SAVAGE GARDEN - SAVAGE GARDEN (6541655463)

zakończona
14,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 6,00 zł
  • lokalizacja: GDAŃSK
  • stan: używane
  • liczba płyt w wydaniu: jedna

SAVAGE GARDEN - SAVAGE GARDEN

ORYGINALNE WYDANIE SYGNOWANE BY SONY RECORDS 1997 R.

Australijski duet założony przez wokalistę i autora tekstów Darrena Hayes’a oraz instrumentalistę Daniela Jonesa .

Panowie spotkali się w Brisbane na początku lat 90. dzięki ogłoszeniu prasowemu. Wcześniej obydwaj występowali w różnych barowych zespołach, grając dookoła wybrzeża Queensland.
Wspólna praca wkrótce zaowocowała taśmą demo, która spotkała się z zainteresowaniem zarówno dziennikarzy jak i wytwórni płytowych.
W końcu zespół podpisał kontrakt z Columbia Records . W efekcie powstał debiutancki album, zatytułowany Savage Garden , który ukazał się w marcu 1997 roku.

Premierę krążka poprzedził singiel I Want You , który błyskawicznie zdobył status platyny, jako najlepiej sprzedawany w Australii, natomiast płyta Savage Garden , na świecie sprzedała się w ponad 11 milionach egzemplarzy. Najsłynniejsze hity z tego longplaya to wspominany wcześniej I Want You , oraz To the Moon and Back , i Truly Madly Deeply .

W 1997 roku zespół otrzymał aż 13 nagród ARIA (nagrody australijskiego przemysłu muzycznego), a wkrótce duet wyruszył w turnee, najpierw po Australii, a następnie po Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Europie.
W 1998 roku Darren Hayes przeprowadził się z Australii na Manhattan i jak sam twierdzi to zdarzenie było silną inspiracją przy tworzeniu nowego materiału.

W lutym 1999 roku pojawił się nowy singiel Savage Garden - The Animal Song , pochodzący ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Gorsza Siostra” w reżyserii Garry’ego Marshalla. Drugim singlem poprzedzającym nową płytę był - I Knew I Loved You , a w teledysku do niego nakręconym wystąpiła Kristen Dunst.

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny 6,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

pozostałe informacje

Witając serdecznie / prosząc o przeczytanie tego co poniżej zawarto : * Nie zamykam aukcji - wystawiam jedynie w formie licytacji i każdy zainteresowany ma równe szanse zakupić licytowany przedmiot * Nie umawiam się na odbiór osobisty ( brak czasu ) * Dane wraz z info związane z zakupem / sprzedażą otrzymujesz każdorazowo mailem bezpośrednio od Allegro * Na przelewie prosiłbym podać swój nick i numer aukcji. * Wysyłka w ciągu - 3 dni od daty zaksięgowania kwoty na moim koncie. * Zdjęcia zamieszczone na aukcji, zawsze są autentyczne i zgodne z wystawionym przedmiotem. * Na wpłatę czekam max - 10 dni . Po tym czasie rozpoczynam procedurę zwrotu prowizji i wystawiam odpowiedni komentarz. Przeczytaj również i to : * wpłata dokonana przelewem bezpośrednio na KONTO MEGO BANKU księgowana jest najpóźniej następnego dnia roboczego. * wpłata dokonana za pośrednictwem PayU księgowana jest do - 3 dni roboczych , w tym przypadku nadanie przesyłki - MOŻE , ale NIE MUSI się opóźnić. Jest to spowodowane możliwością zaksięgowania pieniędzy dopiero po 3 dniach od momentu zapłaty przez PayU . * wpłata dokonana za pośrednictwem Poczty Polskiej - księgowana jest do 7 dni na mym koncie Dokonaj sam wyboru w kwestii zapłaty - mając na uwadze to co napisałem powyżej...... Bez obaw .... jeśli coś Ci wypadnie - proszę skorzystać z maila i powiadomić - to lepsze niż niepewność Sprzedającego i Kupującego ..... należę do wyrozumiałych ... więc proszę o to także drugą stronę :):)