Saxon - Lionheart (Accept, Wolf, Judas Priest) (6542450125)

zakończona
32,99 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa priorytetowa 7,00 zł
  • lokalizacja: starachowice
  • stan: używany
  • liczba płyt w wydaniu: jedna
  • opakowanie: bez folii

Saxon - Lionheart

UWAGA! Pierwsze wydanie, płyta w tradycyjnym pudełeczku (jewel case).

Najlepszy album Saxona od czasu "Power & the Glory".

Końcówka lat 80-tych i pierwsza połowa lat 90-tych sprawiły, że na wielu heavy metalowych zespołach postawiłem krzyżyk. W tej grupie znalazło się miejsce również dla Saxona, który zaczął nagrywać buble pokroju "Destiny" czy "Forever Free". Nadzieja odżyła dopiero za sprawą "Unleash the Beast" (mocno nierówny, ale z kilkoma hitami), a miłość do Saxona rozgorzała na nowo w chwili wydania "Lionheart". Od tego momentu bacznie śledzę poczynania tej brytyjskiej formacji, i co warte podkreślenia - rzadko bywam rozczarowany. Saxon powrócił do klasycznego heavy metalowego brzmienia, na każdej kolejnej płycie znajduje się przynajmniej kilka murowanych hitów koncertowych, zdarzyły się też nastrojowe ballady. Jasne, największe triumfy zespół święcił na początku lat 80-tych, ale w odróżnieniu od choćby Judas Priest czy Iron Maiden mogą poszczycić się żelazną solidnością i systematycznością. Saxon żyje i ma się dobrze!

Stan: idealny. JEWEL CASE

Wydanie: SPV (SPV 085-69692 CD), 2004 rok.

Tracklista:

1. Witchfinder General

2. Man and Machine

3. The Return

4. Lionheart

5. Beyond the Grave

6. Justice

7. To Live by the Sword

8. Jack Tars

9. English Man 'o' War

10. Searching for Atlantis

11. Flying on the Edge

Próbka możliwości zespołu: https://www.youtube.com/watch?v=vmieOu1L2Rs

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • mBank 86 1140 2004 0000 3502 6242 7705
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 7,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Witam serdecznie na moich aukcjach! Od przeszło 20 lat kolekcjonuję muzykę (niegdyś winyle - obecnie CD, a od niedawna SHM-CD). Jako że stale coś kupuję, a miejsca na półkach nie przybywa, co jakiś czas sprzedaję płyty przeze mnie rzadziej słuchane (rzadziej bądź też wcale). Na moich aukcjach sprzedaję również wydawnictwa nowe, zafoliowane, najczęściej dublujące się z płytami, które już posiadam w swoich zbiorach. Istotne informacje: Płyty zazwyczaj kupuję za granicą i pochodzą wyłącznie z legalnych źródeł. Nie sprzedaję wydań pirackich, "oryginałów" zza wschodniej granicy, "greckich wznowień", wydań typu "polska cena" i innych, tym podobnych wynalazków. W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie CD, zawsze służę pomocą:- mail: antygod@neostrada.pl- tel. kont. 507664552 (nie odbieram tel. gdy jestem w pracy)

kontakt

pozostałe informacje

Kilka prostych zasad dotyczących moich aukcji: 1. Sprzedaję wyłącznie towar, którego jestem właścicielem i który jest natychmiastowo gotowy do wysyłki.2. Na aukcjach podaję rzetelne opisy towaru i wrzucam 1 bądź 2 zdjęcia (w razie potrzeby większej ilości zdjęć proszę o kontakt mailowy).3. Po skończeniu aukcji czekam na wpłatę kontrahenta (w możliwie szybkim terminie) i w ciągu 24h wysyłam paczkę.4. Komentarz wystawiam jako drugi w przypadku sprzedaży przedmiotu (i jako pierwszy w przypadku zakupu towaru). Liczę na profesjonalne podejście kontrahenta do zakupu towarów na Allegro, a ze swojej strony gwarantuję miłą i rzetelną realizację zamówienia. Adam AKA sarah-witchorne