.  Dostawa     awizowanej  przesyłki  dokonywana  jest  bezpłatnie. Każda  następna     próba  doręczenia  jest  płatna.  Koszty  te  ponosi  Kupujący. W    przypadku nieudanych  prób  doręczenia,  towar  zostaje  zwrócony  do   Sprzedawcy. 

Ponowne dostarczenie  towaru będzie możliwe po  zapłaceniu   kosztów wynikających ze zwrotu towaru (koszty równe kosztom  dostawy).    

W  chwili  odbioru  przesyłki  Kupujący  powinien  sprawdzić  jej     zawartość  i  ogólny stan zamówionego  towaru  w  obecności  kuriera.     Jest  to  możliwe  po  podpisaniu  listu przewozowego, a w przypadku    przesyłki za pobraniem dopiero po uregulowaniu należności. W  przypadku uszkodzenia przesyłki  podczas  transportu  lub  zastrzeżeń,  co  do ilości dostarczonego  towaru,  należy  w  obecności  kuriera,  spisać protokół  szkody, w protokole należy  wpisać  datę,  godzinę  doręczenia  oraz  opis uszkodzeń  lub braków  towaru  i opakowania. 

Dane identyfikacyjne firmy oraz adres korespondencyjny: .

 ROBCAR Sp. z o.o. 

Ul. Gliwicka 34 

44-178 Przyszowice . 

KRS: 0000392535 

NIP:  969-13-74-907 

REGON: 278215274 . 


Powyższe dane oraz warunki oferty zostały zamieszczone w myśl ustawy o   szczególnych prawach konsumenta, oraz zapisu o zawieraniu umów na   odległość. W związku z tym użycie przycisku Kup Teraz oraz potwierdzenie zakupu w  ofercie w kolejnym kroku, skutkuje domniemaniem że Kupujący został należycie poinformowany o jego prawach i obowiązku zapłaty.