Schody strychowe FAKRO LWK Plus 60x94/280 (6542285917)

zakończona
451,66 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 70,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 80,00 zł
  • lokalizacja: Nowy Sącz
  • czas wysyłki: do 14 dni
  • stan: nowy
  • uszkodzony: nie

O nas
Kontakt
Dystrybucja
Płatności

Schody strychowe firmy
LWK Plus

Rozmiar: 60x94/280

Schody strychowe LWK Plus

W schodach LWK Plus zastosowano innowacyjne rozwiązania, które zapewniają najwyższy komfort użytkowania, gwarantują bardzo dobre właściwości termoizolacyjne oraz umożliwiają jeszcze prostszy i szybszy montaż schodów w stropie. Schody LWK Plus posiadają estetycznie wykończoną termoizolacyjną klapę w kolorze białym oraz standardowo wyposażone są w poręcz oraz stopki (tylko w wersji 3-segmentowej).

(Schody LWS/LWK o wymiarach 60x94x280, 60x100x280, 70x94x280, 70x100x280 to schody 4 segmentowe, schody o pozostałych wymiarach to schody 3 segmentowe).

Dane techniczne:

maksymalne obciążenie: 160 kg,

współczynnik przenikania ciepła U schodów: 1,1 W/m2K,

grubość izolacji termicznej: 3 cm,

grubość klapy: 3,6 cm.

Spełniają normę EN 14975

Schemat schodów

Wymiary schodów

Parametry drabinki*

* - dotyczy schodów w standardowych rozmiarach

Uwaga!

Towar na indywidualne zamówienie, które realizowane będzie przez Velset ściśle wg właściwości określonych przez Zamawiającego.

Przy każdej aukcji podajemy maksymalny czas potrzebny do realizacji zamówienia, czas realizacji zamówienia może ulec skróceniu w zależności od jego dostępności w magazynie.

Montaż

velset schodystrychowe fakro LWK

Copyrights Velset
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Deutsche Bank PBC S.A. 09191010482102011717300007
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 70,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 15 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 14 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 80,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 15 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 14 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Możliwość odbioru osobistego towaru pod adresem:

VELSET Sp. z o.o.
ul. Węgierska 148F
33-300 Nowy Sącz
tel.: +48 18 52 11 273

Przed odbiorem osobistym prosimy o kontakt telefoniczny

Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Firma Velset Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie jest sklepem o asortymencie budowlanym, specjalizującym się w sprzedaży okien dachowych. Oferujemy szeroką gamę produktów, wiodących na rynku światowym producentów branży budowlanej. W związku z rosnącym zainteresowaniem zakupami on-line okien dachowych, firma Velset pragnie zaoferować swoje usługi również poprzez sprzedaż przez portal allegro, zapewniając przyjemne i bezpieczne zakupy. Dzięki fachowemu podejściu do sprzedaży internetowej, już zyskaliśmy wielu klientów i cieszymy się coraz większym zaufaniem wśród internautów. Bezpośrednio współpracujemy z dystrybutorami i producentami, oferując markowe produkty po konkurencyjnych cenach. Nowoczesne rozwiązania informatyczne oraz logistyczne umożliwiają nam szybką realizację zamówień. Dbamy o wysokie standardy naszych usług. W stałej ofercie posiadamy kilka tysięcy artykułów w bardzo atrakcyjnych cenach, co pozwala na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
1. Konsument może zrezygnować z towaru zakupionego na odległość bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni liczonym od dnia wydania rzeczy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem (prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość wynikające z Ustawy z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenta oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny). Oświadczenie powinno być wysłane listem poleconym ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru. 2. W przypadku skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, konsument zobowiązany jest odesłać towar na adres Sklepu w terminie nie dłuższym niż 14 dni, w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. 3. Zwracany w powyższym trybie towar musi być w pełni kompletny, nieuszkodzony, nienoszący takich śladów używania, które świadczyłyby o wykorzystaniu go w innym celu, niż tylko sprawdzenia. 4. Zwracany towar Konsument odsyła do Sprzedawcy na własny koszt. Należy dołączyć do niego pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na który Sklep przeleje koszt towaru wraz z kosztem wysyłki do Kupującego. Sklep zwróci pieniądze niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni od dnia odstąpienia od umowy. 5. Towar należy odesłać na adres Magazynu regionalnego, wskazanego przez pracownika Sklepu. Sprzedający nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem. 6. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w wypadku przedmiotu umowy o właściwościach określonych przez Konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą. Przepisów o umowach zawieranych na odległość nie stosuje się również do umów sprzedaży z licytacji.

reklamacje

1. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki podczas transportu z winy firmy kurierskiej, Kupujący powinien żądać protokolarnego ustalenia stanu przesyłki oraz okoliczności powstania szkody. 2. Kupujący ma prawo reklamowania towaru, korzystając z gwarancji udzielonej przez producenta. Szczegóły dotyczące procedury gwarancyjnej określa gwarant w dokumencie dołączonym do produktu. Nie wyłącza to uprawnień konsumenta z tytułu niezgodności towaru z umową. 3. Sprzedawca odpowiada wobec kupującego, jeżeli towar konsumpcyjny w chwili jego wydania jest niezgodny z umową (ustawa z 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego). 3.1 Jeżeli towar jest niezgodny z umową, Kupujący może żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę albo wymianę na nowy, chyba że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. 3.2 Reklamowany towar, wraz z pismem określającym rodzaj niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu załatwienia reklamacji, należy odesłać na koszt Sprzedawcy. 3.3 Kupujący traci powyższe uprawnienia, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru konsumpcyjnego z umową nie zawiadomi o tym sprzedawcy. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie zawiadomienia przed jego upływem – najlepiej listem poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru. 3.4 Sprzedawca odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu. 3.5 Sprzedawca rozpatrzy wniosek reklamacyjny w ciągu 14 dni od jego złożenia przez Kupującego. 3.6 Koszty przesyłki reklamowanego towaru ponosi Sprzedawca, jeśli uzna on reklamację. W przeciwny wypadku koszy przesyłki pokrywa Kupujący.

pozostałe informacje

INFORMACJE OGÓLNE 1. Aby móc złożyć zamówienie należy wylicytować dany towar na allegro lub skorzystać z opcji kup teraz, jeśli jest dostępna. 2. Przez złożenie zamówienia Klient wyraża zgodę na wykorzystywanie swoich danych osobowych w celach niezbędnych do przeprowadzenia transakcji kupna-sprzedaży. TOWARY I CENY 1. Wszystkie towary są fabrycznie nowe i wolne od wad fizycznych oraz prawnych. 2. Ceny towarów są cenami brutto (zawierają podatek VAT), wyrażonymi w złotych polskich. PŁATNOŚĆ 1. Całościową zapłatę za towar Velset Sp z o.o. przyjmuje najpóźniej w momencie wydania zamówionego towaru przez kuriera Kupującemu. 2. Dostępne są trzy formy płatności: a) Zapłata przelewem, b) Zapłata za pobraniem (do 5000 PLN) dla allegrowiczów z min. 30 pozytywnymi opiniami, c) Zapłata gotówką w oddziale (oddział w Krakowie lub w Nowym Sączu) przy odbiorze towaru. DOKUMENTY SPRZEDAŻY 1. Sprzedający zobowiązuje się wystawić fakturę VAT wyszczególniającą wszystkie pozycje zamówienia oraz koszty transakcji. WYSYŁKA 1. Sprzedawca zobowiązuje się dostarczyć przesyłkę Kupującemu, zgodnie z wybraną formą dostawy, a Kupujący zobowiązuje się przesyłkę opłacić i odebrać. 2. Towar wysyłamy za pośrednictwem zewnętrznych przewoźników. Zwyczajowo jest to spedycja DHL. Po wysłaniu przesyłki podajemy nr listu, gdzie na stronie http://www.dhl.com.pl/sledzenieprzesylkikrajowej/szukaj.aspx?tϐ Można sprawdzić status przesyłki. 3. Towar wysyłamy w terminie zależnym od sposobu zapłaty. 4. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu dostawy w przypadku czasowego braku towaru w magazynie. O fakcie wydłużenia terminu dostawy informujemy Kupującego w możliwe najkrótszym terminie od otrzymania zamówienia, który w takiej sytuacji ma możliwość odstąpienia od umowy. Termin ostatecznego doręczenia towaru zależny jest od przewoźnika. Dokładny termin realizacji zamówienia przez sklep podany jest przy każdej z aukcji. Standardowo jest to czas do 2 dni roboczych jeśli towar dostępny jest na magazynie w chwili złożenia zamówienia. 5. Termin realizacji zamówienia liczony jest od zaksięgowania wpłaty na konto. 6. Kupujący pokrywa koszty dostawy, na które składają się: koszty pakowania, materiały opakowaniowe i wysyłka (Chyba, że na aukcji podano inaczej) 7. Wszystkie nadawane przez nas przesyłki są wolne od zewnętrznych wad fizycznych. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki podczas transportu z winy firmy kurierskiej – w szczególności stwierdzenia jakiegokolwiek uszkodzenia czy otwarcia opakowania – Kupujący powinien żądać od przewoźnika protokolarnego ustalenia stanu przesyłki oraz okoliczności powstania szkody. PRZETWARZANIE I OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH 1. Z chwilą złożenia zamówienia Kupujący wyraża zgodę na wykorzystywanie swoich danych osobowych przez Sprzedającego, w celach niezbędnych do przeprowadzenia transakcji kupna-sprzedaży. 2. Dane osobowe umieszczone w bazie danych Sklepu są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb i nie są udostępniane innym podmiotom. Dane te są odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). 3. Kupujący ma prawo wglądu do swoich danych, ich korekty oraz żądania usunięcia ich z bazy danych sklepu. 4. Administratorem danych osobowych jest Velset Sp. z o.o. POSTANOWIENIA KOŃCOWE 1. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie stosuje się przepisy prawa polskiego, w szczególności przepisy Kodeksu cywilnego, Ustawy z dnia 27 lipca 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej, Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, Ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych. 2. Ewentualne kwestie sporne wynikające ze stosowania niniejszego Regulaminu strony będą się starały rozwiązywać na drodze polubownej. W razie, gdyby polubowne załatwienie sporu nie było możliwe, spór rozstrzygać będzie właściwy sąd powszechny.