Ściągacz wtryskiwaczy wtryskiwacz Mercedes CDI ada (7112755228)

11 dni do końca
cena kup teraz
125,00 zł
z 3 kompletów
Dostawa
  • Przesyłka kurierska 16,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 21,00 zł
  • lokalizacja: Nowy Sącz, Polska
  • czas wysyłki: natychmiast

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • marka: Inny

opis

Wycieraczki
Pompy wody
Mechanizmy rozrzadu
Alternatory
Przeguby
Pompy wtryskowe
Wtryskiwacze
Literatura Autodata
Testery diagnostyczne
Blokady rozrzadu
Narzędzia warsztatowe
Normalia


DOBRE BO POLSKIE


Adapter ściągacza wtryskiwaczy Mercedes CDI Bosch
Zastosowanie:
Mercedes CDI Common Rail wtryskiwacze Bosch i inne.


Wysyłka firmą kurierskązapraszam na inne aukcjePosiadamy wiele innych specjalistycznych narzędzi
KLIKNIJ BY ZOBACZYĆMASZ PYTANIA?

505465675Dodano 2012-12-20 09:21
W przypadku paczek za pobraniem potwierdzenie zapłaty tzw "KP" wystawia kurier przyjmujący pieniądze.

Dostawa i płatność
od 16,00 zł

Lokalizacja: Nowy Sącz, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
1,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
1 dzień roboczy

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
21,00 zł
kolejna sztuka
1,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
1 dzień roboczy

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Tesam S.C.
Łabowa 256A
33-336 Łabowa
Dodatkowe informacje

I. Opis procedury reklamacyjnej: 

1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem zamowienia@tesam.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 


2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 


3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 


4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. II. Procedura reklamacji towarów zakupionych za pośrednictwem sklepu internetowego tesam.pl 


1. Jeżeli zakupiony towar zawiera wady lub jest niezgodny z umową, koszty zwrotu przesyłki pokrywa Tesam S.C.. Zgłoszona wada lub niezgodność towaru podlega weryfikacji przez serwis, który stwierdzi czy wada lub niezgodność towaru istniała w chwili jego wydania. 


2. Dostarczenie towaru w ramach reklamacji jest bezwarunkowe; jednakże w celu jej identyfikacji w systemie należy wypełnić formularz zgłoszenia reklamacyjnego do pobrania tutaj --> http://www.tesam.pl/serwis-narzedzi-pm-8.html. 


3. Towar powinien zawierać oryginalne opakowanie umożliwiające bezpieczny transport do specjalistycznego serwisu (w szczególności dotyczy to ściągaczy hydraulicznych, zestawów do świec, blokad rozrządu, itd. itp.). 


4. Dopuszczalne jest zastosowanie opakowania zastępczego, jednak powinno ono gwarantować odpowiednią ochronę podczas transportu. 


5. Towar powinien zostać przysłany kompletny, zwłaszcza z akcesoriami, które mają wpływ na funkcjonalność danego sprzętu lub które mogą być jedną z przyczyn zaistnienia wady towaru lub niezgodności z umową. Do towaru należy dołączyć szczegółowy opis występujących wad lub niezgodności wraz z informacją w jakiej sytuacji dana wada lub niezgodność występują. Dodatkowo należy określić żądania reklamacyjne oraz podstawę prawną realizacji uprawnień. Towar posiadający gwarancję producenta nie podlega warunkom gwarancyjnym Tesam S.C. i może być serwisowany w autoryzowanym serwisie producenta zgodnie z warunkami gwarancji. 


6. Do reklamowanego towaru należy dołączyć kserokopię dokumentu sprzedaży (dowód zakupu) i oryginał karty gwarancyjnej, jeżeli została wydana z towarem (gwarancja producenta). W przypadku ich braku reklamacja nie będzie rozpatrywana. Chyba że sprzedaż towaru zostanie potwierdzona w serwisie Tesam S.C.. 


7. Sposób dostarczenia towaru w ramach reklamacji: - Koszty wysyłki reklamowanych przyrządów do producenta pokrywa Klient. - Koszt zwrotu rozpatrzonej reklamacji jest dla Klienta darmowy, i pokrywa go w całości firma Tesam S.C.. 


8. Gdy przedmiotem sprzedaży jest rzecz używana, sprzedawca odpowiada za niezgodność towaru z umową w przypadku jej stwierdzenia przed upływem 1 roku od daty wydania rzeczy używanej. III. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Nowym Sączu. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Tesam S.C.
Łabowa 256A
33-336 Łabowa

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

I. Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy (Zwrot towaru przez konsumenta):


1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni. Termin dziesięciodniowy, w którym konsument może odstąpić od umowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usługi - od dnia jej zawarcia. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. 


2. W celu identyfikacji zwracanego towaru wskazane jest podanie numeru zamówienia oraz dokumentu który załączono (Faktura Vat, Paragon). Numer zamówienia można uzyskać za pośrednictwem strony internetowej, własnej poczty E-mail lub pracownika sklepu internetowego realizującego zamówienie. Brak numeru zamówienia nie stanowi przeszkody w zwrocie towaru. 


3. Zgodnie z ustawą zwracany towar powinien być w stanie niezmienionym, chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrotowi nie podlegają, zgodnie z ustawą, m. in.: - narzędzia rozpakowane z oryginalnie zafoliowanych opakowań - narzędzia, które były używane, lub uszkodzone przez kupującego - narzędzie jest niekompletne (zgubiono jego elementy) 


4. Zwrot towaru do sprzedawcy powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od momentu odstąpienia od umowy sprzedaży. Zwrot następuje za pisemnym potwierdzeniem. Formularz zwrotu można pobrać tutaj --> http://www.tesam.pl/zwroty-towarow-pm-19.html. 

Można też skorzystać z formy podanej poniżej.


[adres sprzedającego] 


Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery]. 


Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] .

Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] 

Login Allegro: [login kupującego] 

Adres: [adres kupującego] 

Data: [data odstąpienia od umowy] 

Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] 


Dane konta bankowego do zwrotu pieniędzy: [należy podać kompletne dane]


5. W sytuacji, gdy konsument zdecyduje się na zwrot towaru a decyzję poprze pisemną deklaracją, oraz gdy zostaną w całości spełnione postanowienia ust. 3, umowę sprzedaży uważa się za nie zawartą. Konsumentowi zostanie wystawiona korekta do dokumentu zakupu. 


6. Prawo odstąpienia od umowy, o którym mowa w ust. 1, dotyczy także sprzedaży ratalnej, przy umowach zawieranych na odległość. 


7. Tesam S.C. nie stosuje polityki towarów zastępczych. 


8. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro.pl, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: zamowienia@tesam.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres Tesam Łabowa 256A 33-336 Łabowa. 


II. Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: 

W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.

O sprzedającym
Narzedzia_SPEC
99,4%
kupujących poleca tego sprzedającego

171

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • +48 18 442 77 40
  • 503 596 447
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Informacja o Firmie: Sklep internetowy działający pod adresem www.allegro.pl pod nazwą użytkownika Narzedzia_SPEC prowadzony jest przez firmę Tesam S.C. z siedzibą w miejscowości Łabowa 256A, wpisany do działalności gospodarczej pod numerami numer 16410/01 i 16409/01 wydanymi przez Prezydenta Miasta Nowego Sącza, NIP: 734-00-28-716 REGON: 490021695. e-mail zamowienia@tesam.pl, nr telefonu +48 18 442 77 40.

Pozostałe informacje

strona: www.tesam.pl 


Dane przelewowe: 

Nazwa konta: TESAM S.C. UL.ROKITNIAŃCZYKÓW 8 33-300 NOWY SĄCZ 

Numer konta: 38 8811 0006 0000 0006 8707 0002 

Nazwa banku: Bank Spółdzielczy w Nowym Sączu

Numer oferty:7112755228
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy